*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Ben bugün yoğunluktan düzenli yemek yiyemedim kahvaltı yok şekersiz çay fazlasıyla şu öğlen 1 portakal yarım elma türk kahvesi azcık simit az çikolata akşam yoğurtlu çorba y

KIZLAR BENDE SİZE KATILABİLİRMİYİM ŞUAN 1 HAFTADIR DİYETTEYİM ZATEN
Katılımlarımız d,n sona ermişti ama senin için bir istisna yapalım geri çevirmeyelim değil mi:KK66:
Kaç kilosun ve hedefin nedir?

günaydın kızlar sabah tartıldım aynı kilodayım 69,10 :KK43:( gram gitmemiş
Aaa daha 1. gün hemen neden moral bozuyorsun?
Ayrıca tartı günü dışında tartılma seni böyle olumsuz etkileyecekse.

Bu sabah nerdeyse ben de tartılacaktım ama moralim bozulmasın diye zor tuttum kendimi:) Canını sıkma hemen vücut daha kendini yeni adapte ediyor anında gidecek değil ya kilolar diye düşün.

ben hafta başında başlamıştım diyete birde günlük aç karnına tartılınca motive oluyorum
Du bakalım nerde hata yapıyorsun düşünelim geçmiş menülerini düşün. Yemeği aşırı azalttıysan belki kıtlık pskolojisine sokmuşsundur bedenini . Ya da Gündüze göre akşam yemeğini karbonhidrat içeriği yüksek seçmiş olabilirsin? bir çok olasılık var. Neler yedin gelen olarak?

günaydın kızlar sabah tartıldım aynı kilodayım 69,10 :KK43:( gram gitmemiş
canım bozma moralini bir gün bakarsın 300-400 gr birden gitmiş bir gün bakarsın 100 gr almışsın bile. her gün tartılınca böyle oluyor. ben de her gün tartılırım. bazen fazla bile gelir kilom 2 gün takılır. sonra bir anda düşüyor.

Bu sabah nerdeyse ben de tartılacaktım ama moralim bozulmasın diye zor tuttum kendimi:) Canını sıkma hemen vücut daha kendini yeni adapte ediyor anında gidecek değil ya kilolar diye düşün.
Ben sabah tartıldım aslında ama sabit gözükmem moralimi bozmadı. Zamanla oturacak herşey. Vee kendi adıma karar verdim sürekli tartılmayacağım. Tartı günü dışında kaç kilo olduğum umrumda değil :p

bugün 600 gr düşmüşüm tam ben. :))) çook mutluyum ama akşam açlıktan ölecektim neredeyse. akşam 5 te bol sulu sehriye çorbası içtim hiç doymadım. :) gece uyuyamayacaktım. eşim gel bir şeyler yiyelim acıktım dedi. hayır diyeti bozamam dedim.biraz marul yıkadım yedim nefsime sahip oldum:KK76:

bugün 600 gr düşmüşüm tam ben. :))) çook mutluyum ama akşam açlıktan ölecektim neredeyse. akşam 5 te bol sulu sehriye çorbası içtim hiç doymadım. :) gece uyuyamayacaktım. eşim gel bir şeyler yiyelim acıktım dedi. hayır diyeti bozamam dedim.biraz marul yıkadım yedim nefsime sahip oldum:KK76:
Böyle durumlarda yoğurt yiyebilirsin. Hem karnın doyar hem yağ yağman hızlanır. ayrıca probiyotik desteği vereceği için kabızlık sorununa engel olur. 1 kase yoğurdun faydası var zararı yok.

Böyle durumlarda yoğurt yiyebilirsin. Hem karnın doyar hem yağ yağman hızlanır. ayrıca probiyotik desteği vereceği için kabızlık sorununa engel olur. 1 kase yoğurdun faydası var zararı yok.
canım psikolojik midir nedir yogurt gec saatte yediğimde sanki kilo veremiyorum. hatta sırf bu yüzden yogurt pul biber limon karısımını 2 gün yaptım. baktım şişiyorum tartı ertesi gün fazla gösteriyor bıraktım. :)

Katılımlarımız d,n sona ermişti ama senin için bir istisna yapalım geri çevirmeyelim değil mi:KK66:
Kaç kilosun ve hedefin nedir?

.
68.5 kg yim hedefim 60 kg olmak boyum 1.68 1 haftadır az yiyorum diyelim tam olarak diyet değilde 70 kg den 1 buçuk kilo düştüm dikkat ediyorum yediklerime ve 1 hazirana kadar mutlaka 60 kg olmam lazım

Nefsine uymamakla iyi yapmışsın:) Genelde ben de akşamları aç yatıyorum son günlerde ama sabah ve öğlen fazla aç kalmamaya özen gösteriyorum.
ben de öyle. ama dün içimde bir canavar vardı resmen. :) o kadar acıktım ki. ama sonra grubumuz aklıma geldi. :)) dedim ki bu kaçamağı utanmadan nasıl yazarım. :))

X