Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar Eftelya ismi iptal bana isim önerin gurban olam 🙏🙏🙏
Öncelikle Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Bende Nisan sonunda Höxter’da doğum yaptım benim oğlum oldu:)) kız olsaydı Ada, Parla, Lidya, Pera gibi isimler düşünüyordum, size de öneri olsun:)) Siz neredesiniz?

Kızlar ara ara geceleri sırtımdan mideme vuran kramplar gaz sancıları oluyor kıvrandırıyor beni iki masaj gaz çıkarma sonrası düzeliyor ama düzelene kadar anam ağlıyor tabiri caiz. Hiç başına gelen yaşayan var mı?
Var canım benim de başıma çok sık geliyor geceleri yatakta 360 derece dönüyorum doktorum havalardan dedi üşütmemeye bak dedi ama bilmiyorum

Merhaba arkadaşlar, çok zaman önce yazmıstım yoğun çalıştığım için çok giremiyorum. Tüp bebek ile Çift yumurta ikizlerine gebeyim ben de. Biri kız biri erkek 🥲
17. Haftadayız, sizlere sormak istediğim şey ayaklarınızda şişme var mı ? Ben ayaklarım ve belimin ağrısından ağlayacak kıvama geliyorum arada ve tuz da sevmeyen biriyim öyle tuzlu şeyler yemiyorum ayaklarım sürekli şiş ve ağrıyor bu durumu yasayan var mı?
Merhaba ben de ikizlerimi bekliyorum ve benimde ayaklarım bazen çok şişiyor uzun süre ayakta kalırsam yada araba da sandalye de oturursam oluyor genelde

kızlar bol su içiyoruz. kendinize program indirin su içmek için. Bizi şişiren hareketsizlik ve susuzluk. tuzu zaten ekstra atmıyoruz. Sıvı alımı çok önemli

Merhaba kizlar Hayırlı cumalar biz geldikk doktor kontrolüm vardı bugün herşey şimdilik yolunda çok şükür.rutin kan tahlilleri vs verdim bebeğim ibde gördüm kıpır kıpır di.cinsiyetimiz kesinleşti ladin19 ladin19 mavi bı kalp alalım artık.ayrica detaylı ultrason için Eylül sonuna gün almamı soyledi güzel hayırlı sağlıklı haberler alalım hep birlikte inşallah.simdiye kadar 4 kilo aldım iştahım bayağı bi açıldı

Merhaba kizlar Hayırlı cumalar biz geldikk doktor kontrolüm vardı bugün herşey şimdilik yolunda çok şükür.rutin kan tahlilleri vs verdim bebeğim ibde gördüm kıpır kıpır di.cinsiyetimiz kesinleşti ladin19 ladin19 mavi bı kalp alalım artık.ayrica detaylı ultrason için Eylül sonuna gün almamı soyledi güzel hayırlı sağlıklı haberler alalım hep birlikte inşallah.simdiye kadar 4 kilo aldım iştahım bayağı bi açıldı
Merhaba canım hayırlı cumalar. Hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah 🥰

Kızlar selam ben uzun zamandır yoktum. Bulantılarım 18. hafta itibari ile epey gitti, kusmalarda bitince verdiğim kiloları almaya başladım henüz hamile kaldığım kilodayım:) Yarın 18+1 oluyorum nasipse doktor kontorlümüz var. Umarım benim kız ve sizin bebişler iyidir :KK70:

Kızlar selam bu grubu yeni kesfettim, ben de 15 haftalık hamileyim . Size birsey sormak istiyorum, kasıklarınız bu haftada agrıyor mu , özellikle bugun daha yogun hissediyorum, büyüdükleri zaman agrı mı oluyor acaba ?
Merhaba , bende 15.haftadayım ara ara kasık ağrım ve yanma hissim oluyor. Doktorum rahim genişliyor ara ara ağrı olur demişti

Arkadaslar size yazılan d vitamini isimleri nedir,bana devit3 yazdı ama hamilelikte kullanmayın yazıyor kafam karıştı

doktorum bana D-colefor verdi 2000lik hap şeklinde hamileliğimin başından beri bunu kullanıyorum.
Ya çoğuna 12 haftada itibari ile verilmiş benim doktor daha yeni verdi oda ben sorunca,inşallah sorun olmaz tedirgin oldum ben 16 haftalık olucam yarın bir ay geç başlamış olucam

X