Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bi de şunu unutmamak lazım. Çok klişe bir cümle ama doğru bence. Hayatta en değerli kişi kendimiziz. Kimse bizden değerli değil. Bunu sürekli tekrarlamak da insanı iyi hissettiriyor. Bana iyi geliyor bu cümle
Evet klişe gibi ama dediğin gibi bu konuya yonelmem lazım, kendime dönmem lazım belki de her sorumluluğun altına girmemem lazim en basitinden ya aksam uykum geldi di mi ? Git uyu mübarek yok ama ne mutfağa bak, çocuğa bak, evi kontrol et vs vs ya bunu bile neden yapamıyorum ben uykum gelince yatağa. Gideyim direk di mi ? Ama şimdiden sonra kendime oncelik vericem inşallah yapabilirim

Ben anlatırım mesela en yakınlarıma beni anlayacak insanlara. İnsan içini boşaltınca rahatlıyor cidden. Paylaşınca bi yorum yapmasa bile konuşmak rahatlatıyor insanı. İçine ata ata şişiyor insan. Depresyona giriyorsun düşüne düşüne. Bi de cidden herkesin derdi kendine. Evet neler neler var diyip boşveremiyorsun. Seni rahatsız ediyor ki derdin olmuş. Ben de bazen diyorum ayy bu mu diye. Sonra seninki sana dertse onunki de ona dert.
Evet herkese akik verirken sahaneyim gorsen benden mantıklısı yok ama kendime gelince yok ya akıl almayı birak bir anlatsam yine olacak birşeyler ama olmuyor sanki ben hep dert dinliyorum kimseye anlatamıyorum...inan kardeşimin eşinin annesi bile beni arar arada ki kızıyla yani gelinimizle bir sikintisi vs olursa sen konuş onunla diye anlatır derdini, bakıyorum çevremdeki herkes bana anlatıyor ve sürekli çözüm arıyoruz birşeylere, ben de neden yok bu ya

Evet herkese akik verirken sahaneyim gorsen benden mantıklısı yok ama kendime gelince yok ya akıl almayı birak bir anlatsam yine olacak birşeyler ama olmuyor sanki ben hep dert dinliyorum kimseye anlatamıyorum...inan kardeşimin eşinin annesi bile beni arar arada ki kızıyla yani gelinimizle bir sikintisi vs olursa sen konuş onunla diye anlatır derdini, bakıyorum çevremdeki herkes bana anlatıyor ve sürekli çözüm arıyoruz birşeylere, ben de neden yok bu ya
Sen de yap valla bana anlatırlar. Ben de onlara anlatırım. Napayım güzin ablalık da bi yere kadar 😂😂😂

Afiyet olsun canım akşamki menün Sitare ile aynı gibi yarın tartini atmayı unutma olur mu kuzum 😍😘

Afiyet olsun canım tartı öncesi iyi olmamış ama hayırlısı bakalım yarın artık nekadar eksi olursa kardır artı olmasın inşallah 🫣🫣
Teşekkür ederim kaptanım 🥰
Çok az yedim eksi gelecek inşallah ama işte daha fazla olabilirdi eksim böyle olmasaydı 😏

Ay şimdi yazdım canım, disardaydim arkadaşlarla, regl de gelmedi inşallah yarın tartıya yansımaz çok

Off bazı insanlar birşey yemiyor yediğini sanıyor bence, benim kaliteli zaman anlayisim bile kaliteli yemek 🤷

Geçmiş olsun canım
Kaliteli zaman = Kaliteli yemek 😅buna imzami atarim G Goklerce 🥰

Dükkanda son ben kaldım galiba, en küçücüğünüz olarak, ablalarım canlarım, iyi ki varsınız demek istiyorum öncelikle. Yalnız olmadığımı, herkesin bir yerlerde bir şeyler için debelendiğini kendi ve çevresi için çırpındığını görmek burada okumak bile güç veriyor bana. Menüleri okumak fikir sahibi olmak, bambaşka bir konuda bile sorunca cevap alabilmek ne güzel şey. Kadın kadının yurdudur demişler. ❣️Yarın inşallah hepimiz istediğimiz sonuçlara ulaşırız. İnşallah çiçek gibi başlarız güne🌸Boşları topladım, yarın sabah hemen bardaklar çıksııınn, sular yeşil çaylar detoks suları içilsinn. Kaldığımız yerden devam 💪 🤭 Herkese hayırlı geceler 🤲

İyi geceler kızlar ev boyaması diye girdik çok zor bir işmiş eşime yardim ettim iki gibi bugünlük bitirdik, dusumu aldım yenice oturdum uykuda gecti çok yorulmusum

20 Eylül menüm
İki ceviz ,
iki lokma ton baligi
Hafif başlamış oldum
Öğlen
Bir dilim kavun,bir erik, iki sıkım tarhana. Y mis oldum ve pişmanım
Akşam 7 buçuk
4 YK yesil mercimekli pilav, haşlanmış tavuk iki but bir bardak ayran

Konsumd bir lokma dolma zorla ve ısrarla yemiş oldum
Yeşil Mercimek ödem yapıyormu arkadaşlar
Sitare55 Sitare55
@ LenaG