*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Aslında geçen yıl bu günlerde 84 kiloydum. Bir heves nisan ayında kilo verme isteği sardı beni. Spor ve az yemek yemeyle 14 kiloyu verdim.70 kiloya indim hazirana kadar. Ama yaz tatili gelince devam edemedim. Ara verince de o istek gitti tabi. Umarım sizlerle birlikte tekrar içimdeki o istek uyanır. Şimdiden heveslendim biraz:)

Kilom bu sabah itibarıyla 68.8 hedefim 60. Geçen hafta Perşembe 70 kg le başladım

Eklerim birazdan listeye canım. Eksk bilgiler geldikçe güncelleyeceğim.

Günaydın kızlar bugün ilk sporuma başladım 1 saat yuruyusumu yaptim hadi bakalım yatanlar kalksın huuuuuhuuuu:-)
Oh oh maaşallah. Erken kalkan hedefe çabuk ulaşır :p

GÜNAYDIN KIZLAR SPOR YAPAMIYORUM KİLOM 69,10 :KK43:((
Hayırdır tatlım neden spor yapamıyorsun? Bir rahatsızlığın mı var isteğin mi yok?

Gunaydin kizlar bu sabah itibariyle 89.5 kiloyum. Hadi bismillah baslayalim bugun. Minik canavardan firsat buldukca yazarim :-)

Ekliyorum tatlım hg.

inşallah tez zamanda herkes istediği kilolara kavuşur:KK49:

Kavuşuruz tabi . Hepimizin birazcık gaza ihtiyacı var sadece.

Aslında geçen yıl bu günlerde 84 kiloydum. Bir heves nisan ayında kilo verme isteği sardı beni. Spor ve az yemek yemeyle 14 kiloyu verdim.70 kiloya indim hazirana kadar. Ama yaz tatili gelince devam edemedim. Ara verince de o istek gitti tabi. Umarım sizlerle birlikte tekrar içimdeki o istek uyanır. Şimdiden heveslendim biraz:)

Bende baya bir kilo verdim yani kilo vermiş halim bu :KK70: Aynen sen gibi bi rehavet çöktü yeniden adapte olamadım diyete ama bu yarış hepimizi toparlayacak.

:KK36:Kızlar bilmeyeniniz varsa youtubede bazı videolar var . Ve gerçekten denediğimde hem bana hemde çevremdeki insanlara çok yararlı oldugunu gördüm . Videoların adı '' Leslie 1 mile in home walk'' Başlangıç seviyenize göre 2 mile 5 mile de yapabilirsiniz. Açın müziği sonuna kadar pes etmeyin her gün :)

spor yapacak zamanım yok çalışıyorum ve bebeğim var o yüzden aslında kilo vereceğime inanıyorum geçen yıl bu zamandan 10 kilo verdim
Anlayabiliyorum evli değilim ama çalışıyorum ve eve gittiğimde kendimde enerji bulamıyorum kendimde. Spor olarak belli bir hareketi belli sayıda hergün yapsan o bile faydalı olur sana. Harcayacağın vakitte max 5 dk olmuş olur. Spora alışan bünye daha enerjik oluyor daha az yoruluyor bu da bir gerçek ama ilk zamanları zor işte. Ya da 5 dk zıplayabilirsin çorbanı karıştırırken olmadı dişini fırçalarken. Sadece bu kadar bile metabolizmana katkı sağlar.
:KK36:Kızlar bilmeyeniniz varsa youtubede bazı videolar var . Ve gerçekten denediğimde hem bana hemde çevremdeki insanlara çok yararlı oldugunu gördüm . Videoların adı '' Leslie 1 mile in home walk'' Başlangıç seviyenize göre 2 mile 5 mile de yapabilirsiniz. Açın müziği sonuna kadar pes etmeyin her gün :)
Ay bi sevemedim o kadını ama faydalı bencede. Ben onun hareketlerini ezberledim sayılır. yabancı bi dizi açıyorum 40 dk izlerken yapıyorum hareketleri oh mis.
İyi oldu hatırlattığın.

daha önce yaptıysan yine yaparsın canım. önemli olan azim. ben de eşimle tanışınca bıraktım.85lere cktım. bir de üstüne hamilelik doğum hoop 97 oldum. :KK43: çok kızıyorum kendime ya cokk. ama yine yapabilirim diyorum.

bana başta zevkli geliyordu ama sonra izledikce yaptıkca kadın gıcıgıma gitmeye basladı :)) cokk faydalı ama kesinlikle

Ay bi sevemedim o kadını ama faydalı bencede. Ben onun hareketlerini ezberledim sayılır. yabancı bi dizi açıyorum 40 dk izlerken yapıyorum hareketleri oh mis.
İyi oldu hatırlattığın.

bana başta zevkli geliyordu ama sonra izledikce yaptıkca kadın gıcıgıma gitmeye basladı :)) cokk faydalı ama kesinlikle

Evet kadını izlemek bi süre sonra itici gelmeye baslıyo ama müziğe dalıp gidiyorum yapıcak bişey yok el mecbur :KK70: :KK70:

günaydın arkadaşlar,

tartım bozuk olduğu için doğru göstermiyor, yaklaşık 2 kilo kadar fazla gösteriyor. o yüzden şimdilik çıkan rakam üzerinden yazacağım. bir hafta sonra diyetisyene gittiğim zaman doğru rakamı da belirtirim.
B BaslarsanBitirirsin dün yazmıştım ama beni listeye eklememişsin, hatırlatayım dedim :)
sabah tartıldığımda,
kilo: 68
boy: 1.72
hedef kilo: 58

günaydın arkadaşlar,

tartım bozuk olduğu için doğru göstermiyor, yaklaşık 2 kilo kadar fazla gösteriyor. o yüzden şimdilik çıkan rakam üzerinden yazacağım. bir hafta sonra diyetisyene gittiğim zaman doğru rakamı da belirtirim.
B BaslarsanBitirirsin dün yazmıştım ama beni listeye eklememişsin, hatırlatayım dedim :)
sabah tartıldığımda,
kilo: 68
boy: 1.72
hedef kilo: 58
Gözümden kaçmış canım afedersin. not alıyorum akşama doğru listeyi tekrar güncelleyeceğim o zaman eklemiş olurum.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Gerçekten de her şeyin başı inanmaktan kendine güvenmekten geçiyor. Bir kere inandırabilirsek kendimizi başarabileceğimize eminim ki başarırız. Birbirimize destek oldukça daha da kolay olacak bu yolculuk.

Evet kadını izlemek bi süre sonra itici gelmeye baslıyo ama müziğe dalıp gidiyorum yapıcak bişey yok el mecbur :KK70: :KK70:
:)) haklısın canım mecbur katlanılıyor. o kadından kurtulmak için çıkamadığımda evde yürürüm diye koşu bandı aldım artık o da sinirimi bozuyor. ne olacak bu halimm.:KK12: neyse havalar şimdilik iyi oğlumla yürüyorum ben bazen. hem ona iyi geliyor hem de bana. :21:

Evet bende şimdi leslieciğimin yanına gidip spora başlıyorum artık :63:. App storeden onceden kullandığım bölgesel egzersizler var onlarıda uygulayacağim ve squat day1 de bekler kolay gelsin ozaman bize :anneadayı:

Kızlar umarım hepimiz motivasyonumuzu ve hevesimizi kaybetmeden sağlıklı ve kalıcı kilolar vereceğiz.
Söylemeden geçmek istemedim, ben beden eğitimi öğretmeniyim ve pilates antrenörüyüm. Şuan da yeni evli olduğum için mesleğimi yapmıyorum ve dizimdeki rahatsızlıktan dolayı bir süredir spor yapmam yasaktı. Düğün sonrası da tabi rahatlamayla geldikçe geldi kilolar. Her hangi bir sorunuz, aklınıza takılan bir şey olursa bilgim dahilince cevaplamaktan mutluluk duyarım

X