🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Valla benimde tek atımlık barutum kaldı Civcivim Neyseki yarın bol bol yatacaz zaten :))
Seninde mi regl dönemi geldi balım, normalde kahveye şeker atmazdın sen, ama at tabi engel olmayım, özellikle bugün 2 kaşık at
Bende de nasir çok olmaya başladı kuzu ya anlayamadım nedenini, maske falan yaptım 2 kere soyuldu diğer yerler ama sert yerler duruyor
Ayak bakımından konu açılmışken yazayım araya kayniyim dedim
Balım özellikle nasıra iyi gelen bir krem vardı, popüler bir şeydi hatta. Adını hatırlayınca yazarım. Sanki o markanın kremi vardı bende, eve gidince bir bakayım.

Kıyamam Bebeğin ne kadarlıktı inşallah düzene girer uykusu
6 buçuk aylık canım, emerek uyumak istiyor, cok dirençli. Öyle olunca 15dk ya uyanıyor. Katı gıda deniyoruz biraz kabız o da etkiliyordur. Ayrılık kaygısı vs. Her aya bir özellik var zaten. Damagi da kaşınıyor, sebep cook

Enerjicigim yazacaktım unuttum . acil falan demiştin . sen hangi mesleği yapıyorsun ?
Lisbetim, sağlık lisesinde Acil Tıp Teknisyenliği bölümü okumuştum, üniversite okurken değişik bölümlerde hemşire olarak çalıştım. 2.üniversiteyi Maliye okuyup sektörden çıktım. Şimdilik özel bir şirkette insan kaynakları müdürüyüm ama nasıl gelde bana sor

Balım dün oldum ben de bugün biraz ağırlaştım
Azcik attim evet çok değil 2 kaşık degil Aynen balım normalde atmam da.

Ayy bakiyim ben de internetten balım neymiş. Genelde hep maske gördüğüm için Krem bakmadım. İsmini yazarsan çok sevinirim eve gidince
Uyumadan Vazelin sürmeyi falan da denedim birkaç gün yumuşar gibi oluyor yine aynı.
Selamlar kizlar, 2,3 saatlik uykuyla duruyoruz eşimle. Gunduz uykusu da bozuldu sanki isin kötüsü, yedi ömrümü bu çocuklar yürüyüş yaparım diyordum, su an gözlerim kapanıyor.
Bu kadar zorluyor mu bebek ya Allah kolaylık versin canim. Dinlen biraz sonra zamanın enerjin olursa yaparsın

Saricivcivcikcik kuzum Nasır olduğundan eminsen temizleniyor o bölge yada kremini alıp yumuşayınca sende törpüleyebilirsin ama eminsen arkadaşım siğilmiş evde kendi yaptıkça dağıldı okutmadan düşün kaç seans podoloğoda gitti hala gitmediler

Saphir diye kremde var bunun için profesyonellerin kullandığı

Benim de malum gün geldi çattı gece krizlere girdim gece 4 de kızın bisküvisin den 3 tane atıp uyuyabildim çok pişmanım ama zaten tartıda ağır çıkmazsam o yeter bana

Valla bakınca nasir gibi duruyor canım çok anlamam ama sanırım nasır.

Teşekkür ederim canım bakayım ona da

Benim de malum gün geldi çattı gece krizlere girdim gece 4 de kızın bisküvisin den 3 tane atıp uyuyabildim çok pişmanım ama zaten tartıda ağır çıkmazsam o yeter bana
Tamam ama bugün ve yarın dikkat etmeye çalışalım yoksa tartı olmayan kiloyu gösterir (ödemden bahsediyorum)

Ben de şiş hissediyorum yine uyuz olmaya başladım eskiden regl de olsam eksi gelirdim etkilenmezdim şimdi noluyor da sisiyorum anlamadim.
Neyse akşamı biraz daha hafif kapatayım bakiyim şu 2 gün.

Kuzu içimden canavar çıkıyor başlayınca sorun yok başlamadan önce bende sinir stres yeme bozukluğu hepsi var umarım bugün pilatese gidip ceza squatları yapayım
kıyamam ya şimdi çocuklar daha farklı sanki yan dairemde ki aynı sizinki gibi kızkardeşimin oğlu arkadaşımın kızı son sene olan tüm çocuklar uykuya dirençli stres yapma önce sağlık kuzum elbet yavaş yavaş verirsin kiloları sağlıklı olsunda çocuklar

Maddi sebepler bir yana üçüncü çocuk konusunda yeni doğanları gördükçe bir diyorum dur yolcu. 12 ve 6 yaş benimkiler. Onlarda bebek değil kedi istiyor

18.000 i zorlayalım mı Hemdemim ?

Nasır sandığı siğil miymiş İki ayağında da mı varmış da arkadaş nasır sandı, podolog nasıl anlamamış ki? Ne çok sordum ha Saphir i duymamıştım.

Nasır sandığı siğil miymiş İki ayağında da mı varmış da arkadaş nasır sandı, podolog nasıl anlamamış ki? Ne çok sordum ha Saphir i duymamıştım.
Yok kendi Nasır sanıp törpülüyor benden krem istemişti sonra ayağının altında 5/6 yere sıçramış cnm sonra podolog a gitti ama uzun bir tedavi sürecinde hemen bitmedi hatta okutma diye bişi varmış onu da yaptırdı kendi arttırdı yani çok emindi Nasır diye benim de aklıma gelmedi at resim demek

Saphir profesyonellerin kullandığı Alman kremi aklıma o geldi benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…