🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Tamam canim atarım olmazsa😊 sağ olasin😚💚

Aslım bugün bizim grubun komple hepsi yerine spor yapıyor gibi adeta:KK70:
Ben de yatamadım baktim evin durumu iyi değil biraz toparladım. Yemeği yapıp derse otururum.
Civcivim Allah zihin açıklığı versin kuzum başka bir arkadaş daha vardı inş emeklerinizin karşılığını alırsınız 🙏
Pilatesten geldim 45+5 dakika yaptık ama iflağımı söktü bugün benim 😞 ölçü falan da almadık 13. Ders bitti umarım sıkılaşma olur bu kadar canımın çıkmasına 😂

enerji_kusagi enerji_kusagi bizim grup yatsa da 😂🙈 @asliogretmen ile işin zor senin 🤣🤣şimdiden başla yürümeye
Bu akşam için çok pis planlarım var ama :KK8:Son günde olsa umudumu kaybetmicem, bizi manipüle edemiceksiniz :KK12:

Bi ara gözümü kararttım ofiste plank yapacaktım, sonra karizmam çizilmesin diye vazgeçtim :KK70:
Sizin grup yatsa, yatmıyor kiii 😤

Bu akşam için çok pis planlarım var ama :KK8:Son günde olsa umudumu kaybetmicem, bizi manipüle edemiceksiniz :KK12:

Bi ara gözümü kararttım ofiste plank yapacaktım, sonra karizmam çizilmesin diye vazgeçtim :KK70:
Senin için nescafe içiyorum 🤣🤣

Kızlar bir şey rica edicem menülerinizi başlığına tarih atarak yazar misiniz?
Kontrol ederken beynim yandı kimi dünkü menüm demiş kimi bugünkü demiş dün ama hangi dün menuyü de dün yazmis😅
Yani karışıklığa mahal vermeyelim pls😁

Sali gününden eksik olan menü ve sporlar var bugün tamamlarsaniz iyi olur.

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim önerilerinizi dikkate alıcam 🙏🌸
FitVenus FitVenus canım ayak tırnağın mi kötü gerçi elde batma oluyor mu onu da bilmiyorum da.

Bi ara video izlemiştim pamuk sikistirarak falan acısını azaltmaya çalışıyorlardı şimdi aklıma geldi.
Ama bi arkadaşm çok ilerlediği icin ameliyat olmustu.
Pamuk sıkıştırarak bir ayağımı iyi ettim ama diğer başbarmak galiba şişti medikal pediküre gideceğim bu gidişle
FitVenus FitVenus canım düzenli pedikürün tırnak batmasını çözdüğünü okumustum daha önce.
Millet dişçiden korkar ben pedikürcülerden korkuyorum acıtırlar diye😂
Canım geçmiş olsun. Tırnak batması zor düzelen bir şey ve sinir bozucu. Kendi imkanlarınla evde uğraşacaksan; sana tavsiyem 'batık tırnak aparatı' alıp her banyodan sonra tırnakların yumuşayınca sorunlu tırnağına takman. Ayak tırnaklarını çok kısa ve oval kesme, dar ayakkabı ve çorap giyme. Bu seni çok rahatlatır, muntazam kullanırsan belki tamamen düzelir. Ben yapamam dersen; podiatri mi neydi adı 'Ayak bakım merkezleri' var. Her türlü tırnak hastalığı ve ayak sağlığı için uzmanlar oluyor. Güzellik merkezine gider gibi oraya gidersin. Tırnak kesmeyi bile onlar yapar, aletli aletsiz bakımlarını yapar. Birde onlar tel gibi bir şey de takıyorlar, diş teli gibi, tırnağı iki yandan çekerek yavaş yavaş batan yerden kaldırıyor, kaç hafta duruyor bilmiyorum. Birde tırnaklarını çok kurutmamaya çalış, çünkü serleşir, kalınlaşır, bükülür. Tırnak bakım yağı mı olur, suyuna bir şeyler katılan ayak banyosu mu olur onu tam bilmiyorum.
Teşekkür ederim 🌸bantı gördüm videolarda bi yapan yer buluyum, evet kuru ve sertleşti dediğin gibi düzenli yağ sürmeye başlayım ben
FitVenus FitVenus tırnak kesimine falan dikkat edin
eğer çok ilerlediyse yaşadığınız yere göre podolog tavsiye edebilirim
Ankaradayım yakın yerlere bi bakıyım podolog var mı
6 buçuk aylık canım, emerek uyumak istiyor, cok dirençli. Öyle olunca 15dk ya uyanıyor. Katı gıda deniyoruz biraz kabız o da etkiliyordur. Ayrılık kaygısı vs. Her aya bir özellik var zaten. Damagi da kaşınıyor, sebep cook 🙈
Kıyamam çoknufakk benim kızım 16 aylık ne ara geçtik o süreçleri bilmiyorum ama gececek sabredin hatta özlemeye bile başladık 🌸

Ben gazi oldum sayılır bugün yatıştayım sayılır, bel tırnak derken evde temizlik dünyalarındayım bugün sadece 😂😂

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim önerilerinizi dikkate alıcam 🙏🌸

Pamuk sıkıştırarak bir ayağımı iyi ettim ama diğer başbarmak galiba şişti medikal pediküre gideceğim bu gidişle

Millet dişçiden korkar ben pedikürcülerden korkuyorum acıtırlar diye😂

Teşekkür ederim 🌸bantı gördüm videolarda bi yapan yer buluyum, evet kuru ve sertleşti dediğin gibi düzenli yağ sürmeye başlayım ben

Ankaradayım yakın yerlere bi bakıyım podolog var mı

Kıyamam çoknufakk benim kızım 16 aylık ne ara geçtik o süreçleri bilmiyorum ama gececek sabredin hatta özlemeye bile başladık 🌸
Bant ile onlar kaldırıyor korkmayın medikal pedikür bilmiyorum ama eşimde vardı o sıkıntı iyileşti gitti bende de başlangıç var kesim hatasından eşim 🙈kesiyor. Yardımcı olabileceğim olursa yardım etmeye çalışırım bulamazsanız. Biz onlara ürün tedariği yapıyoruz her ilde mutlaka müşteri vardır. Geçmiş olsun bu arada.

Enerji spora başladı 🤣sizin yerinize de bugün yapacak 🥰🙈

Ne tatlısınız ki siz :KK60:
O senin tatlılığın hemşom😍
Civcivim Allah zihin açıklığı versin kuzum başka bir arkadaş daha vardı inş emeklerinizin karşılığını alırsınız 🙏
Pilatesten geldim 45+5 dakika yaptık ama iflağımı söktü bugün benim 😞 ölçü falan da almadık 13. Ders bitti umarım sıkılaşma olur bu kadar canımın çıkmasına 😂
Amin canım inşallah❤
Pilates kesinlikle çok sikilastiriyor. Ben bundan önce 12 kilo verdiğim dönem düzenli yapıyordum 57 kiloya düştüm ama hic 57 durmuyordum aşırı incelmistim. Ölctüğümde de cok fazlaydı incelme..
Diğer leslie yürüyüş koşu bisiklet tarzı sporlar gibi tartıda eksi yapmıyor ama inceltiyor hem de saglam🤩
Senin de 13 ders bayagi olmuş kesin gelisme vardir

Bizim grubu bilmem de ben bugün sadece temizlik yapabildim belim hassas karnim da ağrıyor :KK70: ilkokul çocuklarının okula gitmeme bahaneleri gibi oldu ama valla yalan degil:KK70: :KK70:

Ofiste plank falan yapmamalisin bence enercim:KK12:

Sizin gruba diyorum bakin diyorum fark çok az diyorum ben daha napiyim resmen yenin bizi diyorum kimseler sey etmiyor:KK70:

31 ocak menümü yazmayı unutmuşum hemen yazayım.
Sabah 10:00 greyfurt suyu zencefil çörekotu yağı ve bal içtim yanına tahin pekmez yedim tam buğday ekmeği ile
Öğlen 12 30 türk kahvesi ve iki adet hurma
Akşam 18 00 kuzu pirzola ve pilav yanına da salata.
Akşam 20:30 Melisa çayı
Kızlar dayanamayıp bazı günler akşamleyin kivi yiyorum. Aserir gibiyim resmen .
Ve dün 4 saat ev temizliği yaptım toplamda 240 puana ulaştım.
Adım da bin adım attım 35 de o toplamda 275 . Maalesef bu aralar hiç spor yapamıyorum.😔

Bant ile onlar kaldırıyor korkmayın medikal pedikür bilmiyorum ama eşimde vardı o sıkıntı iyileşti gitti bende de başlangıç var kesim hatasından eşim 🙈kesiyor. Yardımcı olabileceğim olursa yardım etmeye çalışırım bulamazsanız. Biz onlara ürün tedariği yapıyoruz her ilde mutlaka müşteri vardır. Geçmiş olsun bu arada.

Enerji spora başladı 🤣sizin yerinize de bugün yapacak 🥰🙈
Maalesef onun yerine spor yapamıcam çünkü sudansebep de sizin grubunuzda :KK70:

Sabah 10:00 greyfurt suyu zencefil çörekotu yağı ve bal içtim yanına tahin pekmez yedim tam buğday ekmeği ile
Adım da bin adım attım 35 de o toplamda 275 . Maalesef bu aralar hiç spor yapamıyorum.😔
Belki gerçekten aseriyorsundur :KK8:
(İnşallah hayırlısıyla balım💚)

Belki gerçekten aseriyorsundur :KK8:
(İnşallah hayırlısıyla balım💚)
Ayy öyle bir şey olabilir belki Humacım 😍

O senin tatlılığın hemşom😍

Amin canım inşallah❤
Pilates kesinlikle çok sikilastiriyor. Ben bundan önce 12 kilo verdiğim dönem düzenli yapıyordum 57 kiloya düştüm ama hic 57 durmuyordum aşırı incelmistim. Ölctüğümde de cok fazlaydı incelme..
Diğer leslie yürüyüş koşu bisiklet tarzı sporlar gibi tartıda eksi yapmıyor ama inceltiyor hem de saglam🤩
Senin de 13 ders bayagi olmuş kesin gelisme vardir

Bizim grubu bilmem de ben bugün sadece temizlik yapabildim belim hassas karnim da ağrıyor :KK70: ilkokul çocuklarının okula gitmeme bahaneleri gibi oldu ama valla yalan degil:KK70: :KK70:

Ofiste plank falan yapmamalisin bence enercim:KK12:

Sizin gruba diyorum bakin diyorum fark çok az diyorum ben daha napiyim resmen yenin bizi diyorum kimseler sey etmiyor:KK70:
Geçmiş olsun balım 😔

Civcivim plankı yapardım da odaya aniden biri girse yerde olmamı nasıl açıklarım kısmını tam çözemedim :KK70:

Şeyyy, kem küm, küpemi düşürdüm de... olmuyor yani, yatar pozisyonda olmasa belkiii :KK70:

1 Şubat Çarşamba Menüm
Sabah 11.30 omlet, peynir, cherry domates, çay, 2 çay kaşığı vişne receli yarım dilim ekmek

Ara 13.00 Türk kahvesi, 1 karış kadar minik muz
Ara 15.00 nescafe
16.00 3 kaşık domatesli makarna

Akşam 19.00 bi tabak taze fasulye, 1 kase yoğurt, 3 kaşık hoşaf
Yemeğin üstüne Türk kahvesi

Spor; 1 saat temizlik=60 puan
Belim ağrıyor bikac gundur, bir şey yapamadım kızlar bugün bi kaşık gevşetici jel sürcem olmazsa😑
Su;2 lt

Bu taraftan geçseler görürdüm Civcivim, kim bilir bu kez hangi yöne gittiler :KK53:
Kimbilir balım:KK51:
Geçmiş olsun balım 😔

Civcivim plankı yapardım da odaya aniden biri girse yerde olmamı nasıl açıklarım kısmını tam çözemedim :KK70:

Şeyyy, kem küm, küpemi düşürdüm de... olmuyor yani, yatar pozisyonda olmasa belkiii :KK70:
Hahaha :KK70: :KK70: atraksiyon arama balım sen bosver:KK70:
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik aaaa çevrim içi mi oldun sen 😍 Ayarı yapmışsın :)))
Ayarı değiştireli çok oldu balım farketmedin mi😄
Ama operadan girdigim için sayfa hep açık çıksam bile çıkış yapmıyorum o yuzden belli olur mu emin değilim

X