*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Canim cok gecmis olsun
Ben de gecen ay kanal tedavisi yaptirdim.
Tedavini ol kurtul dis agrisi cok feci ceken bilir

Sabah:az sahanda yumurta ,az peynir,az ekmek(kafam o kadar yogunki bilmiyorum ne kadar oldugunu ama azdi eminim cunki oylene kurt gibiydim).oylen:yarim iskender(ohhh yagli yagli mudurun program hediyesiydi geri cevirmek olmazdi)aksam iki kasik pilav uzerinde haslanmis tavuk.bu gun ben gibi midemde yogundu anlayacaginiz.

Dünkü yazdığım sporu tamamlayamadım rahatsızlığımdan dolayı. Yemeği de akşam yemeğinde biraz kaçırdım sanırım. Bu hafta zaten 1 gün yapsam 2 gün yapamadım sporumu. Oğlum, ben, eşim ailecek grip olduk. Bu hafta yediklerime de dikkat edemem fazla artık. Diz kapağımdaki ağrı tekrar nüksetti. Spor da yapabileceğimi sanmıyorum. Sürekli hergün bugün spor yapamadım. Yediklerime dikkat edemedim yazarak sizin de motivasyonunuzu düşürmek istemiyorum. Artık ben çarşambaya kadar yazmam. Çarşamba gün gelir bildirimimi yaparım, büyük ihtimalle + larda olurum ama ne yapalım.İyileşince telafi etmeye çalışacağım.

Sevgili Simurg ben bu forumdan bildirim almak istiyorum ama nasıl alacağım konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Sabah
Karatay kahvaltısı bir yumurtalı

Akşam
1 kase tarhana
Mıhlama
1kase karnabahar kısırı

Su:3lt spor:35dk yuruyus +15dk leslie 1ml express +15dk leslie floor

Slm hanımlar bu gün açık lise sınavlarında görevliydim.
Ve kaçamakları olan bir gün oldu.karbonhidrat alimim fazla oldu.paylaşıp sizi de yanıltmak istemiyorum.yarın tekrar sil baştan başlıyorum insaallah.
Hastalara sifa nasip etsin Rabbim.

Dün bi alıntı yapmıştım uçmuş karatay yapan arkadaş hergun tartılma dün 73.5 dum bugün 74 yediğimiz şeylerden değişiyor birde sporla destekle mutlaka cnm çok iyi sonuç veriyor

Dünki menüyü yazamadım
Sabah Şekersiz bitki çayı
Öğle 200 gr but firinda yeşil salata
Aksam yarım tabak salata
Dun kaçamak yaptığım için diyeti 16 gün yapıcam yani önümde 8 gün daha var
Sabah yürüyüş yapıldı

Bugün ki menüm
Sabah büyük fincan sade Türk Kahvesi
Öğle 1 Yumurta haşlanmış(2 yumurta normalde ama diger hakkimi ispanak icik kullanicam) 1 tabak ispanakla yumurtayi kavurcam 1 domates
Akşam 250 gr but firinda cok az salata
Sabah yürüyüş yapıldı
Her gün bu kız niye but yiyo diye sorucak olursaniz vejeteryanim sadece tavuk etin bazi turunu yiyebiliyorum

Gecmis olsun tatlim

Günaydın. Hafta sonu hiç giremedim. İnternet paketim bitti. Bir hafta iş yerinden ne kadar girebilirsem o kadar gireceğim.
Hafta sonu yoğurt detoksu yaptım. Şu mercimek nohut yarma salatalık konulan. Kahvaltımı normal yaptım hatta biraz dolu dolu yaptım. 2 günün sonucu olarak 1 kilo verdim.

Nasılsınız kızlar? Tartı gününe az kaldı. Geçen hafta çok güzel kilolar verildi. bu hafta daha da güzel olur inş. Geçen hafta bende dahil bi kademe ilerleyemeyen arkadaşlar sizlerde durum ne bakim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…