🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Evet suçlu bulundu. Şu an suya fondip yapicam hemen
Evet bugün tuvalete cikamadim doğru tespit
İşin kötüsü spor yapasım hiç yok ama mecbur yapacaz gibi duruyor yapmazsam bagirsaklar nanay

dalga mı geçiyorsun kuzu
üç kaşık nodle unutmuşum eklemeyi sossuz sade ekmek niyetine
Ben bilmem, benim okuduğum menüde nodle falan yoktu

İyi afiyet olsun o zaman, yine de az diyorum 6 kaşık yeseydin bari, yaptın bir iş tam yap, sana Cumaya kadar müsaade

Evet suçlu bulundu. Şu an suya fondip yapicam hemen
Evet bugün tuvalete cikamadim doğru tespit
İşin kötüsü spor yapasım hiç yok ama mecbur yapacaz gibi duruyor yapmazsam bagirsaklar nanay
Kuşum sen bağırsak için spor yapacaksan yapma, suyu 1 lt fazladan iç, kimyonu da iç, yatışa devam yoksa ben yeni rekor denemesi yapacam

Amin hemdemimmmm
Tatildeyim ama yatamam. Takım arkadaşlarıma karşı sorunluluklarım var
Bugün hiç oturmadım nasıl gaza geldiysem rekor puan gelecek inşallah

Hemdemim kendini çok yorma. Ben sana hiçççç kıyamam kiiii
lisbethim sen hangi şehirdesin?
Bugün o başa baş olan durum de ği şe çek

Kuşum sen bağırsak için spor yapacaksan yapma, suyu 1 lt fazladan iç, kimyonu da iç, yatışa devam yoksa ben yeni rekor denemesi yapacam
Sporumu yaptım dusumu aldım geldim
Ama yine tık yok kimyon da nasıl iccem bir daha yaz bakim enercim kaçırdım orayı galiba. Tadı kotu olmuyor mu
Aç karına bir kaşık zyağı tavsiye ederim üzerine ılık su
Doğru zeytinyağı da iyi gelir
insaallah. Allah zihin acikligi versin. calisanlar emeginin karsiligini alirlar ins
Amin inşallah
Hey masallah naptin o kadar çok merak ettim balim
Kondisyon ama benim bu ara inanılmaz yoğunluğum oldu bugün spor yapamadım tam yarışa girdim yapamadım :,(((
Tamam canim olsun napalim menünü yaz ama mutlaka.

Sabah Türk kahvesi limonlu su
14:00 1 bardak süt muz zerdeçal chıa tohumu blenderdan geçtim içtim
Türk kahvesi yeşil çay sade Nescafe
18:00 domates çorbası 1 kase
Ara öğünler kahve bitki çayı sade Nescafe
3 lt su
6.000 adım
Fazla spor yapmıyorum bu hafta sıvı beslendigim için kendimi yormam iyi olmaz

Balım mesajları karışık okuyorum galiba tam anlamadım, bu gündüz normal oruç ve akşam sıvı orucu mu, ne zamana kadar böyle devam edecek? Kötü oldum deyince üzülüyorum
Bugün iyi olmana sevindim, her zaman iyi ol inşaallah

Balım 1/2 tatlı kaşığı toz kimyonu ağzına at, su ile yut. Kabızlık çoksa 1 tk içsen olur. Hatta şimdi mesajı okuyunca üşenmeden hemen iç. Direkt yutacaksın zaten tadı pek kötü değil.

Afiyet olsun canım, sıvı beslenmede ayran serbest mi peki? Protein düşük olmuş sanki.

2 gr enerjim vardı o da sporla gitti cok yoruldum bi ara gaza geldim ayağım kaydı ucuyordum eliptikten
Sakin ol Civcivim kendini Hazerfen mi sandın
Hazerfen miydi o uçan, Hezarfen mi

Balım kondisyonda kardiyo programı vardı ya hani, onu yaparsam hesabı nasıl yaparız sence, hitt kardiyo gibi mi sayarız?

Afiyet olsun canım, sıvı beslenmede ayran serbest mi peki? Protein düşük olmuş sanki.
Bu gün süt ictim yarın ayran içerim valla ben aç yaşıyorum sanki dimi ciğnememe gerek olmayan herşey olur yani salatalık havuç bile sıvı hale getirebilirim yarın kahvaltı için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…