🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

canim basin sagolsun. 5 yıl önce ben de bi arkadaşımı kaybettim . üniyi yeni bitirmişti. doktordu. hayat doluydu. ben de o gün aynı şeyi hissettim. ölüm gençlik yaşlılık dinlemiyor . elimizdeki zamani iyi değerlendirmek lazım. dünya gelip geçiyor. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
Amin canim aminnm

1 Şubat Çarşamba
bol eksiler olsun hepimize çok amin

Menü
Bir kutu küçük kefir, bir nescafe
3 şekerli çay ve melemen 3 dilim ekmek üç çay kaşığı tahin pekmez 🙈 ve bol yeşillik yek öğün yaptım aşerir gibi canım istiyordu 😞
Bir Türk kahvesi

1 litre su bir litre koydum oda içilecek

Gelelim Spor Günlüğüme
Ayrı ayrı hesaplamıyorum squatlar falan da dahil 50 dakika reformer pilates= 400

11 bin adım 6 mili Leslie ( 11000*0.035=385)
80 saniye plank 80 puan

865 olması lazım toplam puan
400+385+80

Başkanlarım @sarıcivcivcik
Maşallah alyam çok iyisin bu hafta güzel bi eksi gelecek inşallah😍
Balım tek öğün nasıl dayandın kaçta yedin?
Kuzum beyaz ekmek yemiyordum ya o ekmeklerin acısını çıkardım eşime kızdım fırından almış birde 🤦‍♀️🙈 iş ciddiye binince korktu mu be yaptı zayıflayacak diye 🤣🤣
Eşler öyle biraz burda hepimizinki komplolar kuruyor bize:KK70:

İnşallah canım benim. Bugün çok yakın bir arkadaşımın ölüm haberi ile sarsıldım. Dünyanın ne kadar boş olduğunu bir kez daha anladım.
Ahh canım basın sağ olan Rabbim mekanını cennet eylesin:KK43: öyle öyle dünya için çabalıyoruz ama yarının garantisi yok dünya çok boş aslında...
Esim acile serum almaya gidecek şimdi Civcivim. nane cayi yaptim ben de belki iyi gelir diye .belki de ağır geldi . is yerinde dun arkadssim yüzünün rengi gitmis falan dedi . cok üzerinde durmuyodum ama çöktüm hakkaten .
İyi yapmış canım tüh ya:KK43: evet nane mideni rahatlatır balım💚
Niye böyle olduysa. Diyetisyenin asistaniyla mi görüştün kendine ulaşabildin mi ne dediler?

Niye böyle olduysa. Diyetisyenin asistaniyla mi görüştün kendine ulaşabildin mi ne dediler?
ben de bilmiyorum Civcivim.asistana yazdim .normalde de ona yaziyorum o iletiyo geri donuyo.daha dönmedi. gec saat olunca normal . serum rahatlatırsa bakalim yarin dönerler.

Maşallah alyam çok iyisin bu hafta güzel bi eksi gelecek inşallah😍
Balım tek öğün nasıl dayandın kaçta yedin?

Eşler öyle biraz burda hepimizinki komplolar kuruyor bize:KK70:

Ahh canım basın sağ olan Rabbim mekanını cennet eylesin:KK43: öyle öyle dünya için çabalıyoruz ama yarının garantisi yok dünya çok boş aslında...

İyi yapmış canım tüh ya:KK43: evet nane mideni rahatlatır balım💚
Kuzum zaten gece 4 de yattım kaçamak maceramı biliyorsun 🤣 kalkmam 1 di hemen kefir içip 2 de spora gittim benim kız ile döndüğümüz de Enerjiye laf yetiştirirken nescafe içtim o da bastırdı açlığı kombici bekledim kombi değiştirildi yeni takılan uçak uğultusu gibi 🤦‍♀️Ses bu hafta sesten uyuyamadım hep gece veremezsem kilo uykusuzluktan sonra da yemek yapmak istemedi canım yorgunluktan kahvaltı usulü geçiştirdik

Sende iyi etmişsin galeta bu dönemler çok bastırınca başka kriz olarak çıkıyor regl dönemlerinde bu arada umarım daha iyisindir kuzum sıcak tut kendini

evde serum keyfisi😄😄 yatağımdan baska yerde serum yiyemem 🤪🤪

Eklentiler

• 20230201_233147.jpg
    20230201_233147.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 41
İyi Geceler Ballarım
1 Şubat Menü ve Spor Bildirimi

12.00 4 dilim yumurtalı ekmek, 1 elma

18.00 1 kase yayla çorbası, 5 yk yumurtalı ıspanak, 1 kase yoğurt, 2 ceviz

2,5 litre su

18.000 adım : 630 puan
30 sn plank duruşu : 30 puan
100 mekik = 50 puan
2 saat ev temizliği : 120 puan

Toplam : 830 puan
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik ❤️ enerji_kusagi enerji_kusagi
D750B28A-0C65-4A09-9153-07C0E5BD08FB.png

Civcivim Allah zihin açıklığı versin kuzum başka bir arkadaş daha vardı inş emeklerinizin karşılığını alırsınız 🙏
Pilatesten geldim 45+5 dakika yaptık ama iflağımı söktü bugün benim 😞 ölçü falan da almadık 13. Ders bitti umarım sıkılaşma olur bu kadar canımın çıkmasına 😂
Olmuştur canım tabi ki,
harikasın ❤️
Sana kıyamam Hemdemim, sen otur dinlen :KK22: Ben kendimi feda ederim :KK70:
İlkinde bugün ben bi deneyeyim yapabiliyor muyum, sonra yarın birlikte deneriz :KK70:
ben yaptım ki! Hiç oturmadım. :KK70: :KK71:
O senin tatlılığın hemşom😍

Amin canım inşallah❤
Pilates kesinlikle çok sikilastiriyor. Ben bundan önce 12 kilo verdiğim dönem düzenli yapıyordum 57 kiloya düştüm ama hic 57 durmuyordum aşırı incelmistim. Ölctüğümde de cok fazlaydı incelme..
Diğer leslie yürüyüş koşu bisiklet tarzı sporlar gibi tartıda eksi yapmıyor ama inceltiyor hem de saglam🤩
Senin de 13 ders bayagi olmuş kesin gelisme vardir

Bizim grubu bilmem de ben bugün sadece temizlik yapabildim belim hassas karnim da ağrıyor :KK70: ilkokul çocuklarının okula gitmeme bahaneleri gibi oldu ama valla yalan degil:KK70: :KK70:

Ofiste plank falan yapmamalisin bence enercim:KK12:

Sizin gruba diyorum bakin diyorum fark çok az diyorum ben daha napiyim resmen yenin bizi diyorum kimseler sey etmiyor:KK70:
:KK60:
1 Şubat Çarşamba
bol eksiler olsun hepimize çok amin

Menü
Bir kutu küçük kefir, bir nescafe
3 şekerli çay ve melemen 3 dilim ekmek üç çay kaşığı tahin pekmez 🙈 ve bol yeşillik yek öğün yaptım aşerir gibi canım istiyordu 😞
Bir Türk kahvesi

1 litre su bir litre koydum oda içilecek

Gelelim Spor Günlüğüme
Ayrı ayrı hesaplamıyorum squatlar falan da dahil 50 dakika reformer pilates= 400

11 bin adım 6 mili Leslie ( 11000*0.035=385)
80 saniye plank 80 puan

865 olması lazım toplam puan
400+385+80

Başkanlarım @sarıcivcivcik
:KK9::KK9::KK9:
İnşallah canım benim. Bugün çok yakın bir arkadaşımın ölüm haberi ile sarsıldım. Dünyanın ne kadar boş olduğunu bir kez daha anladım.
Başın sağ olsun Hümacığım 😔 Rabbim arkadaşının mekanını cennet eylesin. 🤲🏻 sevenlerine sabırlar versin.
Esim acile serum almaya gidecek şimdi Civcivim. nane cayi yaptim ben de belki iyi gelir diye .belki de ağır geldi . is yerinde dun arkadssim yüzünün rengi gitmis falan dedi . cok üzerinde durmuyodum ama çöktüm hakkaten .
Ah canım çok geçmiş olsun. 😔🌼
evde serum keyfisi😄😄 yatağımdan baska yerde serum yiyemem 🤪🤪
şifa olsun canım 🤲🏻

Hosbuldum balim. enerjim cok kötüyüm bana bi fikir ver. bugun midem çok kasiliyo. cok açım ama yiyemiyorum. yediğimde bulantı da basladi. zorla yedim ama midem de durmadi. neden böyle oldum bu diyet gercekten agir mi geldi bana . diyrtisyenin asistanına yazdim . başımın ağrısı da geçmiyor.
Balım çok üzüldüm, kusura bakma daha şimdi gördüm 😔 Peki bağırsakların durumu nasıl balım? Kasılma, burulma, ishal vs var mı? Açsan canının istediği, içinin alabileceği bir şeyler yemeyi deneseydin bi 😔

Olmuştur canım tabi ki,
harikasın ❤️

ben yaptım ki! Hiç oturmadım. :KK70: :KK71:

:KK60:

:KK9::KK9::KK9:

Başın sağ olsun Hümacığım 😔 Rabbim arkadaşının mekanını cennet eylesin. 🤲🏻 sevenlerine sabırlar versin.

Ah canım çok geçmiş olsun. 😔🌼

şifa olsun canım 🤲🏻
Hemdemim sen yaptın da ben o kadar yapamadım çünkü başka şeyler yaptım :)))

Kuzum zaten gece 4 de yattım kaçamak maceramı biliyorsun 🤣 kalkmam 1 di hemen kefir içip 2 de spora gittim benim kız ile döndüğümüz de Enerjiye laf yetiştirirken nescafe içtim o da bastırdı açlığı kombici bekledim kombi değiştirildi yeni takılan uçak uğultusu gibi 🤦‍♀️Ses bu hafta sesten uyuyamadım hep gece veremezsem kilo uykusuzluktan sonra da yemek yapmak istemedi canım yorgunluktan kahvaltı usulü geçiştirdik

Sende iyi etmişsin galeta bu dönemler çok bastırınca başka kriz olarak çıkıyor regl dönemlerinde bu arada umarım daha iyisindir kuzum sıcak tut kendini
Demek enerjiye laf yetiştirken içtin kahveni :KK70: Afiyet olsun canım, yeni kombinizi güle güle kullanın :)

İnşallah canım.
Humacım, canım, başın sağolsun, Allah tüm geride kalanlara sabır ve uzun ömür versin inşaallah 🙏

Hayat o kadar garip ki, bu iki mesajı onun için birlikte aldım. Bir taraftan inşaallah hamilesindir deyip yeni bir can için umutlanırken bir taraftan giden bir cana üzülüyoruz. Dünya böyle ilginç bir işte, yarınlar bilinmezlik ve umutlarla dolu.

Demek enerjiye laf yetiştirken içtin kahveni :KK70: Afiyet olsun canım, yeni kombinizi güle güle kullanın :)
Sağol kuzum da bir haftadır beynimizi yedi herkesin de yatak odasının balkonunda aşağıda ki komşum biz üstte çocuklar gürültüsüne geçici çözüm bulundu haftaya birşeyini değiştirecekler. Umarım faturada görürüz 🤣farkı apartman da rekor bende de hep 🙈
İyi Geceler Ballarım
1 Şubat Menü ve Spor Bildirimi

12.00 4 dilim yumurtalı ekmek, 1 elma

18.00 1 kase yayla çorbası, 5 yk yumurtalı ıspanak, 1 kase yoğurt, 2 ceviz

2,5 litre su

18.000 adım : 630 puan
30 sn plank duruşu : 30 puan
100 mekik = 50 puan
2 saat ev temizliği : 120 puan

Toplam : 830 puan
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik ❤️ enerji_kusagi enerji_kusagi
Eki Görüntüle 3200969
Öğretmenim harikasın ya tartı gününü çok merak ediyorum eridin eridin maşallah 🧿

İlk çoklu alıntı da olur bu kadar hata 🙈 bende merakla bekliyorum Aslı ile eridiniz siz maşallah 🤩 enerji_kusagi enerji_kusagi

Humacım, canım, başın sağolsun, Allah tüm geride kalanlara sabır ve uzun ömür versin inşaallah 🙏

Hayat o kadar garip ki, bu iki mesajı onun için birlikte aldım. Bir taraftan inşaallah hamilesindir deyip yeni bir can için umutlanırken bir taraftan giden bir cana üzülüyoruz. Dünya böyle ilginç bir işte, yarınlar bilinmezlik ve umutlarla dolu.
Kesinlikle canım haklısın. Etkisinden kurtulamadım. Hayat ne zor ne ne acı.

01 Şubat Perşembe

08:00 5 kepekli galeta, 3 kk süzme peynir, yeşillik, domates, 1 bardak süt

10:30 1 çb leblebi, 1 nar çayı

12:30 4 adet çiğ köfte, marul, 1 filtre kahve

16:00 1/2 leblebi, 1 yeşilçay

19:30 1 kase salata + 1 çb haşlanmış yeşil mercimek+1 kk kaşar rendesi+4 ceviz

21:30 1/5 Ananas, 1 bardak ayran

00:50 1 sade soda içeceğim

Su ; 3 lt

Sporlar ;
  • 20 dk temizlik = 20
  • 14 dk k.bisiklet x 2 = 28