Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Evet hepsi yakın zamanlarda doğacak.

Bana alttan baktı. Video çektik sürekli dinliyorum. Şeyi soracaktım unuttum kalp atış hızı kaç diye ona göre Cinsiyet tahmini de oluyormuş. Bu ultrason kağıdında yazar mı o.
140 üzeri erkek diyorlar ama şuan zaten o atimlarda olmaması lazım daha ilerdeki haftalarda 140 üzerine çıkar. Şuan daha minnaklar

Nasıl tahmin ediliyor ben de doktor 134 dedi ama
tam bilmiyorum ama hızlı ise kız demişti bi arkadaşım
140 üzeri erkek diyorlar ama şuan zaten o atimlarda olmaması lazım daha ilerdeki haftalarda 140 üzerine çıkar. Şuan daha minnaklar
ben sormayı unuttum doktorumda söylemedi bi arkadaşım yüksekse kız demişti ama tam sayıları bilmiyorum

tam bilmiyorum ama hızlı ise kız demişti bi arkadaşım

ben sormayı unuttum doktorumda söylemedi bi arkadaşım yüksekse kız demişti ama tam sayıları bilmiyorum
140 üzeri mi kızmış e benim Rüzgarımda 160 civarında olurdu hep

Kızlar şahane haberler hepinizi tebrik ederim inşallah böyle devam eder hep yüzümde gülümsemeyle okudum mesajlarınızı maşallah bazen olumsuz durumlar, kötü sonuçlar okuyunca benim modumu çok etkiliyor, o yüzden o kadar iyi geldi ki üst üste güzel haberler duymak, hep böyle olsun

Rica ederim kimse almayınca ben alayım dedim Şimdi tabloyu yapacağım kızlar beni etiketleyerek bilgileriniz yazar mısınız tekrardan rica etsem
Ayyy ben başlatıyım o zaman çok heyecanlı ladin19

Anne adı: thils
Kaçıncı çocuk: 1
Sat: 8 mayıs
Kese: 4+5
Kalp atışı: 6+2
Tahmini cinsiyet: -
Bebeğin doğum tarihi: Tahmini 14 Şubat
Bebeğim ismi: -

Kese ve kalp atışını tarih olarak mı yazacaktık yanlış mı yaptım acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…