All-Star Diyet Yarismasi...

Düşmeyelim bu tuzaklara hedefi belşrledik 5li rakamlar yola devam

Su tup cikartilsinda gercek kilom neymis goreyim. 60 i gorurum bu hafta sen de 63. lerde dolas , kilo alma cunku kupa hakkimiz elden gidiyor.

Hadi kizlar toplanin kilo alma topiklerini basiyoruz.

Tartımda tartılanlar hep 2 kilo fazlası olduğunu söylediler de ondan Fatma .

Onlar seni mi koruyor kendilerini mi.

Sende hamurişlerini yedikten sonra 2 kilo fazla çıkmaları normal tabiki bacım
Hannaz in evine misafirlige gidilmez. Hep borek corek ikram eder insana.
Ben öyleydim eskiden , yiyordum yiyordum kilo almıyordum gram almıyordum millet şaşırıyordu , sonradan böyle oldum nazara geldim ben tamamen nazar
Tabi ki nazar , yedigin pop cornlarin sucu yok, boreklerin. Sen tatlidan degil , yemekten kilo aliyorsun tamamen.

Şimdi hergün 1 i olmak şartıyla 1 saat yürüyüş yada 45 dk eliptik yada 3 mil leslie yapıyorum ben hangisi için ortam müsaitse. Yanında hergün plank yapıyorum 120sn kadar çıktım. 100 de ip hergün şimdilik

Bilemiyeceğim ne halt yemeye öyle dediler , boşu boşuna da tartı aldım , geri versem geri de almaz
Su tup cikartilsinda gercek kilom neymis goreyim. 60 i gorurum bu hafta sen de 63. lerde dolas , kilo alma cunku kupa hakkimiz elden gidiyor.

En kötüsü 63.9 Allahın izniyle vermiş olursam da şahane tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…