Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Benim tüp bebek 👶🏻👶🏻
SAT 19 Mayıs
20 Haziranda 2100 çıktı betam
Bende şimdi oturup yüksek diye üzülüyorum cunku iki gün öncesi 540 di
Allah korusun bir problem mi var yoksa diye endişeleniyorum o yüzden pazartesi kese için randevu aldim
4+6 gözüküyor bugün.

Var mı kafanda bi plan?
Yıllar önce ben çocukken bi reklam görmüştüm. Akşam yemek masasını hazırlıyor kadın. Eşi ve kendisi için tabak koyuyo sonra üçüncü bi tabak daha koyuyo. Eşi de görünce misafir mi gelcek diyo. Kadın da iki tane patik koyuyo tabağın üstüne. O zamanlar ben de böyle yapıcam demiştim. Nerdeee? Klozetten bağırdım aşkım koş çıktı diye o da geldi anaa çıkmış dedi işte bu kadar 🤣🤣
yaa çok güzelmiş yok hiç düşünmedim buralarda biraz sordum ama henüz karar veremedim ama bu fikre bayıldım

Benim tüp bebek 👶🏻👶🏻
SAT 19 Mayıs
Allah korusun bir problem mi var yoksa diye endişeleniyorum o yüzden pazartesi kese için randevu aldim
4+6 gözüküyor bugün.
Çok da anlamam ama ikiz olmasın kız?

İyi aksamlar. Benim sat l0 Mayıs beklenen adet tarihi 8 Haziran kan da beta yapmadim sadece evde 11 Haziran dan köyü çizgi gördüm hala doktora gitmedim randevu 1 temmuz hepsi görmek umidiyle o zamana almayı uygun buldum

Benim tüp bebek 👶🏻👶🏻
SAT 19 Mayıs
4+6 gözüküyor bugün.
İkiz olabilir mi? 😍 böyle hızlı yükselişlerde ihtimal olabiliyor 🤗

İkiz olabilir mi? 😍 böyle hızlı yükselişlerde ihtimal olabiliyor 🤗
Bu benim 4. Tüp bebek denemem
Bir tane de kimyasal geçirdim
Hala inanamiyorum
Sevinmeye korkuyorum herseyi de kafama takıyorum
Allah korusun bir şey olmasın diyorum
İkizse zaten çok sevinirim ❤️
İki embriyo transfer edildi

İyi aksamlar. Benim sat l0 Mayıs beklenen adet tarihi 8 Haziran kan da beta yapmadim sadece evde 11 Haziran dan köyü çizgi gördüm hala doktora gitmedim randevu 1 temmuz hepsi görmek umidiyle o zamana almayı uygun buldum
Aynıyız canım ben de daha kan bile vermedim. Bebişkom orda mısın diye yokluyorum arada

Bu benim 4. Tüp bebek denemem
Bir tane de kimyasal geçirdim
Hala inanamiyorum
Sevinmeye korkuyorum herseyi de kafama takıyorum
Allah korusun bir şey olmasın diyorum
İkizse zaten çok sevinirim ❤️
İki embriyo transfer edildi
Aiiiyy valla o zaman ikiz olma ihtimalleri çok yüksek 😍😍 doktor randevun ne zaman?

Şu 3ünü kullanıyorum

IMG_1517.jpeg

kızlar takip için hangi uygulamaları kullanıyorsunuz
Ben pregnancy+ indirdim bi de happy mom indirdim, ikisinden de bakıyorum. Regl takvimi olarak da flo kullanıyordum hamile kalınca onu da hamilelik takibi moduna geçirdim 😁
İngilizceniz varsa pregnancy+ çok güzel baya gerçekçi anne karnı sesini ve anne karnında nasıl ne boyutta olduğunu falan animasyon gibi gösteriyor 🥰

Aiiiyy valla o zaman ikiz olma ihtimalleri çok yüksek 😍😍 doktor randevun ne zaman?
Doktorum 1 temmuzda çağırdı
Ama ben evhamlı olduğum için pazartesi başka bir doktora gidip kese için muayene olacağım
İnsallah gözükür ❤️🤲

X