All-Star Diyet Yarismasi...

75 dakika fitness
20 dakika eliptik
5 dakika kürek çekme
100 dakika yürüyüş 5 dakika koşu

3 lt su

Sabah 08.00
1 hurma
sade kahve

09.15
Yarım kibrit kutusu peynir
Yarım adet cısss
Çay

Öğle 14.15
Koca bir tabak Lorlu salata
Yarım kase Yoğurtlu kereviz
Sade soda

Ara 15.30
Sütlü tarçınlı Nescafe
Yarım ceviz

Akşam 17.00 gibi yiyeceğim
5 6 yk ıspanak yemeği
1 2 yk yoğurt

Alınan 800 kcal
Yakılan 600 kcal

Paylaşmak istedim...bence fena değil...arkadaşım 2 haftada 6 kilo verdi ama her diyet herkese uymaz di mi
kac kiloydu arkadaşın
Karatayda 3 ögunmu yıyorsun.aslında başlangıçta 2,5 öğün alışınca 2 öğün yemek en sağlıklısı .

Bu arada öglen menümü de yazayım canlar...
Hindi goğsü ile hazirladigım havuçlu rokalı yeşil salata 1 fincan yeşil çayama doymadim
Canan hoca ne dıyor doyana kadar yıyın ki en az 5 saat tok kalabılesınız
Bu liste bir diyetisyen listesi mi nedir hoşuma gitti ama balık yemiyorum ondan zorlar beni
bence balık yerınde herhangı bır proteınde olabılır

B bilinmeyenkullanici
Kahvaltı: sucuklu yumurta 400 gr yoğurt
Ara: 200 gr yoğurt
Akşam: bir tabak tavuk sote
400 gr yoğurt
Ara: 200 gr yoğurt
3200 su
Kahvaltı dışındakileri tamamlayacağım.
Yoğurdu çıkarırsan çok az bence. Yoğurt tok tutar dıyemı çok yıyorsun n acaba
o nasıl bır spordur öyle.ben o kadar yapsam yerden kazımaları gerekırdı herhalde

5 günlük ama ben 3 gün yapıyorum. Günlük 6 bardak yemelisin. İlk gün patates ile, ikinci gün tavuk ile, üçüncü gün balık ile, Dördüncü gün et ile, besinci gün sebze ve meyve, altıncı yedinci günler sadece 1er kilo yoğurt. Ama ben biraz değiştirdim,
Her gün 6 bardak yoğurt sabit.
1. Gün tavuk ile,
2. Gün sebze ile(meyve yemedim),
3. Gün yani bugün tavuk ile.
4. Gün sadece bir kilo yoğurt yiyeceğim ve bitireceğim.

Teşekkür ederim canım çok fazla ağırlık arttırıdm bugün cidden yoruldum

Süpermiş Ççarşamba tartıda bakalım. Bizde deneyelim. Ama o kadar yiyebilir miyim bilmiyorum

PEGASUSUM arkadaşım 72 kiloydu...bu arada o tam bir karataycı oldu üstüne halaaa vermeye devam ediyor...balık yerine herhangi bir protein koyabilirsin diyordu bana...hatta 2 yumurta 1 kücük kase yesil mercimek vs....
Ben karatayın 2 kitabini aldım ve okudum...öğünler arası 5 saat kuralı uyguladım.aslında 2 öğün diyor ama 3 öğün de yapabilirsiniz diyor.ama ben hafta sonları ve tatilde 2 ögün diger günler 3 ögün yapıyorum.sabah7.00 öglen13.00 aksam 19.00 tam 6 şar saat koydum.icecek haricinde ağzıma hic bir şey koymuyorum.

Ben bu diyet programını beğendim canım ama var ya Karatay yüzü nden patetesten korkar oldum..aslında bir müddet sonra deneyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…