Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ciddi ciddi ülkede oturma sorunu olmuş :) bence hamilelikle ilgisi yok sadece biraz daha arttırdı belki. Oteldeyiz şimdi millet gece saat kaça kadar oturuyor çay kahve içki vs ben uzanacak yer arıyorum eskiden de öyleydim şimdi hiç dayanamıyorum.

Ben de de sürekli bir enerji düşüklüğü bi yorgunluk bi memnuniyetsizlik

Bugün rüyamda kızım olacağını öğreniyordum bakalım doğru çıkacak mı
Ben de gelecek okumasi yapmistim kendi kendime, kız gördüm ismine varana kadar. Daha hamile olduğumu öğreneli 1 gün olmuştu. Sonra herkes erkek dedi, kocakarı testleri yaptım onlar da erkek çıktı. Genetik test ile kız olduğunu öğrendik :)

Ben de rüyamda görmüştüm , hamile kalmadan bir iki hafta onceye tekabül ediyor. Oglusumun adını soyadıni beyaz bir kağıda yazmıştım rüyamda. Sonra da gerçekten geldi.

Ya ne güzel doğru çıkmış
Ben de rüyamda görmüştüm , hamile kalmadan bir iki hafta onceye tekabül ediyor. Oglusumun adını soyadıni beyaz bir kağıda yazmıştım rüyamda. Sonra da gerçekten geldi.
Bakalım benimde doğru cikcak mi

Şeytan tüyü dediğim benim ezelden beri çenemde 2 tane bacak kılı gibi siyah kalın kıl var onlar hormonlar coşunca coşuyorlar onu diyorum canım

Heh aynen tam tarif ettiğin gibi, muhtemelen bağışıklığım düştü. Dün elenatal’e ek c vitamini de aldım bugün daha iyi gibi. Badem yağını da alayım deneyeyim mutlaka. Çok sağol kuzum

Selam kızlar güne delirmeyle başladık sağolsun kardeşim sigaraya başlamış gece beni resmen kitledi 4 saat dertleştik en son ben 1 haftadır sigara içiyorum dedi ki kendisinden hiç beklemezdim tövbe haşa çekerek yattım uyudum kızın yüzüne pek bişey demedim ama sabah bir kalktım Nemrut böyle suratım sirke satıyor nasılsın diyenin ümüğünü sıkıcam anlattım anneme bak dedim sakin kaldım sen de belli etme kavga çıkarsa 7. Katta aşağı atarım onu zaten gerginim sorun çıkartmayın. 1 hafta gözlemlicem çünkü bana bırakcam dedi insan lisede falan başlar bu 23 yaşında başlamış dangalak

Heh aynen tam tarif ettiğin gibi, muhtemelen bağışıklığım düştü. Dün elenatal’e ek c vitamini de aldım bugün daha iyi gibi. Badem yağını da alayım deneyeyim mutlaka. Çok sağol kuzum
Rica ederim canım suyuna da kat biraz limon hem mide bulantın vs onlara da iyi gelir

Kızlar benim de göbek bölgemde tüyler çok arttı ve sanki koyulaştı gibi ya canım sıkılıyor. Çözümü var mı bu işin?
Haftaya annemlerin yanına yazlığa gidicem, asla bikini giymem bu tüylere diye mayo aldım kendime Saçlarım hızlı uzamaya başladı bu arada ama bunu sevdim

Alabilirsin :) çözüm. Ben buğday tenliyim rahatsız etmedi yanınca iyice kayboldualr. Hem hamileyiz kimse de küsur aramasın bizde :) dediğim gibi doğum sonrası yavaş yavaş normale döneceğiz.

Alabilirsin :) çözüm. Ben buğday tenliyim rahatsız etmedi yanınca iyice kayboldualr. Hem hamileyiz kimse de küsur aramasın bizde :) dediğim gibi doğum sonrası yavaş yavaş normale döneceğiz.
Benim doktorum çok sıcakta güneşin altında kalmamı istemedi özellikle göbeğimi direkt güneşten uzak tutmamı istedi. Ben de zaten 50 faktörlü krem sürsem de güneşe çıkmamaya gayret ederim hep. O yüzden bu sene güneş görüp hiç sararmadı tüyler normalde her yaz sararır görünmez olurdu almak da istemiyorum geri dönüşleri muhteşem olmasın diye insanların kusur aramasından değil de kendim rahatsız hissediyorum neyse zaten yaz bitiyor mayoyla kurtarıcam artık bi şekilde

Şeytan tüyü dediğim benim ezelden beri çenemde 2 tane bacak kılı gibi siyah kalın kıl var onlar hormonlar coşunca coşuyorlar onu diyorum canım
Kızlar bende bıyık bölgesinde kocamannn böyle abartmıyorum kedi bıyığı gibi 10 cm falan bişey çıktı Sarı renkte ince bi tüy olduğu için o kadar uzayana kadar fark etmemişiz ve eşim fark etti aşkııımmm bu ne senin sarı bıyığın vaaarr dedi muhtemelen hormonlar

Aaaa evet şeker sorun olabilir haklısın bu konuda bu dediklerinin hepsini aslında tüketiyorum ama benim sorunum yemek sonrası hemen çay içmem oda maalesef etkiyi azaltıyor yapmamam lazım ama yapıyorum alışmışım bir kere

Offf o bende de var ya çay hastasıyım. Bizim gerçi aileden geliyor demir depoları ezelden beri hep düşük. Hemoglobin iyi ama ferritin demir ve bağlama kapasitesi düşüyor. Annem babam yamyam gibi sürekli et yerler üstelik

Annem de senin gibi çok kızıyorum ne anlıyorsunuz şu çaydan çarpıntı yapıyor anca günde 1 fincan Türk kahvesi dışında çay kahve yok zıttırızottik Amerikan kahveleri falan hiç içmem. 1 fincan Türk kahvesi candır

Gerçekten çay bagımlılık resmen her akşam kocam ve ben koca bir demlik içiyoruz,hamilelikten beri gündü içmiyorum akşamda 2ye düşürdüm ama kesemiyorum millet sigara derdinde ben çay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…