🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Kızlar ben tartildim ama sonuç hiç beklediğim gibi değil ama reglden dolayı olduğuna eminim çünkü hala sis hissediyorum dün gece hicbir şey yemedim sadece bol su ve lavaboya ciktim

Acaba biraz daha bekleyip tekrar mı tartilsam dicem ama gerek var mı?

Bu hafta menülerim de geçen haftaya göre daha iyiydi ve bu hafta daha çok kendimle mücadele ettim abur cubur yememek için yemedim de ödülü bu olmamaliydi

Neyse haftaya artık

Civcivim Regl haftası tartı şaşırtabiliyor. Üzme kendini. Haftaya daha iyi olacak inşAllah.. Motivasyonunu Düşürme

İnşallah balım çok haklısın zaten yol uzun durmak yok olacak
Ben de spor yapamıyorum diye üzülüyorum ama mecalim de yok. Büyük oglum hasta şimdi de okula da gönderemiyoruz. Dün akşam eşim senin de ateşin var dedi. Aslında zor da olsa yürüyecektim . Ateşin var daha kötü olursun dedi. Ama diyete dikkat etmeye çalışıyorum. Bu hafta akşamları çok zor geçti. İnşALLAH tüm çabalarımıza değecek..

Bu haftanın Kilo bildirimi:
Haftaya Başlangıç:89.5
Güncel:88.3
Fark :1.2 kg :)
Efffsaneeee
Hayır hayır kesinlikle moral bozmayın regl dönemi zaten ödem oluşması en doğal şey ben diyetisyene giderken tartıda 3 kg fazla görünüp ama yağdan kilo verdiğimi biliyorum. Şuan kendinizi üzmek daha fazla ödem tutmaktan başka bişeye yaramaz. Ödem atıcı bişeyler yapın reglim bitiminden 3. Güne kadar devam edin içmeye. Doğru sonuç o zaman çıkar bu gayet doğal

Günaydın herkese biz de hastalıkla uğraşıyoruz ve ben çok halsiz olunca çarşamba dayanamadım yedim yazmadım o yüzden. Dünün menüsü:
11.00 haşlanmış yumurta,Roka, peynir, yeşil zeytin, bitki çayı
12.00 kahve, 2 hurma, bir avuç kuruyemiş
13.00 yoğurt çorbası, bir dilim ekmek
16.00 ayran, 4 çubuk grissini
20.00 ev yapımı tavuk döner, ayran, salata
21.00 bir kare çikolata

Dogru söylemiş eşin canim önce hastalığı iyice atlat öyle yap sporunu vücudunun dinlenmeye ihtiyaci var sonuçta
Bu hafta zaten sarılıp aglicaktik seninle nerdeyse
Yaa çok teşekkür ederim desteğin için nasıl iyi geldi şu sözlr anlatamam

Haklısın canım bırakmak yok devam

Afiyet olsun canım nasıl oldunuz

Afiyet olsun canım nasıl oldunuz
Daha iyiyiz
Tartıldım
Son kg 68.3
Önce aa iyi dedim ama son kg ya bakınca100 gr almışım ya inşallah ödemdir Bu hafta ben hastalıktan yedim biraz ama kendimi tuttuklarımla kıyasla 100 gramla kurtarmışım galiba bu saat oldu bişi yemedim belki bidaha tartılırım diye ama su kahve falan içtim değişmez o yüzden

Hala sarılıp ağlayabiliriz bence civcivim

Tesekkür ederim vega

Hala sarılıp ağlayabiliriz bence civcivim
Bugün ben birazcık salcam lisbethim ya (salcam derken akşam yemeğine buzluktan biseyler ısıtır gecerim) her güne sağlıklı yemek bulmaktan bıktım artık

Ama yine de ağlayabiliriz balım

Eşim de benimle diyette o kadar kacamak yapti yine 1 kilo vermiş hayattaki şansım

Alıntı yapmışım mesajına cevap vermemisim

Canim hasta olunca ister istemez meyve vitamin o bu derken insan şişiyor normal yani.
Haftaya kendini toparlarsin daha çok verirsin inş

6 ocak Cuma Tartı Bildirimi

Geçen Cuma 73.9
Bu Cuma 73.8
Fark -100 gr

*Oysa dün akşam 73.6yı gördüm. Genelimizin bu şişliği havadan mı, hormonlardan mı, ay büyüyor ondan mı, ayın durumuna bir bakayım, evet baktım dolunaya dönüyormuş. Bugün böyle çıksada haftaya güzel eksilerle geleceğiz kızlar Buna rağmen güzel eksi gelen balları ayrıca takdir ediyorum, cansınız ❤

Haftanın son günü ve yine yoğunum, sizleri ihmal ettiğim kusura bakmayın. Tek tek ilgileneceğim inşaallah

Tebrikler balım o kadar hastalık iş yoğunluğa rağmen yine eksi gelmen harika

Tabi ki her zaman duraksamalar olabilir bizim amacımız zaten dengeli beslenmeyi alışkanlık haline getirmek acelemiz yok böyle devam

Hiç sorma bu hafta bir şey var da çözemedim.. Kaçamak yapsam amenna ama yapmadan verememek biraz sey neyse dolunaya mı dönüyor neye dönüyorsa dönsün bi an önce

Tamam enercim kolay gelsin

Canım erkeklern metabolizması bizden hızlı ve hormonları donemsel degısmıyor biraz da kılosu fazlaysa o verir hıc bakma sen ona . sabırla devam edecegız elbet gıdecek bu kılolar

Canım erkeklern metabolizması bizden hızlı ve hormonları donemsel degısmıyor biraz da kılosu fazlaysa o verir hıc bakma sen ona . sabırla devam edecegız elbet gıdecek bu kılolar
Hic sorma erkek olmak varmış

Sen bugün nasilsin canim ateşin düştü mü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…