All-Star Diyet Yarismasi...

Bilemiyeceğim ne halt yemeye öyle dediler , boşu boşuna da tartı aldım , geri versem geri de almaz:KK53:

Ben sana dedim tamamen burcundan kaynakli o kilo alip vermeler . Tartin normaldi. :KK53:

Senin ortam kötü canım ya diyete uygun değil yoksa sen şahane ilerlersin. Koklayacak kurabiye olmasa mesela yanlışlıkla yutmazsın
Kurabiye mi guclu ben mi diye test etti ve yenildi. :halay:

Ben de yaptım ama , bu gün 3. gün :63:
Star yarismasi yapicaz, herkes yaptigi sporu yazsin TopraKahveBob TopraKahveBob la bi sistem olusturaz.

Hayırdır noldu , kötü bi olay mı yaşadın mantıyla ilgili :KK69:
Yasamadim ama seninle kotu bi olay olsun istemiyorum . Onlemimi aliyorum. :halay:

Saol canım ya spor dışında çok aktif bi yaşam yok el işi yaparkende malum oturuyorum o yüzden spor mecbur oluyor bana

Star yarismasinda birincilige oynarsin o zaman. Haftaya belki ben de katilirim size ama soz vermeyeyim. :KK53:

Yasamadim ama seninle kotu bi olay olsun istemiyorum . Onlemimi aliyorum. :halay:

Star yarismasinda birincilige oynarsin o zaman. Haftaya belki ben de katilirim size ama soz vermeyeyim. :KK53:
Ağzın kalorisiz bak yesin emi birincilik dedin de bi içim ısındı:KK70::KK70:
N nscckts Nisayı geçebilir miyim bilmiyorum

Aynen öyle bazen 65 de takıldım diye çok üzülüyordum çabaladığım halde olmadı diye. Ama ya vazgeçseydim 65 olurdu 75 85

6 senedir gormedigin kiloyu gordun. 11 kilo verdin. Kendine cok yuklenme. Cok buyuk basari bunlar.

Daha 4+5 = 9 haftamiz var. Bal gibi de 50 leri goruruz . :dua:

Hahahah bal olacadı o acıkmaya mı başladım nedir ama bak nasılda adapteyim kilo yapacak şeyleri yazmaya elim varmıyor

Bali da cok sevmem , cikolata tercihim ama 60 lara cok konsantreyim. Kim ne yazarsa yazsin beni bozamaz su an. Ancak bi latte ozlemim var, tupler de bugun cikiyor. Belki bi mocha yaparim ya da chai latte . Su an bilmiyorum. :confused:

Seker orucumu o kadin sayesinde bozdum zaten. Baslama gunum yakindir. :KK14:

Hafta sonu koşudan bahsediyordu. Ben henüz koşacak cesareti bulamıyorum

Bence grubun spor eksigi var , onu da arada tamamlayalim. Herkes yaptigi yapacaklarini yazsin, Ona gore bi star sistemi olusturalim. :cool:

6 senedir gormedigin kiloyu gordun. 11 kilo verdin. Kendine cok yuklenme. Cok buyuk basari bunlar.

Daha 4+5 = 9 haftamiz var. Bal gibi de 50 leri goruruz . :dua:

Bali da cok sevmem , cikolata tercihim ama 60 lara cok konsantreyim. Kim ne yazarsa yazsin beni bozamaz su an. Ancak bi latte ozlemim var, tupler de bugun cikiyor. Belki bi mocha yaparim ya da chai latte . Su an bilmiyorum. :confused:

Seker orucumu o kadin sayesinde bozdum zaten. Baslama gunum yakindir. :KK14:

Bence grubun spor eksigi var , onu da arada tamamlayalim. Herkes yaptigi yapacaklarini yazsin, Ona gore bi star sistemi olusturalim. :cool:
Kasadan 9 hafta da adım adım ilerleyeceğiz.
Spor konusun da haklısın çoknaktif değiliz yuldız olayı hareket kazandırabilir bize

Arkadaslar ,

Spor yapanlara soyle bi secenek sunsak iyi mi olur. Her gun yapilan spor icin sececegimiz bir arkadasimiz etiketlenecek. Eskiden roxen2303 roxen2303 bakiyordu ama sanirim hasta oldugu icin topige ugramiyor artik.

Sececegimiz sisteme gore , gunluk sporlar toplanip , haftalik olarak raporlanacak ve star lar sali gunu aksam dagitilacaktir.

Teklifi bu sekilde yazip , oylamaya sunuyorum.

Ornek star :KK8:

teal_star_____charging_by_teal_star.gif
merhaba herkese

toparladım ben iyiyim ama topic zaten tam gaz gidiyor spor olarak yardımcı olabileceğim bişey var mı bilmiyorum bana ihtiyaç yok gibi ... sohbet muhabbet güzel ama ben yetişemiyorum açıkçası okumaya

Kızlar bugün menumu yazayım
Sabah 10:30 da 1 haşlanmış yumurta 2 bardak ayran

Akşam 6 da 1 kase çorba 2 bardak ayran

X