*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

O zaman akşam yemeğinde sadece çorba içme 1 kase de yoğurt ekle. Geceyi daha kolay atlatırsın. Geç saatte yememiş olursun hem.

68.5 kg yim hedefim 60 kg olmak boyum 1.68 1 haftadır az yiyorum diyelim tam olarak diyet değilde 70 kg den 1 buçuk kilo düştüm dikkat ediyorum yediklerime ve 1 hazirana kadar mutlaka 60 kg olmam lazım

OLACAĞIZ başka yol yok. Ekliyorum listeye birazdan tatlım.

O zaman akşam yemeğinde sadece çorba içme 1 kase de yoğurt ekle. Geceyi daha kolay atlatırsın. Geç saatte yememiş olursun hem.

OLACAĞIZ başka yol yok. Ekliyorum listeye birazdan tatlım.
çok teşekkür ederim canım çabalıycam ve 2 yıldır üstüme yapışan bu kiloyu atıcam
22 aylık bir kızım var doğumdan sonra kalan kilolarım ve artık nefret ediyorum hiç bir şey almak istemiorum kendime kıyafetlerim hep paçoz duruyor gibi üstümde
belli bir diyet yapmıyorum kalori hesabı yapıyorum bilmiyorum ne kadar doğru canım

Kızlar arkadaşım diyetisyene gidiyordu. onun kahvaltıdan önce 1 bardak süt vardı listesinde. Sebebide uyanır uyanmaz kahvaltı yapamıyordu. Doktoruda metabolizmayı canlı tutmak için uyanınca muhakkak vücut ihtiyaç duyar besin alınmalıdır demişti.
Sabah kahvaltı benim içinde sorundur. Aynı sorunu yaşayan varsa aramızda paylaşak istedim. Sabah kalkınca 1 bardak süt ardından 1 sat sonra kahvaltı yapmak iyi bir fikir diyetisyence. Bilginize
Bahsettiğim arkadaşım diyetisyen listesine uyarak baya güzel kilo da vermişti.

Listemizin son halini ekledim. Bundan sonra dahil olmak isteyen arkadaşlar aramıza katılabilir ama listeye eklemeyeceğim. Kalıcı olurlarsa ekleyeceğim.
Kontrol açısından bu şekilde daha rahat olur sanırım.
Ben yokken de dahil olmak isteyen kişiler olursa bu şekilde bilgilendirirseniz memnun olurum arkadaşlar. Bu sayfa benim değil hepimizin.

teşekkürler canımm

çok tebrik ederim böyle olunca insan açlığını unutuyor :) benim eşimde diyete girdi benimle mecburen, açlıktan gidip gidip maydanoz kemiriyor

eline emeğine sağlık :)

Bu sabah nerdeyse ben de tartılacaktım ama moralim bozulmasın diye zor tuttum kendimi:) Canını sıkma hemen vücut daha kendini yeni adapte ediyor anında gidecek değil ya kilolar diye düşün.
Iyi dayaniyorsununz ben gunde 3 defa tartiliyorum :))

ben de en az 2 saat sonra kahvaltı yapıyorum aslında. ama ben kalkınca limonlu su içiyorum. o metabolizmayı canlandırmıyor mu ki?

çok tebrik ederim böyle olunca insan açlığını unutuyor :) benim eşimde diyete girdi benimle mecburen, açlıktan gidip gidip maydanoz kemiriyor
zaten evli insanlar için eşlerin anlayışı çok önemli. kendi adıma söyleyim o yediğinde ben dayanamıyorum.:) Allahtan onun da göbek aldı basını gitti de bana ayak uydurmak zorunda kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…