Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de gittim bir müjde de ben veriyim kızlar biz de kalp atışlarını duyduk çok güzel bir an Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Benimde sata göre 7+1 ama kese 7 hafta bebek 6+4 dedi doktor normal dedi iki hafta sonra tekrar çağırdı. Bir de karın ağrım olduğu için duphaston verdi

Ocean mummy verdi ek olarak

evet bitanem karından ıkı defa dınlettı çok güzeldi. benim de kistim vardı ama heyecandan ne oldu kaybolmus mu soracaktım. unuttum.
Bana alttan baktı. Video çektik sürekli dinliyorum. Şeyi soracaktım unuttum kalp atış hızı kaç diye ona göre Cinsiyet tahmini de oluyormuş. Bu ultrason kağıdında yazar mı o.

Kızlar selam uzun zamandır bakamıyordum buraya.Belirti soran,kalpp atışını ne zaman duydunuz diye soran çok arkadaşım olmuş.Yardımcı olmak amaçlı yazmak istedm.Benim sat 2 mayıs.Ondan hem buraya hem ocak grubuna bakıyorum.Keseyi tam 5haftalıkken gördük.Bebek veya yolk sacı görmemiştik.Tam 6 haftaya girdiğimde bulantılarım başladı yoğun bir şekilde ama sabah bulantısıydı ve sabah 7 de 4 te uyndıran bir bulantı.Sonra gün geçtikçe akşamda olmaya başladı.Şuan mutfağa giremiyorum.Birşey yiyemiyorum su içemiyorum çok üzülüyorum onu besleyemediğim için.Asla yumurta et balık su tüketemiyorum 7. Haftaya girdiğim gün kalpp atışını duyduk Doktorum bulantı için ilaç yazdı şuan onu kullanıyorum sabahları rahatım ama akşama etkisi gidiyor.Şmdi öğlenleri de bir tane alacağım.Karın ağrım üç dört gün öncesine kadar her gün çok şiddetli giriyordu.Çok korkuyordum ama doktorum normal oldugunu bir sıkıntı görmediğini söyledi.Hatta 3 gün önce gece bir anda öyle bir ağrıdıki çok korktum.Sanırım endişelerimiz artık Hiç bitmeyecek güzel anneler Ben bulantıma da ağrıma da çok şükür ediyorum.Rabbim herkese bu güzel duyguları nasip etsin.
Anadolu yakası doktor öneriniz varsa alırım ♡

Ay masallah şeninde ikiz
Kız birebir aynıyız biz seninle
Çok şaşırdım valla
Benim önümüzdeki pazartesi kendi doktoruma randevum var
Bu Cuma da yine gideceğim bugün gittiğim doktora
Doktor bey ben çok evhamliyim cuma da geleyim mi dedim gel dedi

Ben de öyle dedim cumaya kadar dayanamam hafta arası yine gelsem dedim benimki gelme sabret dedi

Ben de öyle dedim cumaya kadar dayanamam hafta arası yine gelsem dedim benimki gelme sabret dedi
9 ay ben her hafta gitmesem iyidir
Allahım korusun napalim çok zor bir şey ya
8 yıldır evliyim 4. Tüp bebek
İlk kez hamileyim
Değil her hafta her gün gitsem yeri var

Ayyy senin için senden çok mutlu oldum yaaaa nasılsın seviniyor bu maşallah annesi
Ayyy Allah razı olsun canım çok teşekkür ederim
Aklına gelirsem arada dua et bizim için
Sen de insallah sağlıkla kolaylıkla kucağına alırsın bebisini
Baksana bu gruptaki hepsi birbirinin akranı olacak belki okul arkadaşı

Duydum canım ayyyy nasıl rahatladım anlatamam. Hadi ilk bebis fotoğrafı benden gelsin bir de bu testleri istedi 3 gün sonraya randevu aldım

Canım gözüktüler çok şükür

Biri 8mm diğeri 9 mm dedi
Cokda anlamıyorum iyi mi kötü mü
Allahım insallah sağlıkla doğsun hepinizin bebisleri

Ayy kızlar çok sevindim tebrik ederimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…