All-Star Diyet Yarismasi...

Günaydın canlar...enerji veren şeyler yememene rağmen 3 saat yürümen süper .nazar değmesin arkadaşıma

Bi belgeselde izlemistim adam 1 saat spor yapio dioki sadece 200kalori yaktim degmezmis yaptigima vs. Ama spordan sonra vucudunun aktivitesini incelemeye devam ediolar hala fazladan kalori yakmaya devam edio 24 saat boyunca da devam edio bu durum
Aynen öyle özellikle arkadaşın dediği gibi ağırlık idmanlarında bu geçerli. Zaten tüm gün kaslarımın yandığını hissediyorum ağırlık çalıştıktan sonra :)
Evet ozellikle agirlik calismalarindan sonrasi icin soyluyolar onu. En guzeli kalp atisini olcen saatlerden almak bence ya, 100% olmasa da hic fena olcum yapmiyolar.
Bende var ama koşu yaparken nabzımı kontrol etmek ve adımımı saymak dışında pek bir olayı yok.
Afiyet olsun canım hem mercimek çorbası hem çiğ köfte olmasa daha iyiydi ama genel itibariyle güzel

Günaydın kızlar. Haftasonları benim her diyetim sekteye uğrar. Benim haftaSonu için beklentim az yemek. 5 kaşık değil de 3 kaşık gibi.
HaftaSonu kahvaltıları önemlidir her şey olur. Ben kendimi tutmaya çalıştım ama yine de diyet için pek uygun olmadı
Sabah
Patates kızartması yedim biraz
Lorlu salata
1 er çatal da tereyağ bal reçel
1 ceviz
1 dilim ekmek
Çok oldu ama anca tuttum kendimi

150 ip atladım ama birazdan bi 150 daha atlıcam.
Kızlar eşim(sporcu) ip atlamanın sıkılaşmada çok etkili olduğunu söylüyor bilginize..

Bende var ama koşu yaparken nabzımı kontrol etmek ve adımımı saymak dışında pek bir olayı yok
Bende de var, ben memnunum gunluk kalori miktarini dogru hesapliyo gibi geliyo. Ben boyumu ve kilomu internette aratinca gunluk tahmini 2000-2200 falan harcadigimi soyluyo cunku bi cok site. Ama fitbit spor yapmazsam 1800 falan gosteriyo.

Benim daha cumadan ipin ucu kacti bugunku menum B bilinmeyenkullanici
Oglen: buyuk bi tabak sebzeli et sote, karidesli salata, 2 catal tavuklu krep
Ara: 2 kk peynir
Aksam: 200 gr civari izgara et, 3-4 kasik patates puresi, peynirli salata, 2 tatli kasigi muzlu puding, 2 kadeh sarap
Toplam: 2250 kalori

Vicdan azabiyla gecenin 12sinde yuruyuse ciktim. Spor: 1 saat yuruyus, 15 dk plank/handstand/sinav roxen2303

Evet ip atlamakla cok fazla inceldiğini söyleyenler var nette...hatta farketmisinizdir bazı gruplar ip atlama yarısı bile yapıyorlar..lavoboya her gidisimde 50 ser 100 er atladım bir defasında(tabiii hayali ip le) ilk gün 500 ü bulmuştu.ilk gun için fazlaymış..ben 2 gün oturup kalkarken bile sıkıntı çektim.oğlumu kucagıma bike alamadim

Bu nasil bir vicdan azabı canım..gece eziyet etmişsin kendine...bu işin espirisi tabiki.HELAL OLSUN VALLA TEBRİKLER CANIM...

Ya hem et hem balık hem tavuk nasıl oluyor? Özel bi gün müydü?
Ama genelde menülerinde tavuk var. Yemeği seven hatunsun belli

Ya hem et hem balık hem tavuk nasıl oluyor? Özel bi gün müydü?
Ama genelde menülerinde tavuk var. Yemeği seven hatunsun belli
Oglen de aksam da disarida yedim ondan oyle oldu. Oglen gittigim yer acik bufeydi, aksamki de fix menu gibi biseydi. Oglen daha pek guzel seyler vardi da hakim olmaya calistim kendime:)

Bende de var, ben memnunum gunluk kalori miktarini dogru hesapliyo gibi geliyo. Ben boyumu ve kilomu internette aratinca gunluk tahmini 2000-2200 falan harcadigimi soyluyo cunku bi cok site. Ama fitbit spor yapmazsam 1800 falan gosteriyo.
Aynen doğru gösteriyor kalorileri ben telefondan takip ediyorum genelde s health programı ile
Afiyet olsun anladığım kadariyla keyifli bir akşam olmuş sıkma canını
Çok dengesiz bir menü olmuş

Bi kaç tane sucuk,2 haşlanmış yumurta,4-5 zeytin,4 form bisküvi,1 dilim peynir ,salatalık ,1 tatlı kasigida bal yedim evime döndüğüme göre düzenimi ayarliyip sporuma başlıya bilirim inşallah

Selam kizlar sabahin 5 inde ayaktayim nie bilmiorum uykum cok bozuk bu ara, 2 ceviz yedim saat 6 yi beklicem en azindan hava aydinlansin guzel bi sabah kosusu yapcam. Ip atlama fikrine katiliorum bi cok grup ceza olarak uyguluo sanirsam, bencede arttirarak yapabiliriz.

B bilinmeyenkullanici
Kahvaltı domatesli yumurta, 1kk peynir 4 zeytin, ekmek yok.
Bugün 1kg yoğurt var akşam yemeği de dahil :) başka yiyecek yok. 3200 su.
Veranom 1 kg yoğurt muafiyet olsun..peki içine birseyler katabiliyir musun..mesela 1 kase zencefilli 1 kase tarcınli 1 kase çörek otlu 1 kase naneli 1 kase de sadebak 1 kg oldu bilecanım yoğurt sağlıktır afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…