🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Kapınızı çalan olmadı inşaallah balım gürültü yapıyorsunuz diye Ee çocuk olunca mecbur daha çok yakıyorsunuz doğalgazı, ha birde ankaradayız demiştin di mi, oranında soğuğuda zaten Maşaallah Biz Akdeniz iklimine alışmışız, yazın Ankaraya gittiğimizde akşamları bile serin geliyor bize.
Öğretmenim harikasın ya tartı gününü çok merak ediyorum eridin eridin maşallah

İlk çoklu alıntı da olur bu kadar hata bende merakla bekliyorum Aslı ile eridiniz siz maşallah enerji_kusagi
Valla eridik mi yarın dinlenince belli olacak, ben 2-3 gündür tartıda hep artıyım

Yok bitanem ben İstanbul’dayım bulunduğum semt de iki senedir yaz kış rüzgar üç taraf ormanlık kalıyor hep esiyor kapımıza gelmedi de dışarda söyledi komşu dedim bende çıldırıyorum sağolsun ev sahibi bilindik marka taktirdı ama şans işte Bize sorunlu oldu neyse inş hallolur

Ya sen ama regl dönemdesin bende aynı şuan almış gözüküyorum bence bu yaptıklarımız haftaya belli olacak.
Benim de başladı krizsiz az hasarla atlatayım

Haklısın canım.Allahtan geldik ona döndürülüyoruz.
Yanlış anlamazsan ben 6 yaşında ölüm kavramı ile tanıştım babamı trafik kazasında kaybettik. Nötr mü desem nasıl teselli verilir onu bile bilmiyordum karşılaştığım da böyle haberlerle ama benim için korkutucıydu seneler geçti büyüklerimden göçenler oldu ne zaman yolun yarısı yaşıma gelip en sevdiğim babaannemi kaybettim son nefes dahil herşeyin de bulununca arkada kalanların unuttuğunu ölene zor olduğunu düşünürken inanç olarak herkese uyar uymaz hz Mevlana deyimiyle düğün gecem diyor ya ölüme öyle olduğunu algıladım o yapılanlarda Rabbim hayırlı ölüm nasip etsin bol dua inş arkadaşına yazmadan geçmek istemedim hassas noktam belki de.

Dini şey yazmak istemem kurallara aykırı mı bilmiyorım ama kurtuluşta sanki bazen ölüm hatta Allah sevdiği kullarını yanına alıyor cehennem kavramını sanki bu dünya da kalanlar yaşıyoruz hassas kalpli insanlar olarak acaba diyorum simülasyon gibi bu dünya da mı cehennem karşılaştığım okuduğum haberlerde saçma bişi yazdıysam özür dilerim ….

İyi geceler herkese yarın ve cuma günü yazamazsam menü spor atmayın beni gruptan cuma akşam dönerim bende inş şileye götüreceğiz çocukları net sıkıntılı

İyi geceler kızlar

Sabah 1 fincan sade nescafe

Kahvaltıda 2 yumurtadan menemen 1 tane krep şekersiz çay

Öğlen 1 kase patates salatası sade kahve

Akşam 1 tabak kıymalı kereviz yemeği, 1 kase pulbiberli yoğurt

1 buçuk saat temizlik 2.590 adım 500 ipsiz ip atlama 2 dk plank 50 squat 200 çemberli iç bacak hareketi

90+90+125+120+25+100 = 550 puan

Ah canım ne güzel yazmışsın haklısın aslında.makami cennettir insallah. Saat kaç oldu uyuyamadım hala. Rabbim herşeyin iyisini bilir. Rabbim sabirlar versin bizlere.

Kuzum muz yedim o da cıktı .Başıma ilk defa geldi boyle bişey. Sİndirim sistemi de sıkıntılı sanırım.ishal degil de tam tersiydi:) Şimdi daha iyiyim çok şükür.
Balım enişte içine neler kattı? Hazır serumu yemişken vitamini de bassaydı içine
Balım vitamin var mı bunda dedim ..Acilde vitamin takmıyoruz ,taksak bile alerji gelişirse mudahale edemyız burda dedi.
enerji_kusagi neler yapıyosun yaaa Emeğine saglik balım:)

Dünün Raporunu Atıyorum :)

01.002.2023-7.Hafta--51.Gün--Yeni Liste-11.Gün
10:00--sade filtre kahve
13:00--2 yumurta beyazı+3 karabugday patlağı+bol yeşillik+bi dilim kaşar+2 ceviz+10 Badem
****iş yerindeki durumlardan dolayı 11 de yapmam gereken kahvaltıyı 13:00 de yapabildim.
15:30--yogurt+15 badem+pul biber
17:00--1 bardak kuşburnu
19:00--8 kasık kurufasulye+4 kaşık siyez bulgurundan pilav+salata
Spor yapamadım.

Toplam adım:4595 puanı:160
40 dk temizlik puan :40

Toplam:200 Saricivcivcikcik

ben de bilmiyorum Civcivim.asistana yazdim .normalde de ona yaziyorum o iletiyo geri
Döndüler mi balım sabah
Anladım canim zorlamadiysa sıkıntı yok

Evet daha iyiyim balım sukur. Bel ağrisi devam ani hareket edince kolum falan tutmuyor ama iyiyim yine de
Balım rekor kırdın sen
Kız tartilmasaniza her gün hele şimdi spor yaparken hiç tartilamyin artı gelmesi normal olabilir..
Perşembe birakcazya inşallah cumaya kadar şiş iner balım. Spor yapınca normal öyle çıkmanız bence
Ben hiç tartilmadim tamamen sürpriz olcak
Ne güzel şeyler yazmışsın bazen ben de bunları çok dusunuyorum

Eyvahlar olsun tatil mi var gitmeden mi tartilsaydin alyam orda yer misin? Ben tatillerde hunharca yerim de
Afiyet olsun lisbetim sifa olsun
Şimdi nasil hissediyorsun kendini?

Balım bir gün daha dayan bence :) eşin yesin makarnayı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…