Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben pregnancy+ indirdim bi de happy mom indirdim, ikisinden de bakıyorum. Regl takvimi olarak da flo kullanıyordum hamile kalınca onu da hamilelik takibi moduna geçirdim 😁
İngilizceniz varsa pregnancy+ çok güzel baya gerçekçi anne karnı sesini ve anne karnında nasıl ne boyutta olduğunu falan animasyon gibi gösteriyor 🥰
yaa çok iyiymiş ama appstore da yok galiba bulamadım happymom ve hamilelik+ indiriyorum şimdi öneriler üzerine :))

Aynıyız canım ben de daha kan bile vermedim. Bebişkom orda mısın diye yokluyorum arada

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 14-02-2025

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADI 🌸YAŞKAÇINCI ÇOCUKSATKESEKALP ATIŞITAHMİNİ CİNSİYETCİNSİYETTAHMİNİ DOĞUM TARİHİBEBEĞİN İSMİ🧸ŞEHİR
Bunu artık biri düzenlesin ya ben hiç bilmiyorummm

Kızlar merhaba ben normalde Ocak annesi olacaktım fakat geç döllenme olmuş tahmini doğum günü 4 şubata alındı. Sata göre 9+1 olmam gerekiyor ama ultrasona göre 7+3’üm şu anda. Göğüs hassasiyeti ve büyümesi dışında da neredeyse hiç belirtim yok. Dün ilk kez mide bulantısı hissettim ama asla kusturacak kadar değil. Benim durumumda olan var mı? İnsan belirti arıyor ister istemez. Etrafımdakiler şanslısın daha ne istiyorsun dese de biraz daha varlığını hissettirse bebiş rahatlayacağım.
Benım 6 haftalık şuan 5 haftada kese görduk kalp atışı için haftaya gitcez çok erken 4+3 de öğrendim ilk hafta belirtilerım vardı hatta burayada yazdım sonra birden belirtiler kayboldu iyiyim dedim sonra bu hafta yine mide bulantısı hortladı günde bir kaç kez ilaç kullanmam rağmen istifa ediyorum. Bence çokta takma kişiye bünyeye bağlı benım midem zaten normal de bile hasastı bence rahat bir hamilelik başlangıcı olmuş umarım böyle gider ilk cocugumda 9 ay bulantı kusma yaşadım bundan umarım daha kısa sürer

Güzel hanımlar son adet tarihinizi, beklenen adet tarihinizi, şu an kaç haftalık olduğunuzu, keseyi ve bebeği hangi haftada gördüğünüzü ve ilk kalp atışını hangi haftada duyduğunuzu yazabilir misiniz? 🌸
Sat 7 mayıs bat 5 haziran. 31 mayısta evde silik çizgi çıktı beta 46çıktı 2 haziran beta 207 , 4 haziran 495 çıktı birdaha kan vermedim. 10 haziran yani sata göre 4+6 da kesemi gördüm 24 haziran 6+6 da kalp atışını duymak için çağırdı doktorum ❤️ şuan 6+5 olduk

Son düzenleme:
Benim tüp bebek 👶🏻👶🏻
SAT 19 Mayıs
20 Haziranda 2100 çıktı betam
Bende şimdi oturup yüksek diye üzülüyorum cunku iki gün öncesi 540 di
Allah korusun bir problem mi var yoksa diye endişeleniyorum o yüzden pazartesi kese için randevu aldim
4+6 gözüküyor bugün

Benim tüp bebek 👶🏻👶🏻
SAT 19 Mayıs
20 Haziranda 2100 çıktı betam
Bende şimdi oturup yüksek diye üzülüyorum cunku iki gün öncesi 540 di
Allah korusun bir problem mi var yoksa diye endişeleniyorum o yüzden pazartesi kese için randevu aldim
4+6 gözüküyor bugün.
Sizinle aynı benimde bende 18 haziranda öğrendim 265 ile daha kan veremedim Salı günü hastaneye gideceğim

Ben gece gece saçma bir şey sormak istiyorum doktorum bana sağdan yumurtlamışsın dedi sağdan soldan yumurtlama da cinsiyet fark eder gibi söylentiler duydum da varmı böyle bir bilgisi olan ☺ gece gece uyku gelmeyınce deli deli sorular geliyor 😁 tıbben böyle bir şey saçma bilmiyorum ama böyle bir söylenti varmış

Ben gece gece bir şey sormak istiyorum doktorum bana sağdan yumurtlamışsın dedi sağdan soldan yumurtlama da cinsiyet fark eder gibi söylentiler duydum da varmı böyle bir bilgisi olan ☺
Ben de duydum sağdansa erkek, soldansa kız diyorlar ama bu tarz başlıkların altında benim tam tersi oldu gibi yorumlar da vardı.
Zaten yumurtadan ziyade spermin taşıdığı kromozom önemli pek bizlik bir şey yok gibi 😅

Ben de duydum sağdansa erkek, soldansa kız diyorlar ama bu tarz başlıkların altında benim tam tersi oldu gibi yorumlar da vardı.
Zaten yumurtadan ziyade spermin taşıdığı kromozom önemli pek bizlik bir şey yok gibi 😅
Ben bu sefer kız hissediyorum da sağdan erkek yorumları duydum inşallah bu sefer benimde tersi olur doktor özelikle sağdan dedi de bende niye öyle dediniz demedim sonradan sorsaydım keşke diye düşündüm o an şok ile keseyı görmeye çalışıyordum aklım gitmiş sonradan aklıma geldi ne alaka acaba dedim

Evet ya ben 29 haziran a kadar dayanırsam inşallah belki daha erkenden giderim ama yine 1 hafta daha erteler diye korkuyorum gitmeye
Takviminden anladığım kadarıyla tarihlerimiz yakın. 25inde gidicem ben de geç döllenme vs yoksa kalp atışını da duyarım diye düşünüyorum bakalım

Takviminden anladığım kadarıyla tarihlerimiz yakın. 25inde gidicem ben de geç döllenme vs yoksa kalp atışını da duyarım diye düşünüyorum bakalım
İnşallah bu hafta hepimiz o minik kalplerin gümbür gümbür sesini duyariz 🩵🩷 haftaya en son cumartesi ben gideceğim en son ben duyarım sağlıkla gelsinler inşallah

X