All-Star Diyet Yarismasi...

Selamlar saygilar kilo verme ugrasi icinde olan ustadlarim :)) napiciim ben bu 30 kg nasil verebilirim icimden bir cocuk cikacakk
Once bir drami gitsem kan testlerim yapilsami tiroidlerime baktirsammi
Canım hoşgeldin seni gördüğüme cookkk sevindim :)

Yarışmayı kapatırız da N nscckts yı bırakmak gelmiyor içimden hiç yolculuğu yeni başladı destek olmak gerekir.
Kalbimi okudun :)

O iyi gidiyor, isi de biliyor. Yarisma bitene kadar 16-17 kilo vermis olur. Arada bayram var yaz var , yapar yani. Ben ona guveniyorum.

Aşkolsun sana üzüyorsun ama bizi

Benim moral 0
Dün evde kızımın odasında böcek gördüm
Benim haşere hassasiyetim var 2 ay olmuştur tasinali inşaattan yeni çıkmış sıfır daire ondan var heralde
Taşınmadan ilaçlattim öyle geçtim halbuki ona rağmen dün gördüm

Sinirim çok bozuk
Çarşamba misafirim var gündüz ayrı akşam ayrı oyuzden Perşembe su zehirli ilaçlamadan yaptiricaz 1 hafta kayınvalidem de kalicam
.tartimi da yanıma alicam benimki dijital kayınvalidem ki baskül arada fark olmasın neme lazım :)

1 hafta yine evden uzak kalicam adamlar pis pis ilacı sıkacaklar heryere sonra onu bide temizlemek var

1 tane gördüm ama o bile bana yetti tüm vucudum yara döktü alerjim var

M e g g ve Hannaz motivasyondan ve eglenceden sorumlu bakanlar .

Muttapa7555 genel duzenden sorumlu bakan .

N nscckts menulerden sorumlu bakan

_Makaron_ hesaplamalardan sorumlu bakan

tulipa kacamaklardan sorumlu bakan

TopraKahveBob tarti resimlerinden sorumlu bakan.

Sarellam korumalardan sorumlu bakan. Hedef kilosuna ulasti ve koruyor.

Ve artik baska topiklerde takilanlar icin yarisma disi secenegi de kalkmis bulunmaktadir. Liste ona gore duzenlendi.

Son düzenleme:

Luky tarti resimlerini mi düzenliyecem. Ben bu kizla karistirirrim. Bana baska bakanlik versen

Herkeslere merhabalar arkadaşlar :)
Dünkü menüm
Kahvaltı ; 1 küçük dilim yumurtalı ekmek , 2 minik domates bir küçük dilim peynir yedim ve çay içtim .
Öğlen bir dilim mısır keki yedim .
Akşamüstü 4 çatal kıymalı yumurta yedim ekmeksiz yiyebildim şükür .
Cumartesi ve pazar 50 ip atladım ve hulahop yaptım , yalnız hulahop yaparken sol bacağımı incittim sanırım .ve bir de full plank yaptım , her bi yerlerim ağrıyo kamyon çarpmış gibiyim :)
Gün içinde bol bol su içtim ve 2 defa detoks çayımdan içtim .
Bu gün menüm yok , akşam menümü yazarım bi ara .

Allah yardımcın olsun böcek konusunda paikolojşsi bozulanlardanım bende ağlama krizlerine giriyorum görünce ama sadece kalorifer be hamam böceğinde. Diğerlerini malesef katlediyorum görürsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…