Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de çok anlamıyorum kuşum ama deneriz öğreniriz bi şekilde deneme yanılma bakalım

Sat 9 mayıs
Bat 5 haziran
Uygulamaya göre 6+3
Henüz dr gitmediğim için kese vs görmedim salı günü gidicem

Ben de kendimi yazayım
Sat 16 mayıs
Bat 15 haziran
Uygulamaya göre 5+3 haftalık şu an
28’i cuma günü doktora gidicez, umarım ilk buluşmamız çok güzel geçer minik susamımla

Ben de kendimi yazayım
Sat 16 mayıs
Bat 15 haziran
Uygulamaya göre 5+3 haftalık şu an
28’i cuma günü doktora gidicez, umarım ilk buluşmamız çok güzel geçer minik susamımla
Yaa sen de mi daha hiç görmedin ay inanılmaz heyecanlıyım ağlar mıyım diye merak ediyorum

tablo hazır canım sen sadece mesajı düzenleye basıp kutucuklara yazacksın.başka bir şey yok.

Yaa sen de mi daha hiç görmedin ay inanılmaz heyecanlıyım ağlar mıyım diye merak ediyorum
Bence ağlarız ben bugün beta hcg değerim iki kat artmış diye bile ağladım, ultrasonda görünce duyunca kesin ağlarım
Bebişini gören, kalp atışını duyan arkadaşlarım; o an nasıldı ağladınız mı?

İnan bende hiçbirşey anlamadım nerde baksam farklı
Onun sebebi adet döngüsünü girdiyseniz ondan. Önceki adet döngüleri düzensiz ise ortalama yumurtlama günü hesaplıyor ondan fazla çıkıyor. Doğrusu son adet tarihinden itibaren kaç hafta kaç gün geçtiyse odur.

Ben çok ayı gibiyimdir bu konularda. Kocama söyleme anım bile rezaletti o da benim gibi ayıdır bakalım bana da ağlarım gibi geliyor

ben kendim uygulamasız hesaplayınca sat 21 mayıs e bu günde 22 haziran 4+1 diye düşünüyorum

ben daha eşime söylemedim
Var mı kafanda bi plan?
Yıllar önce ben çocukken bi reklam görmüştüm. Akşam yemek masasını hazırlıyor kadın. Eşi ve kendisi için tabak koyuyo sonra üçüncü bi tabak daha koyuyo. Eşi de görünce misafir mi gelcek diyo. Kadın da iki tane patik koyuyo tabağın üstüne. O zamanlar ben de böyle yapıcam demiştim. Nerdeee? Klozetten bağırdım aşkım koş çıktı diye o da geldi anaa çıkmış dedi işte bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…