All-Star Diyet Yarismasi...

Ben evde kendi çapımda yapıcam canım ya hani ağırlıksız kaç tane yapsam mesela ilk gün 30 sonra 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 yapsam sonra 80le devam etsem olmaz mı faydası :)
Ağırlıksız yapcam yağlarımın ağırlığı yetmez mi

Bugun suana kadar hic su icmedim.Gunduzden ciktim.Dengem sarkik.

Yeter ya niye yetmesin:)) yani en olmadi evden biseyler ayarlarsin zamanla. Deadlifte de bak ama, squatla ikisi iyi bi kombinasyon. Ben bazen lab'da gaza gelip su damacanasiyla squat yapiyorum:))

tulipa valla ne olduguna sen soyleyince baktim. Bu aralar burda pek populer sanki o waist trainin korseler ama bi ise yarar mi bilmiyorum. Bende boyle sort gibi gobekten dizin biraz ustune kadar olan bi korse var. Elbiselerin icinde guzel duruyo ama kilo verdirme kismi saka tabiki:)

Yakılan 600 canım belki daha bile azdır ama fazla olmaz. Internette telefon programlarında ve egzersiz aletleri üstünde yazan kalorilerin hepsi tamamen yanlış
Bi belgeselde izlemistim adam 1 saat spor yapio dioki sadece 200kalori yaktim degmezmis yaptigima vs. Ama spordan sonra vucudunun aktivitesini incelemeye devam ediolar hala fazladan kalori yakmaya devam edio 24 saat boyunca da devam edio bu durum

Yok sıkıştırıyor ya istahin azaliyor benim korse yeniyken sıkıydı telleei de formdaydi az yemeni saglamisti.Simdi telleri rskidi gevsedi.Su yamuna da 200 tl guzel kaliteliyse alacam ama kararsizim.

Bi belgeselde izlemistim adam 1 saat spor yapio dioki sadece 200kalori yaktim degmezmis yaptigima vs. Ama spordan sonra vucudunun aktivitesini incelemeye devam ediolar hala fazladan kalori yakmaya devam edio 24 saat boyunca da devam edio bu durum
Evet ozellikle agirlik calismalarindan sonrasi icin soyluyolar onu. En guzeli kalp atisini olcen saatlerden almak bence ya, 100% olmasa da hic fena olcum yapmiyolar.

Bunlar nasil kisaca.Bilgim sifir.
Yoğurt diyetini az üstte açıkladim.
İsveç diyetinin.listesi ise sabit yani belirli b listesi var. Çok etkili çoğu kişide, ben bir kez yaptım 8 günde 2200 gitti ama baya kacamagim vardı leblebi türünden akşam yemeği sonrası. Normalde 13 gün ama ben bu kez 6 gün sıfır kaçamak ile yapmayı düşünüyorum. Hedefim ise 3 kilo.

harikasın cnm.bende geçen yaz 57 kıloyu görmüştüm kararayla.

Ben bu diyet programını beğendim canım ama var ya Karatay yüzü nden patetesten korkar oldum..aslında bir müddet sonra deneyebilirim
synen Canan karatayın dedıgı gibi patates yersen patates gıbı olursun

Afıyet olsun
Hafta ici kahvalti yapicak zaman bulamiyorum ben, daha dogrusu uykuyu kahvaltiya tercih ediyorum:)) Ama haftasonu bol yumurtali gelicem soz

basen ve toto da bütün yağlar.etli butluyum yani

Evet yaaa squat süper bir şey beni de toparladı bayağı...hele plank o daha da etkili
callen yapmıştım bır donem oda ıyı toparlıyor vucudu

Selam kizlar bugun sabah ve ogle lahana corbasi ictim arada aciktigimda ceviz yedim toplam 6 ceviz diyelim parcali cunku emin deilim. Bugun 3 saate yakin yurudum. Simdi aksam yemegi olarak izgara balik ve salata yicem. Aksam bi spor daha yapcam sanirim pilates yaparim dun de yarim saat zumba yaptim. Yapinca tekrar guncellerim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…