🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Humakaser canım nerelerdesin, nasılsın pek görünmüyorsun?
Canım dün oruç tuttum. O yüzden birde dün sıvı diyet gunumdu hiç yazamadım. Orucu açtığımda sadece su ile açtım. Daha sonra gilaburu suyu kırmızı pancar ve havuç suyu içtim başka birşey yiyip icmedim. Baya kotulestim ondan yazamadım. Ama bugün iyiyim sabah açtım sıvı diyet orucumu

Rabbim tekrarlarını yaşamayı nasip etsin Hemdemimm

Boşver sen yat dinlen, tatildesin spor senin neyine demek istiyorum ama ben bile kendime inanmıyorum ❤ Azcık spor ve az yemekle bu işi tatlıya bağlarız bence
1. Grupppp

Teşekkür ederim

hemdemimmmm nettin sen?
1000 puanı görebilecek miyiz diye kendi çapımda rekor denemesi yaptım

2.grup performans yerlerde, birimiz hepimiz için

Dünkü menüm. Oruç olduğum için
Akşam 18:30 su ve gilaburu suyu
Akşam 20:00 kırmizi pancar ve havuç suyu ve bol bol su.
Dün de 2487 km yürümüşüm onu hedaplayim hemen 2487×0.035=87
İki saat de temizlik yaptım 120 aksamleyin de oruç olduğum ve eşim de yemek yemek istemediği için de bulaşık çıkmadı ve temizlik yapmadım. 120+87=207

Canim hiç sıkma canını sen her zaman uyuyorsun listene zaten arada bi böyle şeyler olabilir..
Ayrıca kestane hastasiyim ben olsam bi kiloyu yemeden başından kalkmazdim o yüzden haline şükret 2 tane nedir kiz
Civcivim inanki ben de kestaneye dayanamıyorum kendımı zor durduuryorum .eve de sureklı alınıyo resmen ımtıhan
Enerjiciğim bi bardak iiçin en az 2 portakal 2 mandalına sıksa bıle ben suan dıyetımde hafta da 2 kere meyve yıyorum bı ogunde 4 yedırmıs olacak yer mi anadolu cocugu
selamlar bugün yerimden kalkamadım
dinlen tabi canım bol bol :)sakın bugun kendını yorma :)

Tarçınlı süt yada yoğurt iyi gelebilir

Sagolun kızlar, dediginiz gibi aksam tarcinli bir şeyler iyi gelebilir, bir de bebis uyursa aksam yürüyüşü güzel olur.

Lisbetim özellikle C ve D vitamini içeren multivitamin falan mı kullansan şu kırgınlığı atana kadar. Eniştem sağlıkçı değil miydi, o sana güzel bir şey ayarlayabilir aslında.
Balım multıvıtamın olayını bu cumrtesı soreyım bı .eşimin dedigi gidelim acilde bi serum taktıralım toparlarsın ..seruma koyularmıs bıseyler. bakalım bugun nıspeten daha ıyıyım cok şukur.

Afiyet olsun balım spor da mük

Adımlar gece temizlik yapınca bugüne devretti bugün iyi bi puan gelir insallah
Hadi bakalım ben bugün regl oldum ağrım olmazsa yine yapmaya caliscam spor.. benim yerime de sen yaparsın belki bugün sudanim
Geçmiş olsun hümam dikkat et kendine
Balım valla itiraf edeyim ben de bizm gruptan bu performansı beklemiyordum.
Herkesin içinden canavar cikti(bu iki grup icin de geçerli cidden beklemediğim kadar aktif oldu yarisma)
Ama şunu da soylüyum basa baş gidiyoruz. İki grubun puanları çok yakın ona göre 2. Grup
Etiketle bi taciz ediyim birazdan sizin grubu
Enişte haklı lisbetim 1 bardak da değil 2 bardak icmeliydin portakal suyu.. hata yapmışsın ben sana diyim adamın hakkını yiyorsun
Kestanenin hakki da en az 10 tanedir ayrıca.

e kar yagmıs . bugun havanın ayazı bı tık kırılmıs.gunes de vardı. arkadasımla cıktık 40 dk yuruduk.nasıl ıyı geldı anlatamam.gunlerdır spor yapamadıgım ıcın mutsuzdum.temız hava da ıyı geldi.
Balım kar yagiyormus mis gibi evinde otur pencerenin önüne bol şekerli bi kahve yap en dublesinden
Off keşke burda da kar yağsa ya çok seviyorum ben

Dış Minnak seni yerim az once mis gibi sütlü filtre yaptım yanında badem fındık sade sodayla ara ogunumu yaptım :) istersen sekerli kahveyı sana yapıp ıkram edeyım :) kahve makınam da var bak

1. Grup

Civciv

A Alyasena

asliogretmen

D Deltavealfa

FitVenus

2.Grup

E enerji kuşağı

melisa-

L lisbethsalander00

Humakaser

Alp_BuRc

Kızlar yarışmada 3 gunu geride bıraktık sağ salim şükürler olsun

Şu an durum şu ki takımlar başbasa gidiyor.
Takımın biri çok az farkla önde..

Sali ve çarşamba son 2 gün kaldı aktif olmayan arkadaşlar eminim dengeyi bozacaktır biraz daha gayret bekliyoruz.

Her gün azcık adım bile atmak yakacaginiz fazla kalori demek unutmayın cuma günü eksi olarak geri dönecek. Biraz daha gayret

Dış Minnak seni yerim az once mis gibi sütlü filtre yaptım yanında badem fındık sade sodayla ara ogunumu yaptım :) istersen sekerli kahveyı sana yapıp ıkram edeyım :) kahve makınam da var bak
Ayy ben regl olduğum için demin kahveme azcık şeker attım ama kimseye söyleme tamam mi ama 1 cay kaşığı zaten

Kulağıma söylesene biz nasılız ona göre yatacağım bugün

Ayy ben regl olduğum için demin kahveme azcık şeker attım ama kimseye söyleme tamam mi ama 1 cay kaşığı zaten
tamam soylemem aramızda sır afıyet olsun cıvcıvım.regl dönemi butun ayarlar bozuluyo.en az zararla kapatırız ınsALLAH
siz baya öndesiniz alyamsenam bak daha kotu olursun lutfen dınlen hatta cay tatlı keyfı falan yap bugun

Tatlı yok evde aklıma girme bir latte içtim reformerden sonra ben böyle oluyorum

çay suyu koymaya da üşeniyorum bir silkenip Leslie yapayım çocuklar evde olunca kar dolu bahçe süpürmek gibi şuan evin hali de

Alyam önde olan takım biziz ammavelakin bi depar atarlarsa öne geçerler burun farkı var arada yani
Dinlenmek istiyorsan dinlen ama kıyamam kolay değil tabi her gün spor da evin içinde ev işi yaparken adimlarini yazarsin o da yeter.

Bugün belki ben de azcik ara verebilirim ama dur bakalim
Bayağı önde miyiz bak sen
Bizim takımın bundan niye haberi yok lisbetim
İnsallah az zararla kapatiriz balim şimdiye coktan saldirmam lazımdı psikolojik olarak mi nedir öyle cok bir sey istemiyor canim Allahim nolur hep boyle olsun gece 3te baklava gömerken görmek istemiyorum kendimi
dunku menum
sabah yumurta zeytin peynir domates
ara kahve
ogle cay tam tahilli gevrek
aksam kofte salata ayran
ara elma portakal

su 2 litre
spor 200 ip 50 puan
4000 adim 140 puan
1 saat temizlik 60 puan toplam 250 puan
Afiyet olsun burcum spor çok güzel
Sen calisiyor muydun canım hatırlayamadım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…