*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Oyyyy kuzummmmm kıyamam kolay gelsin

Kızlar dün misafirler yüzünden giremedim hiç menümü paylaşayım dünkü menüm :)

6 dilim sucuk
1 haşlanmış yumurta
5 dilim köy ekmeği
1 tatlı kaşığı tereyağ
70 gr kadar tuzsuz lor
1 Domates

Sade Türk kahvesi
1 bardak sütle kahve

2 dilim bonfile
Mor lahana

Yeşil çay

Uyanınca sade kahve
4 ince dilim tam buğday ekmeği
Yarım kase yoğurt
Kırmızı çiğ biber
Domates
Salatalık
Tuzsuz lor(80 gr kadar)
5 siyah zeytin

2 haşlanmış yumurta
1 kase yoğurt
4 çiğ köfte
2 domates
10 yer fıstığı

Koca bir bardak yarım yağlı süt
Filtre kahve

Mrb arkadaşlar. Ben de yeni döndüm taziyeden. Simurg ayrılmış galiba neyse canı sağolsun umarım herşey yoluna girer. Bu arada eski msjları okudum biraz kilo bildirimi cuma olsun demişsiniz galiba ben de o yüzden tartılmadım bu sabah.

merhabalar kızlr..
annemin rahatsızlığından dolayı yaklaşık iki haftadır samsundaydım.bıraktık döndük yine.
köydeydim net yoktu geçmiş birikmiş dönemedim geriye işlerde yoğun burda..
tart cumaa alınmış sanırım son iki üç güne bakabildim..
simurg mu ayrıldı noldu anlamadım.başka önemli bişey vr mı..
kardeşimin sünnet düğünü olcaktı annem hastalanınca o da iptl oldu..
diyete hiç dikkat edemedim fazla almadım sanırım ama şişkinlik var yine.cumaya hayırlısı artık

Evet canım Simurg ayrıldı, bizde kararlılar olarak devam ediyoruz. Tartıyı cumaya aldık evet çok geçmiş olsun

Benim motivasyonum cok dustu sanki. Ne yapmam lazim tekrar eski halime kavusmak icin bilemiyorum. Surekli birseyler yeme istegi geliyor sanki midem delinmiste hic dolmuyor gibi. Size de boyle olmus muydu hic nasil atlattiniz neler yaptiniz

Adet dönemin kapıda olabilir mi canım? O zaman ben doymak bilmiyor çok zorlanıyorumda ne kadar sağlıklı ve güzel olacağını hayalindeki kiloda olduğunu düşün, bir anda çok büyük hedef koyma, ödüllendir kendini mesela 2 kilo verince şuraya gideceğim, bu elbiseyi alacağım gibi benim düşümdüklerim bunlar umarım yardımcı olabilmişimdir.

Kızlar bugünkü menüm

Elma

4 dilim tam buğday ekmeği
7 siyah zeytin
Yeşillik
Domates
Salatalık
Çiğ biber
80 gr kadar tuzsuz lor

Sade kahve

Koca bi tabak mercimek salatası
Birbuçuk kase yoğurtlu semizotu

Bir tabak çilek
Bir bardak süt

Küçük kase tavuk çorbası

Iyi akşamlar kızlar zerra hoş geldin geçmiş olsun annen iyidir inşallah. Irmak canim ben vitamin kan hapi kullandığım da canim sıkkın olduğunda öyle olurdu kendimi durduramazdim ama kendi dikkat timi başka birşey lere cekmeye oyalanmaya kendime ceza verdigimi açlıktan olecekmisim gibi hissediyordum hic bişey olmaz sana bak ne güzel miden aci çekiyor bak böyle böyle alisacaksin derdim kendime onun için kendini oyaliyacak mesgaliyet bul.tam bu olay bi hafta sürer di kendimi bu süreçte zor zabderdim. kizlar ne kadar kilo vermek istiyorsam bunda bu diyetimde durdu 32 yasindayim ilkez böyle birşey le karsilastim birde ben bu topige basvurdugumda yeni tüp bebek negatifi görmüştüm bu necitede aldigim hormon ilaclara bagliyorum ama verecegim pes etmicegim gidecek bu kilolar
Iki gündür hastalandim bahcede usutmusum kemiklerim ağrıyor spor yapamadim elimden geldigi kadar 3 lt suyumu icmeye calisiyorum.
Menum sabah tost yedim.15:00 de bir incir üç ceviz bir tutam kuru üzüm
Aksam 16:00 da bir kase mercimek corbasi iki uc yemek kasigi kabak yemek 3 yk.salata
Sindide sıcak cay iciyimde icim isinsin.

Yok daha en az 2 hafta var. Ama soylediklerini deneyecegim um

Tesekkur ederim cvp icin. Sanirim benimki si de can sikintisindan. Son 3 haftadir kendimi bunalimda gibi hissediyorum hic sebep yokken aglama istegi geliyordu. Birde ustune kayinpederimin vefati, taziye,yolculuk derken ipin ucu iyice kacti. Artik o ipi yakalayip simsiki cekmenin vakti geldi. Insallah en sonunda hepimiz de hedeflerimize ulasacagiz, hepimiz burada oldukca birbirimize destek verdikce hedefe ulasmamamiz icin hicbir sebep yok.

Slm hanımlar ben de diyet falan kalmadı 1.5 aydır ne yemediysem hepsini yedim .hele bu gün tam bir felaketti.
Vicdan azabı çekiyorum ama yine de yiyorum.bu hafta arti çıkabilir kilom.
Verirken gr gr gidiyor 2 gün yiyince tekrar eski haline dönüyor kilolar.
Of ya ne yapsak bilmiyorum.birde Millet 2 ayda 8 10 kilo veriyor ben 6 kilo verdim.bu da canımı çok sıktı. 1.5 ay kaldı ya 16 kilo vermeyi hayal ederken şimdi şimdi bi 10 kiloya bile razıyım. Ama tekrar motive olmam lazım.
İçimi döktüm rahatladım biraz ya .
Kızlar birbirimize destek olalım lutfen

Hayırlı akşamlar
Sabah 2 yumurta yarım salatalik 8 zeytin
Ara öğün bir fincan Türk Kahvesi
Aksam 1 tabak çorba 1 tabak patates yemegi

Bugün çok geç kalktigim için öğle yemegimi yemedim
10 dk. Karın egzersizj
10 dk bacak egzersizi
35 dk yürüyüş
2.5 Lt den fazla da su ictim

Maalesef aynı dert benim başımda da var arkadaşım. Taziye ye gitmeden önce 66.8 kiloydum dün bir tartıldım 67.8 olmuşum. İnsan 4-5 gün içinde nasıl bu kadar hızlı kilo alabilir anlamıyorum. Sinirimden dün akşam yemekte doğru düzgün bir şey yemedim. Yatmadan önce çok acıktım duvarları kemirecektim açlıktan ama tuttum kendimi yemedim bir şey. Umarım şu aldığım kilolardan bir an önce kurtulurum da tekrar - leri görürüm.

Kahvalti 1 domates peynir 3 zeytin 1 dilim çavdar ekmegi
Öğlen 1 elma
Aksam salata tavuk haslama
Bu sabah itibariyle 800 gr fazla çıktım moralim sıfır oldu .Ama gidecek bu kilolar 5 10 artık ne kadar giderse

Bu hepimizin ortak sorunu ne yazıkki canım o kadar dikkat edip bir kaçamakla en başa dönmek ben çikolatalı bişey yiyemiyorum diye ağlama ve öfke krizleri yaşıyordum her şey yasak olsa sadece tatlı olsa modunda bir insandım baktım kaçamakların sonu yok dipsiz bir kuyu yedikçe yiyorsun kökten hallettim meseleyi şekeri çıkardım hayatımdan zaten iki tarafta da şeker var, yavaş yavaş olsun bizim olsun canım acele etme bir anda verilerin çoğu su ve kas kaybı inan bana. Pes etme lütfen, kendin için...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…