*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

kızlar arastırdıgım kadarıyla günde 200-250 basamak çıkmak bayagı faydalı.100 sabah 100 aksam basamak çıksam faydası olur mu acaba.

kızlar arastırdıgım kadarıyla günde 200-250 basamak çıkmak bayagı faydalı.100 sabah 100 aksam basamak çıksam faydası olur mu acaba.
Tam olarak sorunlu bölgen neresi bilmiyorum ama sadece basamak çıkmak biraz basenli bir görüntü yaratabilir. Yürüyüş yapman daha doğru olur, eğer basen bölgen promlemliyse.

canım you tube da leslie isimli bir yürüyüş programı var 4 mil olan yaklaşık 1 saat sürüyor hem de çok eğlenceli yapabilirsin

Leslie benim de bilgisayarimda kayitli 3 mil olan.
Ben de yapayim madem ayip olmasin.
Ben havalar isininca da bir salona yazilayim diye dusunuyorum ama bakalim.
Simdilik leslie yeterli
Oglene de salata yerim yanina bol peynir
Bugun 0 karbonhidrat beslenmeyi dusunuyorum. Iyi bir baslangic olsun

merhaba kızlar,
çalıştığım için sürekli bakamıyorum ben arada girip yazdıklarınızı okuyorum ama. akşamları yemek iş çocuklar ödevler derken telefondan menü yazamıyorum. yiyeceklerimi 1 gün önceden planladığım için gün içinde menümü yazsam olur dimi.
ekstra kaçamak yaparsam yine yazarım. 3 aydır diyetteyim ben artık rutin hayat tarzına dönmüş durumda sanırım alışkanlıklar böyle değişiyormuş. arada kaçamak yaparsam da eskiden hemen bozdum bitti diye vaz geçerdim şimdi ertesi gün dengeleyip devam ediyorum umarım hedeflerimize hep birlikte ulaşırız.

Tam olarak sorunlu bölgen neresi bilmiyorum ama sadece basamak çıkmak biraz basenli bir görüntü yaratabilir. Yürüyüş yapman daha doğru olur, eğer basen bölgen promlemliyse.
bayagı problemli direk kalça basen bölgesinden kilo alırım ben. onu arastırdım ama basenli görüntü yaratmaz yazıyordu. bilemedim şimdi. yürüyüşe oğlumla vakit buldukça dışarı çıkıp yürüyorum ama öyle tempolu yürüyüş çook zor. dolaşıyoruz yani.

canım you tube da leslie isimli bir yürüyüş programı var 4 mil olan yaklaşık 1 saat sürüyor hem de çok eğlenceli yapabilirsin
canım koşu bandım da var ama işte uyudugu zaman evi toplayım yemek yapıyım paşaya mamasını hazırlayım vs derken koşu bandına ya hiç çıkamıyorum ya da 5-10 dk ancak. uyanıkken çıkıyorum rahat vermiyor. :) şöyle kesintisiz bir saati kendime ayırmam imkansız gibi bir şey. uyurken merdiven inip çıktım işte az önce boş oturmayım diye. zamandan tasarruf. :)

herkes leslie yapıyor heves ettim hiç sevmiyorum ama bakalım yapabildiğim kadar leslie yapıyım ben de bari boş kaldıkça yapar tamamlarım olur mu ki öyle. 1 mil 1 mil yapsam hepsini aynı anda bitirmesem. :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…