🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Afiyet olsun canim

Ben hala sis hissediyorum inş yarın tartı kötü olmaz ya pazartesiden beri dikkatliyim ama.
Stres oldum yine de
Reglin şişkinliği geceydi iyiydi.
Regl şişliği neredeyse bir kilo farkettiriyor. Benim bir arkadaşım vardı üniversite de 2 -3 kilo farkederdi hayret ederdim. Sizinki de geçer inşallah

Ben hala sis hissediyorum inş yarın tartı kötü olmaz ya pazartesiden beri dikkatliyim ama.
Stres oldum yine de
Reglin şişkinliği geceydi iyiydi.
Bu hafta reglim bitmiş olmasına rağmen bende davul gibiyim. Mevsim geçişi mi diyim ne diyim bilemedim sebebini ödem atıcı da yaptım halbuki

05 Ocak Perşembe
Sabah 08.00
1 közlenmiş kapya biber
2 dilim peynir
5 siyah zeytin
1 haşlanmış yumurta

Ara 10.30 1 orta boy americano 1 kurabiye

Ara 11.30 1 fincan yeşil çay

Öğle 13.20 5 fırında hamsi 3 dilim turp

Ara 15.30 10 fındık

Akşam 17.30 3 yk makarna 6 yk taze fasulye yeşil salata

Gece 21.00 1 muz

Bu hafta reglim bitmiş olmasına rağmen bende davul gibiyim. Mevsim geçişi mi diyim ne diyim bilemedim sebebini ödem atıcı da yaptım halbuki
İlginç valla canım inşallah atarız bi an önce
Sen bugün kurabiye falan bilerek mi yedin merak ettim canın çekti diye mi yani?
Haftaya daha çok kilo vermiş olursunuz işte bu haftadan diğer haftaya müthiş bir motivasyon olmaz mı ,
Tabi olur canim da bu hafta geceleri çok açlık çektim (reglden dolayı hep canım bir şeyler istedi) zor dayandım emeğinin karşılığını alamazsam bu beni üzer
Ama tabi dediğin gibi haftaya ödem inerse mutlu olurum hayırlısı bakalım önemli değil ya 2 haftadır iyi irade gösterdim uzun bi zamandan sonra..önemli olan buydu benim için

Aslında hayır asla yemeyi düşünmüyordum çünkü sporda canım çıkıyor emeklerime yazık etmek istemiyorum. Yarın burda bildirim de yapacağım diye dikkat ediyordum ama erkek arkadaşımla buluşunca sürekli bana bişeyler yedirmeye çalışıyor pasta almıştı eli kolu dolu 1 kurabiyeyle ucuz kurtuldum diyim siz anlayın

Hmm ben de şaşırdım genelde menülerin sıfır kaçamak oluyor çünkü
Olsun o da nazarı olsun o kadar olur artik
Aferin enisteye

Hmm ben de şaşırdım genelde menülerin sıfır kaçamak oluyor çünkü
Olsun o da nazarı olsun o kadar olur artik
Aferin enisteye
Ben kaçamakları gün içine yaymıyorum. Bir günü free geçiriyorum ve kaçmaktan iğrenene kadar yiyorum. Yaşanmamış gibi bir sonraki krize kadar kaçamaksız gidiyorum. Arada metabolizmayı şaşırtmak gerekiyor böylece tolere ediyor.

İyi Geceler Canlarım

4 Ocak Menü ve Spor Bildirimi

08.15 1 kupa şekersiz kahve

12.30 1 mandalina, 1 avuç kuruyemiş

17.00 1 porsiyon iskender ( et ve yoğurdunu yedim. )
( kendimi çok yorgun hissediyordum, evde yemek yapamayacağımı anlayınca dışarda yedik.

Halk oyunu kursu günümdü. Ama ben kursa gidecek gücü de kendimde bulamadım.)

2 litre su

19.00 1 ayva

7317 adım

5 Ocak Menü ve Spor Bildirimi

08.00 1 kupa şekersiz kahve

14.30 1 fincan şekersiz kahve ve 2 kare bitter çikolata

17.00 haşlanmış tavuk, 3 yk pirinç pilavı, salata, 1 kase yoğurt

19.00 1 küçük ayva

2 litre su

Adım sayım şu an 8.000
10.000 e tamamlayabilir miyim bilmiyorum enerjim bugün de çok düşük

Civcivim her yıl bu dönemler aynı şeyi yaşıyorum. Doktor böyle dalgalanmalar yaşamamın normal olduğunu söyledi.
Kütüphane bahanesiyle çıktım her yeri yürüdüm geldim

1.5 saat yürüdüm bugünün sporu da tamam
Harikaaa
geçmiş olsun Hemdemim. Bir an önce iyileş lütfen
Maşallah süpersiniz.
merhabalar can kekim, canım kekim, cizkekimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…