*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Bugün ki menüm

sabah b.peynir, 6 zeytin 1 çay kaşığı bal bir haş.yumurta sarısı(beyazını yiyemiyorum) 2 dilim etimek 1 ufak salatalık
ara : 1 avuç fındık ceviz badem leblemi karışımı 1 türk kahvesi
öğlen : 1 pors. kuru fasulye- yoğurt - 1 dil.etimek
ara : küçük muz+ 1 neskafe
akşam : yeşil mercimek + tavuklu slata

3 lt kadar su

birkaç gündür sağlık problemi yüzünden yürüyüş yapamıyorum normalde her gün 1 saat yürüyordum.
bu akşam leslie 1 mil deniyecem sıkıntı olursa bırakırım yapamam.

bayagı problemli direk kalça basen bölgesinden kilo alırım ben. onu arastırdım ama basenli görüntü yaratmaz yazıyordu. bilemedim şimdi. yürüyüşe oğlumla vakit buldukça dışarı çıkıp yürüyorum ama öyle tempolu yürüyüş çook zor. dolaşıyoruz yani.
Benim fikrim yürüyüş daha faydalı olacaktır. Uzun vadede sadece basamak çıkıp inmek maalesef basenlere çare olmuyor . Leslie'yi yapabilirsin evde vakit buldukça, çok daha çabuk sıkılaşırsın ve daha fazla kalori yakarsın emin ol.

Benim fikrim yürüyüş daha faydalı olacaktır. Uzun vadede sadece basamak çıkıp inmek maalesef basenlere çare olmuyor . Leslie'yi yapabilirsin evde vakit buldukça, çok daha çabuk sıkılaşırsın ve daha fazla kalori yakarsın emin ol.
haklısın tek seferde 1 saat yapamam ama sorun olmaz sanırım leslie yi fırsat buldukça yapmam

Herkese merhaba :) kahvaltimi yazayim 1 yumurta 2 domates 6yesil zeytin 5 tane ceviz ve sekersiz cay .. bide tlf numa kalori hesabi yapan bi program ekledim kalori hesabi yapacagim tavsiye ederim

ben sabah: 1 domates,
yarım salatalık,
1 dilim uno light denge ekmek,
1 kaşık kadar krem peynir

öğlen:3 kaşık bulgur pilavı yanında 4 kaşık bamya yemeği yedim akşam da 1 dilim ekmekle 2 kaşık fasulye eklediğim salata yiyeceğim. sporu yaptıktan sonra yazarım.

selam hayırlı olsun
alımlarınız devam ediyor mu kambersiz düğün olmaz bu sabahta tartılmışım hali hazırda :KK70:
elbette akşama kadar gelen herkes kabulümüz. kaç kilosun ve hedefin nedir hg bu arada.
Bir takım kaptanının da aramızda olması daha keyifli olcak sanki:KK70:

slm hanımlar
güncel kilom :81.300
boy:170
hedef :68
iki öğün yemek yiyorum .arada 2 bardak bitki çayı .1.5-2 lt su
bu günkü menüm:arkadaşa kahvaltıya davetliydik.domates salatalık-çökelek peynir -1 haş.yumurta-5 adet zeytin-fasulye kavurması (1 kaşık)-1 dilim ekmek (7 tahıllı evde yapılmış)
akşam :ton balıklı salata yiycem sabah biraz kaçırdım.aslında zararlı hiçbir şey yemedim ama çok yedim.

elbette akşama kadar gelen herkes kabulümüz. kaç kilosun ve hedefin nedir hg bu arada.
Bir takım kaptanının da aramızda olması daha keyifli olcak sanki:KK70:
terzi kendi söküğünü dikemezmiş :KK70:
canım bu sabah tam 76,0 ım hedefim 56 tabi doğum kilolarından bir yıl oldu hala kurtulamadım yapıştılar gitmiyor
havalarda ısındı gaza geldim iyice her sabah koşu bandında 45dk yuruyorum oğlum arıza çıkarmadan uyummuşsa akşamda metabolizma uyumasın diye 35dk daha

KIZLAR ÖĞLENE NE YİCEKSİNİZ.

Herkese merhaba :) kahvaltimi yazayim 1 yumurta 2 domates 6yesil zeytin 5 tane ceviz ve sekersiz cay .. bide tlf numa kalori hesabi yapan bi program ekledim kalori hesabi yapacagim tavsiye ederim

hangi program kız adı ne :KK53: bi tanesini ben de kullanıyorum :KK51:

selam hayırlı olsun
alımlarınız devam ediyor mu kambersiz düğün olmaz bu sabahta tartılmışım hali hazırda :KK70:

ooo hoş geldin kaptan :KK52::KK52:

terzi kendi söküğünü dikemezmiş :KK70:
canım bu sabah tam 76,0 ım hedefim 56 tabi doğum kilolarından bir yıl oldu hala kurtulamadım yapıştılar gitmiyor
havalarda ısındı gaza geldim iyice her sabah koşu bandında 45dk yuruyorum oğlum arıza çıkarmadan uyummuşsa akşamda metabolizma uyumasın diye 35dk daha
merhaba canım kilo çizelgeni görünce merak ettim nasıl yapıyorsun ..kk da aradım ama bulamadım

X