*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

OTE="_Simurg_, post: 45738325, member: 718501"]Ayrancılar nasıl gidiyor gün. Çok keyifli değil mi?
Ay canım çekti ayran çorbasını :KK70:[/QUOTE]
Bende yarin baslicam ayran aşina ins faydasini görürüm. Bu hafta diyet doğru düzgün uygulayamadim cok kacirmadim ama veremedim iki haftadır annemin rahatsızlığı yla uğraşıyorum ama inşallah yarin dan itibaren hayatım düzene girer.bu arada spor neym yaptim 3 lt suyumu içmeye çalıştım.ya kizlar bu kilolar sanki vucuduma yapisti kaldi 2 ayda 7 istem disi kilo almak kolay vermesi cok zor :KK43:( vermek istedigim kilo 25 -30

Menumu yazayim
Dun aksami yazmamisim
Aksam
4 kasik sebzeli guvec
2 parca hindi eti
Yarim kase yogurtlu kabak
Bugun
Kahvalti
2 yumurta
6 tuzsuz zeytin
1 bardak sutlu kahve

Ogle içinde
1 kase bulgur pilavi
1 kase yogurt getirdim onu yerim

Dunku menumun devami

Ara
3 hurma yesilcay

Aksam
1 buyuk parca tavuk ve 1 kasik sebzesinden
Yarim kase mercimek çorbası
yogurtlu Koz biber

bu sekilde bitirdim gunu

Günaydın kızlar dün ki menümü şimdi yazayım

sabah peynir, zeytin 6 adet, maydanoz, 2 dilim etimek 1 çay kaşığı bal
ara bir avuç ceviz fındık badem karışımı
öğlen 6 kaşık kıymalı bezelye 3 kaşık makarna 100 gr kadar yoğurt
ara elma
akşam karışık oldu biraz 2,5 tane kadar köfte 2 kaşık pilav 1 kase cacık
ama annemde bugün gün var bende gidemesemde akşamdan 2 çeşit pasta
yaptım ona ve ne yazıkki pudinglerinden 1 er kaşık yedim. napıyım dayanamadım işte.
kızın bana birazcık

3 lt su
2 türk kahvesi

yarım saat yürüyüş
işte bukadar

ben de tartıldım
Günaydın özellikle ilk günü tartılmayın demişler ama ben tartıldım ayrandan yarım kilo vermişim :-)
Ben de dayanamayıp tartıldım:KK15:600 gr vermişim. Yoğurt kürünün bir kaç çeşidi var. Bir zencefil, zerdeçal vs. olan. Bir de limon, pulbiberli olan. Evde zerdeçal yok ben limonlusunu deneyeceğim. Sen nete bak hangi kür sana uygunsa onu uygula canım. Ama sanırsam zencefillisi daha etkili olur.

ben de tartıldım

Ben de dayanamayıp tartıldım:KK15:600 gr vermişim. Yoğurt kürünün bir kaç çeşidi var. Bir zencefil, zerdeçal vs. olan. Bir de limon, pulbiberli olan. Evde zerdeçal yok ben limonlusunu deneyeceğim. Sen nete bak hangi kür sana uygunsa onu uygula canım. Ama sanırsam zencefillisi daha etkili olur.
Canım ben bugün bir atak yapıp detoxu 1.5 kiloyla kapatacağımıza inanıyorum zerdeçal limon yogurt bir hafta yedim gece ama şimdi bilemiyorum yatmadan sirkeli suya başlamak istiyorum zaten sabahları içiyordum baya yağ yakıyormuş diyorlar

Kızlar katılımı arttırmak için ne yapalım yardımcı olur musunuz bana. Bazı arkadaşlar sadece bildirim günü geliyor. Sadece bildirim yapmanın motive edici bir yönü olduğuna ve birbirimize faydası olacağına inanmıyorum.
Neler yapabiliriz? Haydi kararlar alalım canlandıralım topiğimizi.

Bu ara da bende dün ki menümü yazmayı unutmuşum.

Kahvaltı
Domates- salatalık
2 yumurta ile beyaz peynirli omlet

Öğle
Ton balıklı salata

Ara
1 muz

Akşam
1 kase mercimek çorbası
1 kase yoğurt
salata
ızgara köfte

Kızlar sizce detokstan sonra yoğurt kürü mü yapayım yoksa sirkeli su kürü mü? çok kararsız kaldım :KK17:
bence gün boyunca içtiğin suyun içine biraz sirke katarak sabahları sirkeli su, akşam yoğurt kürü dene. Zerdeçallı denediysen bu sefer de limonlusunu dene. Vücuda farklılık olsun:KK66:

Kızlar katılımı arttırmak için ne yapalım yardımcı olur musunuz bana. Bazı arkadaşlar sadece bildirim günü geliyor. Sadece bildirim yapmanın motive edici bir yönü olduğuna ve birbirimize faydası olacağına inanmıyorum.
Neler yapabiliriz? Haydi kararlar alalım canlandıralım topiğimizi.
VALLA CANIM BAŞKA BİR TOPİĞE DAHA ÜYEYİM ORDA BİRBİRİMİZİ TATLI TATLI UYARIYORUZ VE BU ÇOK ETKİLİ OLUYO

X