Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Abovvv benden 12yas buyukmussun ben seni yasitiz hemen hemen sanıyordum bu yasada bu irade ayakta alkışlıyorum seni ablam desem daha uygun olur sankim sana:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
Kız ben ne ara 42 oldum inan bilmiyorum görüntü olarak da ruhen de 42 hiç değilim yahu. 35 de kaldım desem yalan olmaz hahaha.
Zaten damak tatlarimiz aynı tahmin zor değil ahahaha canimsinnn🤩🤩🤩💃🏼🥳🥳💃🏼💃🏼🎊💃🏼💃🏼🎊❤️❤️❤️❤️
Yes yessss
Benim yerime de ye :KK70:

Ekimin ortası gelmeden senle bi kapışma yaparız gibi görünüyor hahahaahahaahah

Kız ben ne ara 42 oldum inan bilmiyorum görüntü olarak da ruhen de 42 hiç değilim yahu. 35 de kaldım desem yalan olmaz hahaha.

Yes yessss
Benim yerime de ye :KK70:

Ekimin ortası gelmeden senle bi kapışma yaparız gibi görünüyor hahahaahahaahah
Acı bir gerçekle yuzlestim sanki bu yazının üstüne yaparız be üstesinden geliriz birlikte 💪🏼💃🏼🎊🥳🤩🤩😍😍

Acı bir gerçekle yuzlestim sanki bu yazının üstüne yaparız be üstesinden geliriz birlikte 💪🏼💃🏼🎊🥳🤩🤩😍😍
Aslında ömrümüzce dikkatli beslenerek bı nevi diyete kontrollü devam edecegiz. Şöyle ki aynada kendimizi beğenmek istiyorsak buna mecburuz. Kilolar gitti hadi eski hayata devam dersek sil baştan olur guzzum.

Ben burayı çok sevdim, gider alır gelir veririm hahahaah

Aslında ömrümüzce dikkatli beslenerek bı nevi diyete kontrollü devam edecegiz. Şöyle ki aynada kendimizi beğenmek istiyorsak buna mecburuz. Kilolar gitti hadi eski hayata devam dersek sil baştan olur guzzum.

Ben burayı çok sevdim, gider alır gelir veririm hahahaah
Gelir gider bı ugrarim diyorsun aynı benn ahahah ama sevilmeyecek gibi degilki LenaG LenaG kaptanımızin grubuda ahahha🥳🤩😍😍😅💃🏼💃🏼💃🏼🎊

Gelir gider bı ugrarim diyorsun aynı benn ahahah ama sevilmeyecek gibi degilki LenaG LenaG kaptanımızin grubuda ahahha🥳🤩😍😍😅💃🏼💃🏼💃🏼🎊
Evet LenaG LenaG nin kızları olarak mezun olmak hiç istemem kovulmadikca da gitmeye niyetim yoh. Ben zaten bu tatlı aşkıyla asla dikiş tutturamam al ver al ver al ver gider benim mevzu ama +5 civarini geçmemek gerek yoksa iş uzun suruyor.

Kizlarim mavis takimim 💙💙
Menuleri elimden geldiği kadar yorumlayacagim. Forum cok yogun , etiket atlarim diye korkuyorum. Bu benim ilk kaptanligim. Anlayisinizi ve desteginizi bekliyorum.
Yeni olabilirim ama iyi kopya cekerim 😁 Sitare55 Sitare55 cumartesi hedefi sorar da ben ssiramam mi 😁 sordum gitti🤭 ben insallah -1.2 ile 82.5 olurum. Daha da az olabilirim belki ama regl yuzunden bu yeter. Hadi bakalım gelsin haftalık hedefler gelsin motivasyon

A Asya89
@gezegenfeza
nurovic nurovic
@bluegreeneyes
@Fit mutlu anne
@Goklerce
@Cakinin Gelini
@Tesnim1903
@Beklenen2
@Deltavealfa
tomrs tomrs
@Beyaz leylak
Merhaba kaptanicem 🥰 menulerimi ekliyecegim bugünü erken bitirdim hedefim 64 eksi bı kilo

Akşam menümü de atayım günü kapatayım
3 litre su tamamdır. Ev işleri de satılırsa spor
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Dukanin son bardağı kaldı.
Dolma pirincsiz bu arada.

Eklentiler

• IMG_20240922_180304.jpg
    IMG_20240922_180304.jpg
    117,7 KB · Görüntüleme: 4
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus LenaG LenaG

22 Eylül menüm

Kahvaltı yok

11:30
Yulaflı chai ve keten tohumlu omlet
Yarım lahmacun
2 ince dilim ananas
Domates salatalık

15:00 parka gittik cips ve meyve götürdük
Küçük bir elma
2/3 dilim mandalina
1 incir
Biraz üzüm

Dengelemek için
Akşam yemeği 17:00 bitti
1 tabak mantar kavurma
1 dilim ekmek
Su 2.5 litre olur

Yatana kadar ödem atıcı detoks içerim
Spor bilmiyorum sabahtan beri koşturuyorum fırsatım olursa belki çıkarım.

22 Eylül menüm
Kahvaltı 11 12 arası
Bir dilim TB ekmk , sucuklu yumurta yarım porsiyon , iki tane kızartma patates,bir tatlı kaşığı fındık ezmesi, bir porsiyon kavun,
Arada
Menengic kahhvesi
Arada

Bir bardak yeşil çay

Akşam 5 buçuk
2yk et kavurma
Tadimlik makarna
Bir bardak ayran,iki kornişon turşu
6 badem bir ceviz
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus

X