*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Günaydın kızlar
Bugün ki menüm:
Sabah 8 tane çilek
Yaklaşık 2 kupa kiraz sapı çayı

Öğle kendi hazırladığım meyveli yoğurt hem cok lezzetli hem yok cok doyurucu kaloriside 237

Aksam 1 tabak brokoli 1 kase karnabahar ve ustune yoğurt

Kızlar ben reglim su an ve vucudum su tuttugu için kiraz cayinu içiyorum başka önerdiğiniz bir çay varmi ödemler için ?

Canım regl için rezenede öneriliyor ağrıyı da hafifletiyor tavsiye ederim vücuttaki suyu atıyor :KK66:

tebrikler canım..
bu aralar benim menülerde çok kötü..sabah öğlen iyi.akşam olmaması gereken zamanda cozutuyorum

Benimde öyleydi hep akşam abartıyordum bu da yağlanmaya davetiye çıkarıyor çünkü akşam metabolizmamız yavaşlıyor şimdi kendimi zorluyorum sabah tıka basa yemek için ve fark etti akşam iştahım azaldı, benim kişisel tavsiyem sabah diyete aykırı olmayan şeyleri çok ye. Domates, salatalık ye doymadığın saatlerde hem domates yağ yakımına yardım ediyor, salatalık dersen çoğu su zaten. Mideni bunlarla doldurmayı dene akşam cozutursan :KK66:

tam tamına kilom 62.700
boyum 1.72
bel çevrem vucuduma oranla baya kalın ve şiştikçe şişiyo :KK61:
hedefim spor ve biraz yediklerime dikkat ederek 55 kiloya düşmek :KK43:
geçen gün aktardan yeşil çay alıcaktım ama bana yeşilçay, kiraz sapı, mısır püskülü karışımı verdi bu daha iyi ödem atar dedi inandım aldım dün içmeye basladım :) sabahları bi tatlı kaşığı organik elma sirkesini 1 çay bardagına karıştırıp içmeyede dün başladım :) dibinde kalan karışımıda yüzüme sürüyorum :KK70: ciltteki renk bozukluklarına sivilcelere iyi geliyomuş :) haftada 2 gün arkadaşlarla ebru şallının videosuyla pilates yapmaya başladık ama buna hergün bi 10 15dk squat ve hergün sabah işe giderken uzun bi yürüyüş eklemek istiyorum (inş. buna p.tesiden itibaren başlıcam)
yediklerime pek dikkat edemiyorum düzenli bi yemek takvimi hayatta yapamam :KK43:( normal porsiyonlarımı biraz azaltmaya çalışıcam umarım başarılı olurum :KK43:

B BaslarsanBitirirsin cum cenazen var, ben sana yardımcı olayım. Şuana kadar Yazanlar :

Bu haftaki kiloları ve hesapladığım yüzdeleri :

selcanmehmetcan : 85 +
Aytozuvegece : 71,9 %1,10
Camilya : 70,6 %1,94
Siminru : 70,4 %0,14
Traylaylay : 79,7 %0,62
Zerra : 66,6 %1,77
Irmakk70 : 67,4 +
zynmhm : 89 +
Dukanella86 : 81,8 %1,80
Gold_women : 66 % 0,45
Melikeeee : 62,4 %0,95
Gozdehayat : 59 %1,67
Ekecik : 63,3 +
Nisol : 85 %0,70

KİLO BİLDİRİMİNDE BULUNMAYANLAR

@ reklam @sevil4321 @peace88 S Seyma1999242 @ pinkberry @goknur07 @katre-i dem @krizantem3 @Suya16 @livafarah

10 kişi bildirim yapınca ben sana son halini revize eder, akşam hazırlarım, sen misafirlerine bak. Öpüyorum hepinizi.
ben kilo bildirimde bulunmuştıum dikkate almadınız sanırım.

Ben artilardayim 85 ayni grubun yuz karasiyim kizlar su vucudumdan hormon ilaçları atim verecegim birde bitkisel kurlerde kullanmaya baslicam artik eksileri gormek istiyorum:KK43:((
Ama verecegime inaniyorum kendi vucudum bir yola gelsinnn gidecek bu kilolarrr ilkkez böyle bir durumla karsilastim saskinim.
Camilya senin dedigin diyeti arastiriyim biraz kafam karisti telden girip bakmaya calisiyorum sende yardimci olabilirsen kisa net bir sekilde neler yenmemesi gerekenler onu yazarsan sana zahmet canim...
İşin olursa yazma canım.

[QUOTEo_sekerli_sandvic, post: 46073503, member: 753117"]ha bide troid hastasıyım levotron içiyorum her sabah belkide troidden kilo almışımdır :KK17:[/QUOTE]
Gecmis olsunn verirsin inşallah

Haftaya belli olur net kilon canım ya regl fazla çıkartıyor ödemden biliyorsun, bu gerçek değil rahat ol bırakma bizi :KK66:
Yok zaten bırakmaya hic niyetim yok bidahaki ay düğün var ozamana kadar elbisenin içine rahatça girmek için pes etmemem lazım diyete devam :) reglden sonra tekrar tartilip bildirimi mi yaparım ve Ödemler icin kiraz sapı çayını içiyorum umarım faydasını görürüm :)

Ben artilardayim 85 ayni grubun yuz karasiyim kizlar su vucudumdan hormon ilaçları atim verecegim birde bitkisel kurlerde kullanmaya baslicam artik eksileri gormek istiyorum:KK43:((
Ama verecegime inaniyorum kendi vucudum bir yola gelsinnn gidecek bu kilolarrr ilkkez böyle bir durumla karsilastim saskinim.
Camilya senin dedigin diyeti arastiriyim biraz kafam karisti telden girip bakmaya calisiyorum sende yardimci olabilirsen kisa net bir sekilde neler yenmemesi gerekenler onu yazarsan sana zahmet canim...
İşin olursa yazma canım.

Canım işin esası aslında her öğünde süt ürünü tüketmeye dayanıyor diyebilirim. Farklı gruplandırmalar var yemeklerde mesela sabah tam buğday ekmeği, zeytin ezmesi,yağsız peynir,salata gibi. Öğlen et,salata,yoğurt (asla ekmek yok) Akşam salata,süt ürünlerinden biri,nohut gibi (asla ekmek yok) bunun gibi bir örnek canım ayırıyorsun yediklerini. En önemlisi asla şeker yok (zaten bir hafta önce şeker orucuna başladığım için hiç zorlanmadım ben bu kuralda) Unutmadan canım unda yasak ilk aşamada ve akşam daha az yemen gerekiyor ama doyarak tabi , sadece daha dikkatli. Sabah serbest olanlardan daha çok yiyebiliyorsun. İlk evreyi 1-3 ay arası yapıyorsun kilona göre, ikinci evre bir nevi hayat biçimi oluyor aslında ama kaçamaklara yer var tabi :KK66: eğer ben unu ve şekeri tamamen çıkarabilirim dersen daha detaylı yazarım. Böyle karışık oldu sanırım. Ama inan bana o kadar çok yediğim halde iki günde fark etti tartı belki şekeri kesmekten de olabilir ama çünkü şeker delisiydim :KK43: en neti haftaya söyleyeceğim canım tartı gününde o zamanı bekle istersen emin olamadıysan. Eğer ilgilenirsende her fırsat bulduğumda yazarım sana, iste yeterki... Yeterki biz amaçlarımıza ulaşalım :KK66:

Yok zaten bırakmaya hic niyetim yok bidahaki ay düğün var ozamana kadar elbisenin içine rahatça girmek için pes etmemem lazım diyete devam :) reglden sonra tekrar tartilip bildirimi mi yaparım ve Ödemler icin kiraz sapı çayını içiyorum umarım faydasını görürüm :)

Görürsün onun etkisi var suyu atar ama şöyle bir gerçek var yeşil çay yağ yaktığı ispatlanan bir bitki birde ben bitkisel ürünler satan bir yerde çalıştığım için çok fazla okuyorum, çevrede gözlemliyorum onu dahil et derim diyet sürecine. Hatta ben demleyip içine maden suyu ve limon sıkanlardanım tavsiye ederim iştahıda köreltiyor :KK66: denemekten bişey çıkmaz :KK66:

X