Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aşkım yanlsi oldu artık malahit azmetvburovic diye diye rüyalarıma giriyorsunuz ahahahah🤣🤣🤣
Valla yersem kaptanlar beni keser dedim. Üzmeyeyim en iyisi. Kötü bir şey yemekten korkar oldum. Bu grup o kadar iyi geliyor ki. Bir şey yemeden önce düşünüyorum. Ayy şimdi ben bunu nasıl yazarım diye. :KK60:

Amin amin. Kuzum sali günü artı gelmiştim bakalım yarın durum ne olacak .
Bak o açlık hissi gitti artık tok hissediyorum erken yattım bide uykuda önemli kg vermek için sabah 11 gibi yapıyorum kahvaltımı genelde 3 çocuğum var ilk önce evi toparlarım onların kahvaltısını hazırlarım oyalarim kendimi ki geç yiyim diye en sona kendime biseyler hazırlarım yulaf lapasi ve smoothe mi yapsam diye düşünüyorum yarın eskiden olsa tost yapardım bu açlığın ustune🤣
Çocuklar kaç yaşında canım 💙
120 yaptım ipi 15 dk da gowithjo açtım onu yaptım terledim duş aldım yeşil çay demledim onu ictim yatiyorum şimdi
Yulafi süt ile pişiriyor üstünü dilediğin gibi süsle
Kız dur artık kasşarın dinlensin senden aşırı umutluyum inş 🙏
20 eylül menüm sabah
Sabah 9.00
2 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
1 dilim tb ekmeği
5 zeytin
Öğle 15.00
Bi kase patates salatası
Bi avuç leblebi
Akşam 19.00
Salata
Yarım kase kadar sulu köfte
Detoxmix içip uyurum inşallah
Su 2.5 lt
Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG
Akşam daha çok yicektim de çocuklar bağır çağır ağlama krizleri yemek yarıda kaldı sonrada yemedim ama bn çok açım ya 😞 bundan sonra üç öğün beslenmeye karar verdim sütüm de azalma olduğunu fark ettim haliyle bebek doymayınca durmuyor. Mamada yemiyor hanım efendi biberon da tutmuyor 🤦🏼‍♀️ M.me reddi var bu ara Dün sütümü sağıp bardakla verdim biraz öyle içti. Küçücük ama vallahi oynatıyo insanı bekarlara burdan tavsiyemdir evlenip çocuk sahibi olmadan bol bol gezin tozun ve çok uyuyun aşırı uyuyun sonra bitiyor herşey 😞 ama herşeye değerler 4 sene bekledim bn bu pıtırcıkları😍
İyiki yarı kasede kalmış :KK45:
Afiyet olsun canım güzel mwnü 🥰💙
Unutmam kaptanım❤️ İnşallah erkenden WC işi de sıkıntı olmaz da mükemmel sonuçlar gelir🥰 Sitare55 Sitare55 kaptanimin menüsüne bakamadım ama memnun oldum yani 🙂 benimki normalde bu gün fırında balık olacakti ama kokuyu çekecek halim yoktu ton balıklı salata bari yapayım dedim hem sabaha da ağırlık yapmaz 😉
Menü de aynı kilolar da aynı 🤣
Ayy eridimm kii:KK51::KK22::oops::oops::oops::oops: duy kizz Sitare55 Sitare55 ahahaha:lülülü::lülülü::lülülü:
Kız grup derken bu topiği kastediyor allamm yarebbim hemen de fasulyelik yapmasan olmaz :KK53:

İnşallah hallolur canım🤲🏼
İnşallah canım sacma olduğunu biliyorum ama şuan hiç birşey yapasim gelmiyor, herşey garip görünüyor böyle sanki bırak yürümeyi yaşamaya bile mecalim yok ama mecburi bir koşu içerisinde gibiyim , sadece kendime odaklanmak istiyorum ama kendimden başka herşeye koşuyor gibiyim

Kız grup derken bu topiği kastediyor allamm yarebbim hemen de fasulyelik yapmasan olmaz :KK53:
Yokk ben üstüme alındım dimi kız malahit malahit ahaah🤩💃🏼💃🏼💃🏼

İnşallah canım sacma olduğunu biliyorum ama şuan hiç birşey yapasim gelmiyor, herşey garip görünüyor böyle sanki bırak yürümeyi yaşamaya bile mecalim yok ama mecburi bir koşu içerisinde gibiyim , sadece kendime odaklanmak istiyorum ama kendimden başka herşeye koşuyor gibiyim
Dönem dönem insan o moda giriyor ne yazık ki. Tutunacak bir şey bulup çıkıyorsun yine. Günün sonunda kendini sarsıp napıyorum ben demek gerekiyor bazen

Bire bir de mi kapissak ki şuan kiloya dişlerim kamaştı :KK11:

Yokk ben üstüme alındım dimi kız malahit malahit ahaah🤩💃🏼💃🏼💃🏼
Ayyy durun kavga etmeyin. İkinizi de seviyorum ben 😇 Beni arada bırakmayın 😂😂😂 Y yosunlupapatya bu hafta kaptanım sen olduğun için kaptanım da kaptanım modundayım 😘

Dönem dönem insan o moda giriyor ne yazık ki. Tutunacak bir şey bulup çıkıyorsun yine. Günün sonunda kendini sarsıp napıyorum ben demek gerekiyor bazen
Haklısın tabi ki geçicidir bu da ama kendimi çok yalnız hissediyorum ya da çok sahte hissediyorum, dışardan baktığında çok neşeli enerjik falan filanim ama son dönemlerde hayatımı, kendim icin ne yaptığımı çok sorguluyorum...söyle soyleyim inandığım düşünce yapısıyla yaşadığım hayat farklı sanki bilmiyorum anlatamıyorum da

Haklısın tabi ki geçicidir bu da ama kendimi çok yalnız hissediyorum ya da çok sahte hissediyorum, dışardan baktığında çok neşeli enerjik falan filanim ama son dönemlerde hayatımı, kendim icin ne yaptığımı çok sorguluyorum...söyle soyleyim inandığım düşünce yapısıyla yaşadığım hayat farklı sanki bilmiyorum anlatamıyorum da
Seni o kadar iyi anlıyorum ki benzer şeyleri ben de yaşadım. Hatta yaşıyorum. Bir ara çok kötü salmıştım. Her şeyi ama her şeyi gün bitsin modundaydım. Baktım ki iş iyice kötüleşiyor. Beni mutlu eden şeylerle o moddan çıkmaya çalıştım. Mutlu eden insanlar arkadaş eş dost akraba neyse. Veya mutlu olduğum sevdiğim şeyler mesela gezmek benim kafamı dağıtır uzaklaşmak. Ha şu an düzeldi mi dersen düşündüğüm yaşamak istediğim hayatla şu an yaşadığım hayat o kadar farklı ki. Her günüm öyle bir kaos oluyor ki. Monoton olsa diyorum her şey. Sorguluyorum sen napıyorsun kendine diye. Düşününce de iyice sarpa sarıyor akışına bırakmaya karar verdim her şeyi. Ama arada deşarj olmak kafayı dağıtmak çok iyi geliyor. Sürekli düşünmek insanı yıpratıyor. Doğru veya yanlış bilmiyorum ama kendime iyi gelen şeyleri yapmak beni deşarj ediyor

Seni o kadar iyi anlıyorum ki benzer şeyleri ben de yaşadım. Hatta yaşıyorum. Bir ara çok kötü salmıştım. Her şeyi ama her şeyi gün bitsin modundaydım. Baktım ki iş iyice kötüleşiyor. Beni mutlu eden şeylerle o moddan çıkmaya çalıştım. Mutlu eden insanlar arkadaş eş dost akraba neyse. Veya mutlu olduğum sevdiğim şeyler mesela gezmek benim kafamı dağıtır uzaklaşmak. Ha şu an düzeldi mi dersen düşündüğüm yaşamak istediğim hayatla şu an yaşadığım hayat o kadar farklı ki. Her günüm öyle bir kaos oluyor ki. Monoton olsa diyorum her şey. Sorguluyorum sen napıyorsun kendine diye. Düşününce de iyice sarpa sarıyor akışına bırakmaya karar verdim her şeyi. Ama arada deşarj olmak kafayı dağıtmak çok iyi geliyor. Sürekli düşünmek insanı yıpratıyor
Dogru söylüyorsun sürekli düşünmemek lazım ama elimde değil sanki, şuan düşünüyorum beni mutlu eden ne var veya vardı ? Ben arkadaşlarima, aileme kimseye doğru düzgün dert anlatamıyorum ki, gerçekten yapamıyorum elimde değil sanki çıkmıyor ağzımdan size de öyle oluyor mu ? Belki de boş mevzularla ugrasiyorum, belki de simariklik yapıyorum bu da dert mi insanlar nellerle ugrasiyor diyorum ama işte garip bir durum

Bi de şunu unutmamak lazım. Çok klişe bir cümle ama doğru bence. Hayatta en değerli kişi kendimiziz. Kimse bizden değerli değil. Bunu sürekli tekrarlamak da insanı iyi hissettiriyor. Bana iyi geliyor bu cümle

Oğlum 10 ikizlerim var benim onlarda 3 yaşında.
Durdum durdum kaptanım hayırlısı bakalım bende merak beklemedeyim 🥰
Benim mavi güzellerim💙
yarın bildirimlerimizi vaktinde yapalım inş hepimiz istediğimiz kadar eksi ile uyanırız 🥳🙏💙
Beni etiketlemeyi unutmayın çok merak ederim :rolleyes:
Nergis 35 Nergis 35
B Beyaz leylak
Tutku44 Tutku44
MAKE UP_ MAKE UP_
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
B Beklenen2
Tesnim1903 Tesnim1903
D Deltavealfa
tomrs tomrs
🫡🫡🫡🫡 tamam kaptanim
Eksilerek uyanalım inşallah
iyi geceler canlarım :KK68:
Son çıkan mutfağı toplasın :KK200:
Insallaahhhhh 🌸🌸🌸🌸

Dogru söylüyorsun sürekli düşünmemek lazım ama elimde değil sanki, şuan düşünüyorum beni mutlu eden ne var veya vardı ? Ben arkadaşlarima, aileme kimseye doğru düzgün dert anlatamıyorum ki, gerçekten yapamıyorum elimde değil sanki çıkmıyor ağzımdan size de öyle oluyor mu ? Belki de boş mevzularla ugrasiyorum, belki de simariklik yapıyorum bu da dert mi insanlar nellerle ugrasiyor diyorum ama işte garip bir durum
Ben anlatırım mesela en yakınlarıma beni anlayacak insanlara. İnsan içini boşaltınca rahatlıyor cidden. Paylaşınca bi yorum yapmasa bile konuşmak rahatlatıyor insanı. İçine ata ata şişiyor insan. Depresyona giriyorsun düşüne düşüne. Bi de cidden herkesin derdi kendine. Evet neler neler var diyip boşveremiyorsun. Seni rahatsız ediyor ki derdin olmuş. Ben de bazen diyorum ayy bu mu diye. Sonra seninki sana dertse onunki de ona dert.

X