*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Canim menun iyi aslinda kalori olarak cok degil sadece karbonhidrati biraz fazla olmus
Aksama sarmanin yanina Bolca salata ekleyebilirsin

Kızlar hafta sonu diyet falan gitti bende koşuşturmacada ama sanırım yaktım hepsini çünkü çook yoruldum bugün tekrar son gaz devam ediyorum merak etmeyin yılmak yok internet paketim olmadığı için giremiyorum pek ama kalbim sizinle öpüyorum herkesi, tutalım şu boğazları hadi tartıya az kaldı

Canim harika bir sonuc 1 kilo.
Ben de bir ara denesem iyi olacak.

Ben de bugun karbonhidrat bakimindan az beslendim sabah 1 dilim ekmek disinda yemedim aksama da devam.
Kahvaltimi yazmistim
Ogle
15 kirma zeytin ev yapimi
1 salatalik
1 domates
Marul
1 kutu ayran

Aksama da buzluktan kozlenmis patlican cikarip ustune Kiyma sos dokecegim yogurtla beraber yerim

Kendime de kiziyorum ayrica
Haftaici verdigim emegi haftasonu yok ediyorum. Tabi yazlik kiyafetler sıkınca aklim basima gelecek.

bence de mantıklı olan öğlen yemeğini düzgün ve doyurucu yiyip akşama hafif yemek.bende bunu bir yapabilsem bende tam tersi öğlen hafif akşam fazla yiyorum kızım geç uyuduğu için midir nedir acıkıyorum bide emziriyorum tabi.

mrb canım sanki sen ayran diyeti yapıyordun değilmi nasıl işe yaradımı öğrenmek istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…