Popüler Konu LenaG ile MasterFit

buhafta fena sıkı giriyorum diyete kocamda yok akşamları miss gibi rahatt ederim
Hadi bakalım. Bas gaza bekliyorum seni.
Afiyet olsun canm ben çok su içemez oldum nasilsa , pirinç yerine ne kullanıyorsun canm
Fena yağış varmış oralarda. Havalar soğudu ya ister istemez azalmıştır. Az önce sekerderenin orayı gösterdi berbat halde sokaklar.
Normal sebzeli eksili yaptim ama üç tane ayırdım pirinç katmadan doldurdum sadece kıyma ile. Sonrasında pirincini ilave ettim eve yaptım.

Yapma yapma lahmacun yapmaaaa baska hayir yap ama lahmacun yapma 😆 üzer seni lahmacun😪
2,5 kilo undan hamur yoğurdum kaptanım
10 lahmacun, 5 tane boş lavaş çocuklara yolladım
Yaklaşık 10 tane evdekilere yaptım(eşim, 2 oğlum)
Kalan hamurla 44 tane tako için minik lavaş yaptım😘

İyi aksamlar arkadaşlar çok şükür bir pazar gunununde sonuna geldik çok şükür. Yarın çocuk okula koca işe gider :dua: :halay:

Bugünkü menüm

Sabah 09.30 detox sirke ile ılık su
Sabah kahvaltı 10.00 6 minik mantar ile 2damla yağ ile sote + 4zeytin+1 parça peynir+1 dilim kepek ekmeği 1/2 domates az salatalık

Ara 12.00 1 bardak kefir içine 1 kaşık chia tohumu

Ara 15.00 beyaz çay limonlu 2 tane Altınbaşak yulafli

Öğle akşam 17.00 1 /2 tas şehriye çorbası 3 kaşık yoğurt 1 kabak sote az yağlı

Şimdi detox sirke ile maden suyu içiyorum
Şu 3litre

Sen kaçtın canım 😁 yeni hedefimi düzelteyim 65.20 değil nergisten aşağı olmak 64 filansa çok zor 😂🫣
Ben 66.6 canım
Ayyy kınami yapıyorsunuz banaa Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus kizz sen ne fenasinn hadi oynayalım akşam ozamna çalsın davul zurnalae ahahahahah :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: ama ağlarım acıklı müziğe bağlamayın sonra :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61: yalnız bu yazinu okurken yediğim boğazıma bı takıldı desem ahahahah elindekini yavaşça yere bıraktım ahahaha:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
LenaG LenaG @Jou Sitare55 Sitare55 @nurovic Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus Nergis 35 Nergis 35 kizlarrr daha etiketleyemedigim tüm arkadaşlar kınama davetlisiniz ahahahah gelinine gelinime maşallah müziği de ekleyelim olurmu

Hadi bakalım. Bas gaza bekliyorum seni.

Fena yağış varmış oralarda. Havalar soğudu ya ister istemez azalmıştır. Az önce sekerderenin orayı gösterdi berbat halde sokaklar.
Normal sebzeli eksili yaptim ama üç tane ayırdım pirinç katmadan doldurdum sadece kıyma ile. Sonrasında pirincini ilave ettim eve yaptım.
Evet çok yağdı bı andaben bineevlerde yım benim küçük cücüm gidiyor du sokakta bende ıslandım onun ardı sıra 😀 çok güzel eğlendi izin verdim tadını çıkardı islanarak😍 oooo harika bende kendime ayirayim bu şekilde hiç aklıma gelmemisti👍🏻

Ayy çok güzel bir haber sevindim canım kıyamam

Ben düz 65.9 yapayım 700 grm da vereyim artık bu hafta menulerimi sıkı tutucam ve sana sözümü tutucam o 65 i girmek ıstiyorum

Hoşgeldin canım ozletiyorsun kendini geçmiş olsun salgın var baya bende yıkılmamak için direniyorum dikkat et kendine
Sağol canım bende özlüyorum sizi ama bu ara çok halim yok

Gunaydin. Afiyet olsun , sarmali ve ekmekli bir ajsam menusu daha erken olsa ne guzrl ne guzel olar degil mi:KK66:

Amin amin hepimiz elimizden geleni yapacagiz insallah:KK5:

Yessss iste bu :KK200:

Hep boyle misafir agirlamali mi geciyor hayatin ? Ne bileyim bi gun usenmedin tatli yaptin , diger gun lahmacun hamuru yogurdun :bicak: ben hazir lavastan yaptigim halde 5 kisilik lahmacun 1.5 saatimi aliyor. Nerede pisiriyorsun ?bu sekilde diyet zor degil mi😅

:KK53:

Karbonhidrat miktarlarini ozellikle yazalim olur mu :KK66: bulguru ne kadar yedin merak ederim ben:KK17:

Görseller salcali yogurtlu karisik olsa da foto atayım dedim. Firinda mor lahana + tahin+ sarimsakli yogurt guzeldi ara ara mor veya beyaz lahana ile yapiyorum

Insallah canim. Regl oncesi mi regl doneminde mi canin birseyler ceker ? Benim regl oncesi 3-4 gun. Ve reglin 1. Gunu hep diyete basladigim gündür.
Sabredecegiz. Benim son 2 gunum haftaya ctsye rastliyor. Cts ye kadar sabredegiz mecbur.

Kilolarimiz cok yakin bu arada . Ne kadar suredir buradasin ? Kac kilo ile basladin ? Hadi seninle el ele 79a dogru yuruyelim:KK19:

Kizlarim mavis takimim 💙💙
Menuleri elimden geldiği kadar yorumlayacagim. Forum cok yogun , etiket atlarim diye korkuyorum. Bu benim ilk kaptanligim. Anlayisinizi ve desteginizi bekliyorum.
Yeni olabilirim ama iyi kopya cekerim 😁 Sitare55 Sitare55 cumartesi hedefi sorar da ben ssiramam mi 😁 sordum gitti🤭 ben insallah -1.2 ile 82.5 olurum. Daha da az olabilirim belki ama regl yuzunden bu yeter. Hadi bakalım gelsin haftalık hedefler gelsin motivasyon

A Asya89
gezegenfeza gezegenfeza
@nurovic
bluegreeneyes bluegreeneyes
@Fit mutlu anne
@Goklerce
@Cakinin Gelini
@Tesnim1903
@Beklenen2
@Deltavealfa
tomrs tomrs
B Beyaz leylak
Şiştim kaptanim hemde nasil regl bugun ya da yarin baslar kesin +1.5 çikarim ben bi hedef vermeyeyim sali icin en iyi hedef sabit olmak diyelim

X