Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Her şeyin yolunda gittiğini öğrenince doktordan sonra eğer uygun olursan sen alsana canım ben yönetici olmayı bilmiyorum tablo işlerini vs, bi de tatil diye buraya çok takıldım ama pazartesi itibariyle gerçek hayata ne yazık ki dönüş, iş başı yapıcam

Güzel hanımlar son adet tarihinizi, beklenen adet tarihinizi, şu an kaç haftalık olduğunuzu, keseyi ve bebeği hangi haftada gördüğünüzü ve ilk kalp atışını hangi haftada duyduğunuzu yazabilir misiniz?

Son adet tarihim 31 Mayıs
Beklenen adet tarihim 20 haziran
Gebeliği öğrenme 21 haziran
Beta değerim 145,4
Şu anda kalp atışı için çok erken çünkü henüz 3+1’iz teyzeleri

Tekrar kan verdin mi canım? Ben de bugün bi cesaret ikinci kanı verdim ve 2 kat artmış çok şükür, 4741 çıktı
ay çok iyi ya normalde ikinci gün yarın ama cesaret edemedim bi türlü salı veririrm hemde kese görünürse onu görürüm diyodum ama daha çok erken ikisi içinde yarın veririm bende büyük olasılıkla

Tekrar kan verdin mi canım? Ben de bugün bi cesaret ikinci kanı verdim ve 2 kat artmış çok şükür, 4741 çıktı
İlk verdiğinizde değer kaçtı ve kaç gün önce verdiniz? Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin,

Sat: 21 mayıs
Bat: 21 Haziran
Gebelik öğrenme: 21 Haziran
Beta değerim: 159
Uygulamaya göre 4 hafta

ay çok iyi ya normalde ikinci gün yarın ama cesaret edemedim bi türlü salı veririrm hemde kese görünürse onu görürüm diyodum ama daha çok erken ikisi içinde yarın veririm bende büyük olasılıkla
Balım ben de yarın beta değerime baktırıcam yine. Dün baktırdığımda 145,4 idi, yarın kaç olması lazım en az. İnşallah kötü bir sürprizle karşılaşmam

Sat: 21 mayıs
Bat: 21 Haziran
Gebelik öğrenme: 21 Haziran
Beta değerim: 159
Uygulamaya göre 4 hafta
Ayy aynı gün öğrenmişiiiz idrar testinizin görüntüsü var mı, ben erken gebelik testi yaptım

Eklentiler

• 2C733DAB-2CBD-401F-94C9-32D2A0DE9C51.jpeg
    45,4 KB · Görüntüleme: 38
İlk verdiğinizde değer kaçtı ve kaç gün önce verdiniz? Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin,
Çok teşekkür ederim hepimiz sağlıkla kavuşalım bebişlerimize benim bat 15 hazirandı ama ben 12 haziranda silik çizgiyle öğrendim hamileliğimi. Hemen kan vermek istemedim testte koyulaşma takip ettim. Artık idrar değdiği anda tam koyu olduğunda test adet gecikmesinin 5.günüydü yani geçen perşembe günü. O zaman testim 2371 çıktı, bugün de 4741 çıktı çok şükür
Sen de tekrar vererek artışı takip edebilirsin. Dün mü ilk kez kan verdin?

Balım ben de yarın beta değerime baktırıcam yine. Dün baktırdığımda 145,4 idi, yarın kaç olması lazım en az. İnşallah kötü bir sürprizle karşılaşmam
ya aynı gidiyoruz benim de dün 159 du yarın verip vermemekte kararsızım. Yarın en az 250 300 arası olması lazım bence çünkü iki katı artış diyorlar ama en az %66 artması gerek

Ooyy maşallah ya evet ben dün ilk kez kanda gebelik gördüm Allahın izniyle

Yarın da ver kuzum artışa bak inşallah güzel ilerleyecek iki kat artsa bile salı gününe kese zor görünür çünkü yarın verdiğin 300-320 gibi olur, salı 600-650 gibi bir şey olur. Kese 1500 üzerinde görünür diye okudum internette.

ayy maaşallah kese gördün mü kalp atışı için belki erkendir ama

ya aynı gidiyoruz benim de dün 159 du yarın verip vermemekte kararsızım. Yarın en az 250 300 arası olması lazım bence çünkü iki katı artış diyorlar ama en az %66 artması gerek
Bence verelim balım ya, en azından iyi kötü ne varsa hemen karşılaşalım. Ben öğleye doğru gidip testimi vericem, yazarım sana da

ben öğlen vermiştim 2 3 gibi yine o saatte hastaneye gitmem zor olur diye düşündüm ama merakıma yenik düşüp gidicem galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…