*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

regl haftası ödemidir canım sıkma canını. Geçmiş olsun.

Sağolasın canım bende öyle düşünüyorum kilo olarak fark etmese bile incelmeye başladım fark ediyorum kıyafetlerde yavaş yavaş önümüzde daha çok zaman var ikinci haftada yılmayacağım tabiki, hep birlikte çok sağlıklı çok güzel olacağız. Bırakmak yok

Bide tam olarak iki saatte bir içmedim daha uzun aralıkta içtim. Aslında kurallara uymamışım ben o yüzden 1 kilo vermişim demekki
bi daha ki ay birlikte yine yaparız her ay farklı şekillerde deneyip en iyisini bulabiliriz verdiğimiz kilolar yanımıza kar kalır

bu arada ben yarın su miktarını azaltıp daha koyu yapmaya karar verdim akşama bitecek şekilde ayarlıcam:)

Ben su katmadım baya bi salatalık rendeledim o zaten sulandırdı. Bide yoğundu güzeldi. Cacıkıda yogun yaparım ben su katmak hiç aklıma gelmedi.
yaparız nolcak eriyelimde

benim ilk gün menüm
sabah kepekli ekmek yapılmış tost şekersiz çay 5 zeytin
öğlen 1 tabak nohutlu bulgur pilavı acı biber eşliğinde 1bardak ayran
akşam 1 tabak nohutlu bulgur pilavı acı biber eşliğinde 1kase yoğurt içersine 2 adet kuru incir ve hurma ve tarçın ilaveli buğün sadece 1lt su içebilecem gün içinde atıştırmalık olarak sarı beyaz leblebi ve kuru vişne küçük bir kase ve şekersiz çay tükettim yazınca farketim baya bir şey yemişim allah tan diyetteyiz :)sanki sağlıklı şeyler yemişim spor ve su konusunda eksiklerim var bunun farkındayım buraya yazmak iyi geldi

Son düzenleme:
bende bugün başladım hadi bakalım ayrandan kaç kilo vercez
cuma gün bitince tartılıp paylaşalım bakalım. Bir de ayran detoksuyla verdiğin kiloları geri almamak için detoks bitince yoğurt kürü uygulamak etkili oluyor diyenler var. Detoks bitsin onu deneyeceğim bakalım sonuç ne olur.

ya B BaslarsanBitirirsin cum ben bu diyeti yapıyom ya bu ayran çorbası 2 saatte 1 kase içmekle akşama bitmez napcam? seninki bitmişmiydi
sen malzemeleri kaçar kaşık koydun. fazla mı koydun acaba benim ki tam geldi. Malzemeler haşlanmadan 4 er kaşık diyor ama iki günlük. Tek günlük hazırlayacaksan 2 şer kaşık koyup haşlayacaksın. Belki de ben yoğurdu az koydum bilemedim şimdi

Ben tek günlük sanıyordum ama ben daha çok fazla su koyduğumu düşünüyorum

Ben zaten her yemekten sonra ys yoğurt yiyorum ya ayran içiyorum ama senin dediğin kür nasıl ki ? Bide bence çok kilo vercez öyle hissediyorum

Kiloya takıldım moralim bozuldu menumu unutmuşum
Kahv.1 yumurta domates 4 zeytin az peynir 10 adet fındık
Öğlen 1 incir .1 kayisi 1 .hurma. 2 kuru üzüm
Aksam tavuklu ıspanak 2 cepce .ciger sote durum yaptim yarim yufkaya. salata

Acaba çok mu yiyorum kızlar ya ben rehber ogretmenim işin çoğunlukla oturarak gün içinde 1500 adım anca atıyorum. Akşam 15 20 dak.bisiklwt çeviriyorum.bide akşam 18 30 dan sonra su dışında bi şey yemiyorum.ve 1 haftada anca 400 gram verdim.moralim bozuluyor ya

Aslında daha fazla hareket yaparsan daha çok verebilirsin canım ama sakın canını sıkma bu 400 gr kalıcı gidiyor bir anda değil yavaş yavaş olacak, sadece daha hareketli olmaya çalış

Canım kilo ne kadar yaval verilirse o kadar kalıcı olur oyüzden üzülme 400 gr olsun kalıcı olaun sürekli olsun yeter

Iyi Akşamlar
Kaçamaksız 2.gün:)
Sabah
2 dilim peynir
1 yumurta
3 zeytin
1 tk reçel
2 dilim ekmek yeşillik

Öğle
5 yk zeytinyağlı kabak
3 yk karnıbahar (Omlet gibi Yaptım)
1 kase yoğurt
Ara 1 elma
Akşam
5 yk mantar sote
1.5 kase Çorba

2lt su
45 dakika yürüyüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…