Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Yani dediğin yerlerde hamileliğe bağlı leke oluşumu duymuştum ama öyle çatlak duymamıştım sen yine de nemlendir canım. Badem yağı falan sür babam yaralarına badem yağı ile bepanten karıştırıp sürer bak. O kesik gibi olma durumunu ben de sanırım yaşadım ama benimki sanki ağzım ayrılmış da tam iki dudağımın bağlantı yerleri yırtılmış gibi olmuştu hastalık öncesi bağışıklık düştüğünde acaba öyle mi oldu.

Ya zaten benim kendime bence nazarım çok değiyor hamileliğin başından beridir sanki hamile değilim dedim durdum mide bulantıları bilmem ne başladı yani. Ben toprağa da basacağım üzerimdeki kötü enerjiler bi gitsin istiyorum. Ya bi de aslında köye gitmek istiyorum ama işte sanmıyorum olabileceğini.

Sabahları benim de dümdüz karnım gören hamile demez akşamları şişiyor kocaman bi de benim gene şeytan tüylerim azdı hormonel midir nedir

Hamilelikten önce kansızlığın var mıydı senin de?

Listeye ekledim tahmini doğum tarihini de yazarsan düzeltirim canım.

Ay yazamadım bi :) Doktorumu değiştiriyorum, Salı günü yenisine gidince yazarım olur mu

Off dimi gerim gerim geriliyor. Başladın mı sen yag vs sürmeye

Ayyy benim gibi biri :) ben de nazlıyım sanıyordum. Cidden oturmak bile zor. Mutfakta yemek bulaşık vs hazırlarken ağrıyor ve otururken. Hep yatmam lazım. Ya bu oturma özürlülüğü bana pandemiden kaldı. ya yatcm ya da yürücem. Oturmayı unuttuk ülkecek. Eskiden koltukta otururduk şimdi sadece o özelliği bitti sanki. Uzanmak için sadece.

Umarım işe yarar ama zararsız olmayabilir. Çünkü incir glisemik indeksi yüksek bir meyve. Kanda şekeri yükseltir. İnsülün oynamaları yapar. Zaten gebelikte şekere meyilliyiz. Bir de çocuğun damak tadının tatlıya alışması cabası. Ben ilaç firmasında demir ilaçları çok çalıştım. Demiri en iyi hayvansal gıdalar ( et vs yumurta) ve yanında c vitamini yükseltir. Hayvansal gıda olmazsa bol bol yeşillik sebze özellikle kırmızı biber yanında süt yoğurt fazla tüketmeden yemek lazım. Demir olayı farklı. Hem demir sadece hayvansal gıdada var ve depoları o doldurur. Aslında meyve sebze pekmez hikaye :) minimum destekler yani

Offf vallaha aynı hele o ilk adımlar. Ben de ftr uzmanına gideyim diyordum bu ne böyle :) ben de bu yaştan sonra ne işlere kalkıştım diyordum. Neyse yalnız olmadığımı görmek biraz iyi hissettirdi.

Sabahları benim de dümdüz karnım gören hamile demez akşamları şişiyor kocaman bi de benim gene şeytan tüylerim azdı hormonel midir nedir
Şeytan tüyü neresi oluyor tam bilemedim ama hormonaldir. Kullar hormonlardan dengesiz olabiliyor mesela Bacak tüyleri azalır göbek saç kılları güçlenir başka yerlerde de dengesiz olur. Ben genetik kılsız olduğum için pek demeyimlemedim. Ama göbeğimdeli tüyler belirginleşti. Saçlar daha iyi. Başka kılımız kalmadı ki:) lazer sağ olsun.

Ya tüy konusunda o kadar muzdaribim ki kızlar anlatamam size lazerle her yerimde bitirmiştim şimdi olmayan yerlerimde saçma sapan çıkmaya başladı yüzüm kıl içinde çok kötü oldu göbeğimde kalın kalın çıkmaya başladı üst bacağımda kalın çıkmaya başladı napıcam bilmiyorum şok oldum

Ben de aynıyım canım yüzümde hele neler çıktı. doğumdan sonra hallederiz.

Aynen bak gerçekten oturamıyorum artık bir insan olursa anca öyle yoksa direk yatıyorum

Aa gerçekten öyle benim göbek bölgesinde tüylerde artış oldu

Ben de oturamıyorum. ya yürüyeceğim ya uzanacağım ama dikişe bağlıyordum bunu

Canım endişe etme doğumdan altı ay sonra normale döner. Normal böyle olması.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…