Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba. Ben de sizin gibi öğrendim hamile olduğumu,bilmeden alkol ve sigara da tükettim ama içinizi ferah tutun 11 hafta fetal DNA testim temiz çıktı çok şükür.Bilerek,isteyerek bir şey yapmamışsınız.Umarım temiz çıkar tüm tahliller.Sevgilerimle
Teşekkür ederim, sağlıkla kucağımza alalım yavrularımızı ❤️

kızlar beta kaçken kese göründü sizde
Adetime 6gun varken yaptım 4 5saat sonra çıktı normalde hiç çıkmazdı böyle erken gebelik testinde öncelerde böyle olup gebe olan varmı

Eklentiler

• IMG_20240622_154727.jpg
    IMG_20240622_154727.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 35
Merhaba anne adayları diş etimde şişme ve kanama var aynı sorunu yaşayan var mı merak ettim

Kızlar merhaba ben normalde Ocak annesi olacaktım fakat geç döllenme olmuş tahmini doğum günü 4 şubata alındı. Sata göre 9+1 olmam gerekiyor ama ultrasona göre 7+3’üm şu anda. Göğüs hassasiyeti ve büyümesi dışında da neredeyse hiç belirtim yok. Dün ilk kez mide bulantısı hissettim ama asla kusturacak kadar değil. Benim durumumda olan var mı? İnsan belirti arıyor ister istemez. Etrafımdakiler şanslısın daha ne istiyorsun dese de biraz daha varlığını hissettirse bebiş rahatlayacağım.
Her gebelik kendine özgüdür kimse ile aynı belirtileri gösteremeyiz ki🥰 mesela benim annem hiç belirti yaşamamış hatta regl bile olmuş ben 3 aylıkken anlamışlar😂😂 bende de göğüs hassasiyeti ve sık idrar dışında belirti yok ne güzel mis gibi🥰 ye iç bu 3 ayı güzel beslenerek geçir canım gelişim için❤️ çoğu anne bulanmaktan kusmaktan yemek bile yiyemiyor 😔 3 4 aylıkken varlığını hissettirecek annesi inşallah acele etme daha çok minik🥰

Bugün gittim temmuz ve ağustos anneleri konularına baktım. Ay ne tatlı heyecanlar ya bebeklerin kıyafetlerini vs yıkıyolar 😍
Bize de gelcek mi kızlar o günler 🥹🥹
Ayy inşallah canım benim 😍 yeni yıla kocaman göbüşlerimizle giricez, bunu düşününce heyecanlanıyorum 🤩

Kızlar ya ben artık liste görmek istiyorum hepimizi şöyle topluca görsek çok güzel olur nasıl yapılıyor kim yapabilir
Birinin yönetime mesaj atıp konuyu alması gerekiyo sanırım canım. Ben daha hiç doktora gitmediğim için her şeyin yolunda olduğunu görmeden almak istemiyorum. Başka almak isteyenlerde de böyle bi durum olabilir

Birinin yönetime mesaj atıp konuyu alması gerekiyo sanırım canım. Ben daha hiç doktora gitmediğim için her şeyin yolunda olduğunu görmeden almak istemiyorum. Başka almak isteyenlerde de böyle bi durum olabilir
Haklısın daha bu grupta herkes çok yolun başında ama işte insan da merak ediyor ben de çok hevesliyim inşallah hayırlı sonuçlar alırız hepimiz 🙏

Haklısın daha bu grupta herkes çok yolun başında ama işte insan da merak ediyor ben de çok hevesliyim inşallah hayırlı sonuçlar alırız hepimiz 🙏
Ay sorma benim de aklımın bi köşesi hep burda. Satı bana yakın olanlarda kalp atışı duyan var mı belirtileri nasıl vs vs😂 inşallah canım

X