🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Sana yazdığımda çevrim içi sembolün vardı, hemen profile baktım son görülme 19 dk önce yazıyordu, önceden o kısım bomboştu :)
Bak şimdi 42 dk önce buradaymışsın ama çevrim içi sembolü yok. En azından bir hareket oldu balım.

Civcivim sıcak su torbası varsa karnına beline koyarsan rahatlatır, sıcağın gevşetici etkisi var. Soğuk rahimde kasılmayı artıracağı için kanama yavaşlar ağrı artar

Lisbetim, hoşgeldin
Hosbuldum balim. enerjim cok kötüyüm bana bi fikir ver. bugun midem çok kasiliyo. cok açım ama yiyemiyorum. yediğimde bulantı da basladi. zorla yedim ama midem de durmadi. neden böyle oldum bu diyet gercekten agir mi geldi bana . diyrtisyenin asistanına yazdim . başımın ağrısı da geçmiyor.

1 Şubat Çarşamba
bol eksiler olsun hepimize çok amin

Menü
Bir kutu küçük kefir, bir nescafe
3 şekerli çay ve melemen 3 dilim ekmek üç çay kaşığı tahin pekmez ve bol yeşillik yek öğün yaptım aşerir gibi canım istiyordu
Bir Türk kahvesi

1 litre su bir litre koydum oda içilecek

Gelelim Spor Günlüğüme
Ayrı ayrı hesaplamıyorum squatlar falan da dahil 50 dakika reformer pilates= 400

11 bin adım 6 mili Leslie ( 11000*0.035=385)
80 saniye plank 80 puan

865 olması lazım toplam puan
400+385+80

Başkanlarım @sarıcivcivcik

Eklentiler

• 5E797FED-8044-4774-B29A-93C317BD5226.png
    127,8 KB · Görüntüleme: 26
  • 6F42A3F6-9870-4A02-ACB7-9AA7ACD36620.jpeg
    194,1 KB · Görüntüleme: 25
alyasena neden yoruyosun kendini bu kadar emeğine saglik canim❤

Geçmiş olsun canım of rahatsızdında hastalıktan olmasın yol yorgunluğu vs

Geçmiş olsun canım of rahatsızdında hastalıktan olmasın yol yorgunluğu vs
Cok tesekkur ederim canim. hayatimin en zor 4 gununu geçirdim herhalde. gececek insALLAH.
Kuzum beyaz ekmek yemiyordum ya o ekmeklerin acısını çıkardım eşime kızdım fırından almış birde iş ciddiye binince korktu mu be yaptı zayıflayacak diye
afiyet olsun canim sifa olsun kilo olmasin insALLAH. eve alınanlar insani cok zorluyo seni çok iyi anlıyorum. tek öğün yapmissin zaten spor da cok iyi eksi görürsün insALLAH .

Listeni bilmiyorum ama muhakkak hastalığının etkisi vardır kuzum aslında yazmışlardı gidip koktey bir serum taktırsan kayınvalideme kızardım da her derde şifa serum der ama geçen hafta ben serumla ayaklandım kızım da aynı şekilde tekrar geçmiş olsun acil şifalar

Sabah kahve limonlu su
Öğle mercimek çorbası ayran
Aksam Herbalife Shake
Ara öğün su kahve yeşil çay tarçınlı limonlu ılık su
4 lt su
10.000 adım
Bu gün canım çok tost yemek istedi ama yemedim
Yarın sıvı diyetini bitirebilirim hastanede refakatçi olarak kalıyorum ve bu tempoda biraz bünyem zayıf düştü tabi diyete devam sıvı diyetine ara veriyorum sabah kiloma bakarım yine de

Aynen öyle oluyor balım bazen yeşil yansa da 15 dk önce çıkmış olabiliyorsun

Evet var sicak su torbam balım dedigin gibi onu yapayim olmazsa. Bu sefer değişik oldu kolum falan da ağrıyor soğuk mu aldım ne yaptım. Belimin de sadece sağ tarafı ağrıyor dün gece yatarken bi sizi girdi duramadim inşallah regldendir balım..
Lisbetim enercim yazar birazdan ama ben de yazıyım dedim
Balım bu sana ağır geldi gibi geldi bana da ya şekerin tansiyonun bir şeylerin oynadı kesin.. söylediklerin ona çıkıyor.. enercim saha iyi bilir ama..

Kuzum beyaz ekmek yemiyordum ya o ekmeklerin acısını çıkardım eşime kızdım fırından almış birde iş ciddiye binince korktu mu be yaptı zayıflayacak diye

Afiyet olsun canım adım çok iyi

Esim acile serum almaya gidecek şimdi Civcivim. nane cayi yaptim ben de belki iyi gelir diye .belki de ağır geldi . is yerinde dun arkadssim yüzünün rengi gitmis falan dedi . cok üzerinde durmuyodum ama çöktüm hakkaten .

İnşallah canım benim. Bugün çok yakın bir arkadaşımın ölüm haberi ile sarsıldım. Dünyanın ne kadar boş olduğunu bir kez daha anladım.
canim basin sagolsun. 5 yıl önce ben de bi arkadaşımı kaybettim . üniyi yeni bitirmişti. doktordu. hayat doluydu. ben de o gün aynı şeyi hissettim. ölüm gençlik yaşlılık dinlemiyor . elimizdeki zamani iyi değerlendirmek lazım. dünya gelip geçiyor. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…