*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Canim menulerinden ilham aliyorum ve azmine hayranim
Ben de dukan yapmasam da aksamlari protein agirlikli yemeye calisiyorum.
Yaza kadar eminim hedefine ulasacsksin
Bol bol yaz da biz de gaza gelelim

Tabi yazarım, yazmaya çalışıyorum bol bol zatenn..

Şimdi light yoğurt sarımsak dere otu ve light kaşarlı sos eşliğinde salata, üzerine de bol tavuk ızgara hazırlığı var ofiste :)

Akşam dışarıda yiyeceğim için ne yerim henüz bilmiyorum ama muhtemelen ızgara et ve yanına da sebze garnitür isterim..

Öğleni su ile geçiştireceğim akşam da zeromu içerim :)

Arada yeşil çayımı da ihmal etmiyorumm tabi..

Bol bol kilo verelim yaza incecik gireliim

yani sadce et ve salata ile mi besleniyorsun hemde sınır yok öylemi
hemde bu şekilde haftada 6 kg mi verdin

yani sadce et ve salata ile mi besleniyorsun hemde sınır yok öylemi
hemde bu şekilde haftada 6 kg mi verdin

Hayır öyle değil, dukan diyeti yapıyorum ben. O 6 kg verdiğimde de sebze yoktu, sadece proteindi. Süt, yumurta, jambon, et, tavuk, balık ve tabi ki dukanın olmazsa olmazı yulaf kepeğinden yapılmış ekmekler. Sıfır sebze sıfır karbonhidrat sıfır şeker.

Ama o atak dönemiydi şimdi seyire geçtik, sebze de eklendi. Ama 1 gün sebzeli protein bir gün salt protein. Yulaf kepeğine devam. Ama yine sınırsız sebze değil, protein sebzeden fazla olacak. Bi dolu kural işte

Ve tabi ki yeşil çayım, 2 lt suyum ve saat 7den sonra ağzıma hiçbir şey sürmemem de var :)

Onun haricinde adliyelere yürüyerek gitmem, eliptik bisiklet aldım onda her gün spor yapmam vs gibi hareketlilik de kattım hayatıma. E bir de bu hafta mesela 1,7 kg gitti o 6 kg ilk ödem atmalardı.

Yani sadece salata ve etle olsa keşke ama malesef emek olmadan gitmiyor kilocuklar :)

evet şimdi araştırdım dukan diyetini evreler var ve onalara göre beslenmeni düzene sokuyosun bende bi 5 gün lahana diyeti yaptım aynı şekilde akşam 7 den sonra ağzıma bişey sürmedim ve 60 dk yürüyorum hergün 3 haftada 5 kg ye yakın verdim şimdide bir diyet arayışı içerisindeyim bakalım neye karar vericem tebrik ederim seni gayet güzel istikrarlıısn

Kızlar ben bu hafta başa döndüm maalesef şiddetli adet sancısı, yoğun iş temposu beni bitirdi o kadar dikkat etmeme rağmen, ama haftaya daha güzel haberler vereceğim
Geçen hafta:71.3
Bu hafta:72

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…