*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Fıstıklar bu arada bu aç kalmalarımızın sonu yok ne yapılabilir ne bulabiliriz derken günlerdir deli gibi internette araştırma yapıyorum ve sonunda bana uyan bir diyet daha doğrusu beslenme şekli buldum montignac diyeti diye. Hemen kitabı indirip okudum ve yorumları görünce inanamadım bu beslenmeyle kilo veren herkes yıllarca almamış ve en önemlisi hep tokmuş iki aşamadan oluşan bir diyet ve hakikaten iki gündür o beslenmeyle çok tokum o saldırganlık halim geçti eğer haftaya tartıya da yansırsa hiç durmayın derim. En önemlisi sağlıklı olmamız çünkü kitabı okuyunca ne çok hata yaptığımı anladım. Sizde imkanınız varsa okuyun, araştırın. Öpüyorum herkesi, yılmak yok valla on kilo hedefle başlamak yok nisan sonuna kadar iki,üç kilo gibi hedefler koyalım gözümüz korkmasın, mayısta 3,4 derken gidecek hepsi yavaş yavaş

Sabah: 1 haşlanmış yumurta, 2 dilim ekmek, 1 dilim peynir, 7-8 kaşık kahvaltılık acı sos

Öğlen: 1.5 dilim ekmek, 1 kabak- 1 yumurtadan yapılmış omletin yarısı, 5-6 kaşık kahvaltılık acı sos

Akşam: Yarım dilim ekmek, öğleden kalan kabaklı omletin diğer yarısı, 3-4 kaşık acı sos. Geceye doğru çok acıkırsam 1-2 dilim peynir yiyeceğim.

Henüz su 1.5 litre oldu, akşama kadar 2.5 litre içmeye çalışacağım. İki haftadır spor yapmıyorum akşam tekrar leslie 1 mile ile spora başlayacağım.

Sabah 1 salatalik
3 zeytin
bjr dilim beyaz peynir
Yaklaşık 2 kupa bitki çayı

Öğle yarım tabak patates yemegi

Ara öğün 9 çilek 3 kuru üzüm

Aksam 1 tabak haşlanmış yagsiz brokoli üstüne sarimsakli yoğurt
2 LT su ictim daha da icerim
Yürüyüş yapmadım onun yerine karın egzerisi yaptım gece bacak ve karın egzerisizi yapıcam

Ablam nutellali milföy yaptı sanırım bir tane yerim

1 elma

salatalık,çiğ biber,domates,yeşillik
İki kaşık lor
4 dilim tam buğday ekmeği
8 siyah zeytin

Sade Türk kahvesi

2 haşlanmış yumurta
Yeşillik
Domates
1 bardak naneli ayran

Yarım elma

1,5 kase yoğurt
1 kase mercimek salatası
Yarım kase semizotu
3 çilek

1 bardak kakaolu,tarçınlı süt (egzersiz sonrası)

Bugün 3 litre suyumu içtim, 45 dakika pilates yaptım. Yarın için heyecanlıyım biraz iyi geceler, tartısa eksilere uyanalım inşallah...

mrb arkadaşlar günün ilk bildirimi benden olsun. bu haftaki kilom 66.8 Taziye için gitmeden önceki kiloma geri döndüm, aldığım bir kiloyu verdim İnşallah birdaha ki cumaya -leri görmeye başlarım.

tekrardan başınız sağolsun canım
Evet canım Simurg ayrıldı, bizde kararlılar olarak devam ediyoruz. Tartıyı cumaya aldık evet çok geçmiş olsun
çok teşekkür ederim...bikaç kişide olsa devam etmek lazım tek başına olmuyor.
sağolasın canım..pek bir değişiklik yok dün başka bir dr a götürdüler bugün sonuçları çıkacak..inşallah hayırlı haberlerini alırız.

aynen destek olalım 2 haftadır bende diyet miyet kalmadı..eve gelelide düzenim yok henüz ama olavcak inşallah..

mrb arkadaşlar günün ilk bildirimi benden olsun. bu haftaki kilom 66.8 Taziye için gitmeden önceki kiloma geri döndüm, aldığım bir kiloyu verdim İnşallah birdaha ki cumaya -leri görmeye başlarım.
günaydın canım günaydın herkese hayırlı cumalar..
iyi bari eskiye dönmüşsün .ben artıdayım ama yine mutluyum daha çok alabilirdim 2 hafta zarfında.
ırmak kilolarımız yakınmış boyun kaç canım

Teşekkür ederim zerra. Allah kurtardı ne diyeyim, insan yaşlı ve çok hasta bir yakınını kaybedince karmaşık duygular yaşıyor. Bir yandan üzülsek te onları kaybettik diye, diğer yandan Rabbim onları çektikleri acılardan, sıkıntılardan kurtardı diye seviniyoruz. Senin de annen hastaymış galiba, yeni gördüm kusura bakma. İnşallah Rabbim tez zamanda şifasını verir.

Evet kilolarımız yakın. Ama benim boyum çok kısa canım ya. 1.53 o yüzden 50 kiloya kadar inmem gerekiyor. Daha verecek çooookk kilom var. Benim yolum uzun anlayacağın

Geçen hafta 70.9
Bu hafta 70.5

Kızlar kilo verenlere helal olsun, verip alanlar üzülmesin taze kilo daha çabuk gider haftaya her şey daha güzel olacak :)

Günaydın kızlar
Bugün ki menüm:
Sabah 8 tane çilek
Yaklaşık 2 kupa kiraz sapı çayı

Öğle kendi hazırladığım meyveli yoğurt hem cok lezzetli hem yok cok doyurucu kaloriside 237

Aksam 1 tabak brokoli 1 kase karnabahar ve ustune yoğurt

Kızlar ben reglim su an ve vucudum su tuttugu için kiraz cayinu içiyorum başka önerdiğiniz bir çay varmi ödemler için ?

annemin20 gün öncesine kadar kronik hastalıklar dışında bişeyi yoktu inekleri bağı bahçesiyle uğraşır enerjine hayran kalırdık.ama şimdi yatıyor görmek çok üzücü..
rabbim kimseye çektirmesin bu mübarek günde herkese hayırlı şifalar,çaresizlere çare versin.
Evet kilolarımız yakın. Ama benim boyum çok kısa canım ya. 1.53 o yüzden 50 kiloya kadar inmem gerekiyor. Daha verecek çooookk kilom var. Benim yolum uzun anlayacağın
benimkide uzun sayılmaz 160..benim hedefim 59-60 üç çocuk annesi olarak yeter..

Geçen hafta 70.9
Bu hafta 70.5

Kızlar kilo verenlere helal olsun, verip alanlar üzülmesin taze kilo daha çabuk gider haftaya her şey daha güzel olacak :)

tebrikler canım..

tebrikler canım..
bu aralar benim menülerde çok kötü..sabah öğlen iyi.akşam olmaması gereken zamanda cozutuyorum
benim hafta içi genellde iyi ama hafta sonu bozuyorum o biraz yavaşlatıyor gibi
ama bugün bizim kuruma diyetisyen geldi baya konuştuk hem diyetimi hem de 5 haftada verdiğim kilo miktarını beğendi 5 hafta oldu diye hatırlıyorum ama yanlış mıyım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…