Popüler Konu LenaG ile MasterFit

20 eylül menüm sabah
Sabah 9.00
2 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
1 dilim tb ekmeği
5 zeytin
Öğle 15.00
Bi kase patates salatası
Bi avuç leblebi
Akşam 19.00
Salata
Yarım kase kadar sulu köfte
Detoxmix içip uyurum inşallah
Su 2.5 lt
Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG
Akşam daha çok yicektim de çocuklar bağır çağır ağlama krizleri yemek yarıda kaldı sonrada yemedim ama bn çok açım ya 😞 bundan sonra üç öğün beslenmeye karar verdim sütüm de azalma olduğunu fark ettim haliyle bebek doymayınca durmuyor. Mamada yemiyor hanım efendi biberon da tutmuyor 🤦🏼‍♀️ M.me reddi var bu ara Dün sütümü sağıp bardakla verdim biraz öyle içti. Küçücük ama vallahi oynatıyo insanı bekarlara burdan tavsiyemdir evlenip çocuk sahibi olmadan bol bol gezin tozun ve çok uyuyun aşırı uyuyun sonra bitiyor herşey 😞 ama herşeye değerler 4 sene bekledim bn bu pıtırcıkları😍

Kaptanım kusura bakma geç kaldım menü yazmaya. Misafir falan geldi anneme ben burdayım diye de anca fırsat bulabildim.
Kahvaltı 13.00
2dilim çavdar ekmeği arasına bir yumurtadan omlet, 2 salatalık, 1 kk peynir
Ara Öğün 15.00
2 kepekli galeta
Ara Öğün 17.00
1 bardak soğuk kahve 2 kepekli bisküvi
Akşam yemeği 19.00
Kabak havuç tarator bir kase, 1kepçe domates çorbası
Saat 21.00 civarı bir tane sütle haşladığım mısır yedim tuvalet için, üzerine su çok şükür etki etti boşa yememiş oldum. 2lt su+1 lt dukan kiraz saplı = 3000 adım yürüyüş
LenaG LenaG Y yosunlupapatya Sitare55 Sitare55

Ben çayı kahveyi 7/8 yıldır şekersiz içiyorum. Eşimin çayını karıştırdığı kaşık yanlışlıkla bardağıma koyduğu zamanlarda bile o çayın tadı değişik geliyor içemiyorum.

hazır paketli ürünleri çoktandır bırakmışım,binde bir belki bir ortamda tadımlık olarak yerim.

Ama evde pasta kurabiye yapıncada yiyorum😂
Benim bünye bir değişik😂
Benimde sekerdeki tek basarim çayi sekersiz icmek buyuk basari benin icin ama sekersiz cayin yanina yedigim künefeleri triliceleri saymazsak🤣

4 aydır bekliyordum aslında o sıralarda olsaydım 60 küsur kilolardaydim şimdi daha iyi olur mu zayıf olarak bilmiyorum ama korku var göbek fıtığına cevirebilirmis ağır kaldrimayacakmissin 3 ay filan bende temizlik takıntısı olarak nasi durucam bilmiyorum 🥺🥺🥺
Çok geçmiş olsun canım. Hemencecik geçer inşallah
Yazıyorum yazıyorum kaptanım şimdi fırsatım oldu girmeye
Halka tatlısı sevmeyen var mı kızlar ?
Benn valla şerbetli tatlılarla çok aram yok. Baklava hariç. Onda da abartmadan yerim. Hele ki halka tatlısıyla hiç aram yok. Bu yaşıma kadar bir iki ısırık almışımdır. Sütlü tatlılar ve hamurişi ❤️❤️❤️

Dışarıdaydım arkadaşlarım çok zorladı bir şeyler ye iç diye. Yok dedim yarın tartı günüm. Yiyemem içemem. Akşam onlarla çıkınca akşam yemeği de geçe kaldı. Ben de yemedim. Tartıyı etkilemesin diye. Aç kalıcaz bu akşam artık 😂
Bugünkü Menüm,
Sabah 10:00
Türk kahvesi
1 kuru kayısı
Azıcık altınbaşak tahıl cips

Öğle 12:10
2 tane tavuk ızgara but

Ara 16:00
1 kuru kayısı
1 fincan filtre kahve
1 tane eti lifalif kırmızı meyveli bar

Su 1.5 lt anca vardır. Biraz daha içerim.
1 büyük kupa kiraz saplı limonlu yeşil çay
10200 adım attım

Y yosunlupapatya
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83

20 Eylül menü
07.30 1 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve 2 hurma 6 çiğ fındık
10.45 2 dilim peynir ile salata 2 dilim tb ekmek 1 fincan rezene
12.30 3 zeytin 1 dilim peynir domates salatalık 1 dilim tb ekmek
16.30 yarım şeftali 5 badem 1 fincan rezene
18.30 1 kase sebze çorbası 1 kase ton balıklı salata 3 kaşık yoğurtlu biber 2 dilim tb ekmek
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Ufaklık biraz mız mız kaptanım o yüzden yazamadım şimdi uyuttum inşallah biraz uyur 🤲
Afiyet olsun canım akşamki menün Sitare ile aynı gibi yarın tartini atmayı unutma olur mu kuzum 😍😘
20 Eylül menü
11.30
2 patates haşlama kibrit kutusu kadar peynir
15.00 türk kahvesi 1 şeftali
19.30 4 yk kısır 4 çatal yaş pasta
Su 2.5 litre
Spor bugün hiç oturmadim diyebilirim ev temizledim akşam misafirim vardı hala işim bitmiş değil
Kaptanım akşam sadece salata yiyecektim ama çok ani misafirim geldi böyle yemek zorunda kaldım K.b yemesem ayıp olur diye azda olsa yedim onuda zor yedim çocuklardan kaç kere kalktım masadan Allah bilir🫣
LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Afiyet olsun canım tartı öncesi iyi olmamış ama hayırlısı bakalım yarın artık nekadar eksi olursa kardır artı olmasın inşallah 🫣🫣

Çok geçmiş olsun canım. Hemencecik geçer inşallah

Yazıyorum yazıyorum kaptanım şimdi fırsatım oldu girmeye

Benn valla şerbetli tatlılarla çok aram yok. Baklava hariç. Onda da abartmadan yerim. Hele ki halka tatlısıyla hiç aram yok. Bu yaşıma kadar bir iki ısırık almışımdır. Sütlü tatlılar ve hamurişi ❤️❤️❤️
Ayy bugün yeterince herkes yemek konuştu sus kız sütlü tatlı diyor öbürü tulumva diyor anammm grup kötü yere doğru gidiyor suan ahahah🫣😅

Dışarıdaydım arkadaşlarım çok zorladı bir şeyler ye iç diye. Yok dedim yarın tartı günüm. Yiyemem içemem. Akşam onlarla çıkınca akşam yemeği de geçe kaldı. Ben de yemedim. Tartıyı etkilemesin diye. Aç kalıcaz bu akşam artık 😂
Bugünkü Menüm,
Sabah 10:00
Türk kahvesi
1 kuru kayısı
Azıcık altınbaşak tahıl cips

Öğle 12:10
2 tane tavuk ızgara but

Ara 16:00
1 kuru kayısı
1 fincan filtre kahve
1 tane eti lifalif kırmızı meyveli bar

Su 1.5 lt anca vardır. Biraz daha içerim.
1 büyük kupa kiraz saplı limonlu yeşil çay
10200 adım attım

Y yosunlupapatya
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
İşte buu işte bu beeee malahitcim teşekkür ederim bende yemedim biliyor musun sadece salata yedim akssam inşallah ekşi görürsün 🥳🥳😍

Kaptanım kusura bakma geç kaldım menü yazmaya. Misafir falan geldi anneme ben burdayım diye de anca fırsat bulabildim.
Kahvaltı 13.00
2dilim çavdar ekmeği arasına bir yumurtadan omlet, 2 salatalık, 1 kk peynir
Ara Öğün 15.00
2 kepekli galeta
Ara Öğün 17.00
1 bardak soğuk kahve 2 kepekli bisküvi
Akşam yemeği 19.00
Kabak havuç tarator bir kase, 1kepçe domates çorbası
Saat 21.00 civarı bir tane sütle haşladığım mısır yedim tuvalet için, üzerine su çok şükür etki etti boşa yememiş oldum. 2lt su+1 lt dukan kiraz saplı = 3000 adım yürüyüş
LenaG LenaG Y yosunlupapatya Sitare55 Sitare55
Afiyet olsun canım güzel olmuş yarın tartini atmayı unutma olur mu canım 💃🏼🤩 gelsin 68🥳🥳

İşte buu işte bu beeee malahitcim teşekkür ederim bende yemedim biliyor musun sadece salata yedim akssam inşallah ekşi görürsün 🥳🥳😍
Ben de normalde bugün salata yiyecektim. Evden getirmiştim. Dışarı çıkınca o da kaldı. Amann dedim tut boğazını. Geçen hafta yeterince yedin. Şu 6-7 kiloyu verene kadar artık tutayım kendimi. Yoksa süreç uzuyor. Bu sefer sıkılmaktan korkuyorum. Ara sıra minnacık cısslar yiyorum zaten. Abartmaya gerek yok.

Kızlarım kızlarım yarın tartı atmayı unutmayın lütfen kalan menuleri de verelim bekliyorum siziii yorumlama yapayım konuşma yapayım hepinize güveniyorum kizcelerimmm🤩 bu🤩🤩
trueliving_ trueliving_ malahit malahit @Azmet5255 Boncuk2307 Boncuk2307 bluegreeneyes bluegreeneyes G Goklerce kızlarım kızlarım menülerinizi verin bekliyorummm:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:
Ay şimdi yazdım canım, disardaydim arkadaşlarla, regl de gelmedi inşallah yarın tartıya yansımaz çok
Bende senin gibiyim zayifken de yemeyi cok severdim Bazi insanlar yemek yemeyi sevmiyor bazilari ise isterse 40 kilo olsun yemek yemege bayiliyor annem benim hic diyet yapmadi hayati boyunca 57 kiloydu ama ben onun bir kere sunu canim çekiyor dedigini bimem gecen ona diyorum ki sen hic canin tost cekerek uyandin mi anne sen hic aksam deli gibi tatli arayip nerdeyse kesme seker kemirdigin oldu mu ?yoo diyor klasik yumurtali kahvaltiya bayiliyor aksam yemeginde yogurt salatayi ziyafet sayiyor kendine ve bir misafirlige gitsek o guzelim pogacaara keklere dokunmuyor niye sevmiyormus ahh diyo şöyle kemikli kapuska olacakki yiyeceksin 🤦🏻‍♀️yani papatya bacim bizim nefsimiz doğuştan yemeye düşkün yapacak birsey yok omür boyu ölcüp biçip yiyecez🤷‍♀️
Off bazı insanlar birşey yemiyor yediğini sanıyor bence, benim kaliteli zaman anlayisim bile kaliteli yemek 🤷
İyi akşamlar kızlar bugün sözde spor yapacaktim hic halim yojtu yattim uyudum simdi de sixak su torbasi ile butunlestik oturuyorum antibiyotik ve bi kac ilac daha kullanıyorum hafif yan etki yapti galiba kabizlik karin agrisi oldu aksamlari oluyo ama sadece ne hikmetse aslinda odem atici vs yapiyorum suyu da iciyorum ama sisim malesef gözlerim kapaniyo uyku yapiyo ilac ama karin agrisi da uyutmuyo menulere bakmaya çalışırım menumu yazcam birazdan
Geçmiş olsun canım

20.09.24

08.30 ballı limonlu su ,çeyrek simit 😒

12.30
1 haşlanmış yumurta, domates salatalık 1 dilim peynir, 1 küçük lavaş

19.00
Kasarli tost (küçük ) salata, çay

Şu:2.5 lt geçmiştir
Y yosunlupapatya LenaG LenaG
Canım nettinnn ama okadar tembihledin Perşembeden yaa mavi takımı nasi yenicizz biz hem simit hem tost olmamış aşkım yaa inşallah artı yansımaz bu durum sana 🥹🥹🥹

Afiyet olsun canım akşamki menün Sitare ile aynı gibi yarın tartini atmayı unutma olur mu kuzum 😍😘

Afiyet olsun canım tartı öncesi iyi olmamış ama hayırlısı bakalım yarın artık nekadar eksi olursa kardır artı olmasın inşallah 🫣🫣
Unutmam kaptanım❤️ İnşallah erkenden WC işi de sıkıntı olmaz da mükemmel sonuçlar gelir🥰 Sitare55 Sitare55 kaptanimin menüsüne bakamadım ama memnun oldum yani 🙂 benimki normalde bu gün fırında balık olacakti ama kokuyu çekecek halim yoktu ton balıklı salata bari yapayım dedim hem sabaha da ağırlık yapmaz 😉

X