Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de ya 😍 ama daha önce de dediğim gibi benim sürekli lekelenmelerim oluyor bu yüzden riskli bir gebelik şu an 😓
Normaldir diye düşünüyorum zaten ikizler genel riskli ben de fırsat buldukça perinatologa gitmeye çalışıyorum yaşadığım şehirde yok da. Kaçıncı haftadaydınız siz 🥰

Nipt testi için kan verdim bugün.. inşallah hayırlı sonuçlar ile karsilasirim🙏🙏🙏 5 iş günü dediler.. genoks ile test yaptıran sonuç alan oldu mu?
Ne kadara yaptırdın canım,bende bu cumartesı yaptıracagım ıkı fırma arasında kaldım.genox yada bı yurt dısı fırması.Begendın mı sen genoxu?

Nipt testi için kan verdim bugün.. inşallah hayırlı sonuçlar ile karsilasirim🙏🙏🙏 5 iş günü dediler.. genoks ile test yaptıran sonuç alan oldu mu?
Ben genoksa yaptırdım. perşembe kan verdim salı sonucu öğrendim, belki doktora daha bile erken gelmiştir. Bizim sonucumuz çok şükür sıkıntısız çıktı

Kızlar anneme şu şekil haftalık liste yaptım buradan 1000 kg olup gideceksin dedi 😂 Dedim çocuk 4.5kg doğacak e nasıl doğacak dedi dedim takılırsa lahmacuna takılmıştır çekin derim 😂😂 yemin ediyorum kızımda böyle yemedim ya sürekli yiyorum bunun sonu nereye gidiyor 😅
Ben 4.5 kilo evde normal doğumla doğmuşum 🤣

Canım özelde bu doktor aklınının bi köşesinde olsun karar senin.
Beşiktaş Ota Jinemed Hastanesinde Prof Dr Alparslan Baksu.
Benim sıkıntılı gebelik yaşayan bir kaç arkadaşıma çok yardımı oldu. 🙏🏻
Beşiktaş çok uzak bana tuzladayim ben canım

Ne kadara yaptırdın canım,bende bu cumartesı yaptıracagım ıkı fırma arasında kaldım.genox yada bı yurt dısı fırması.Begendın mı sen genoxu?
12.000 TL ye yaptirdim.. o yurt dışı firması eger eurofins ise o da 12.500 dedi fransaya gidiyormuş.. ama bizim bölgeye gelip kan alan genoks olduğu için ona yaptirdim canım yoksa başka yere gidip kan vermem lazimdi

Kızlar iyi akşamlar hepinize bugün doktora gittim çok fazla bulantı baş dönmesi vardı Allah’a şükür kendi doktorumda kalp atışını duydum 🙏😍 tam 7 hafta oldu bugün ama kesenin yakınında kanama alanı var dedi Progestan fitil verdi vajinal kullan 10 gün sonra gel dedi. Heyet raporu verdi 30 gün sadece yatacaksın işe gitmek evde çalışmak yok dedi
Hocam merhaba benim de rapor almam gerekiyor kendi doktorum bir ay rapor verebilirim dedi ama okudugum kadariyla trk doktor en fazla 10 gunluk rapor veriyormus sizin doktor heyet olarak mi verdi nasil yaptiniz acaba? Tesekkur ederim

İkiz annesi duyunca mutlu oluyorum sebepsiz yalnız değilmişim hissi gibi 😍
Merhaba benimde ikiz inşallah nasip olursa adet tarihim 24 Mayıs
İkiz olanların cinsiyetleri belli mi acaba.🤭 benimde bir kızım var 3 yaşında ilk başta korkmuştum ikizlerden ama zamanla sevgim çoğaldı artık çok istiyorum ❤️ sizinkiler nasıl ailede ikiz varmıydı

Hocam merhaba benim de rapor almam gerekiyor kendi doktorum bir ay rapor verebilirim dedi ama okudugum kadariyla trk doktor en fazla 10 gunluk rapor veriyormus sizin doktor heyet olarak mi verdi nasil yaptiniz acaba? Tesekkur ederim
merhaba heyet olarak istedikleri kadar verirler. Tek hekim on gun verebilir

12.000 TL ye yaptirdim.. o yurt dışı firması eger eurofins ise o da 12.500 dedi fransaya gidiyormuş.. ama bizim bölgeye gelip kan alan genoks olduğu için ona yaptirdim canım yoksa başka yere gidip kan vermem lazimdi
Ben ona ağustos 1 de 13 bin küsüre yaptırdım tam gir haftada geldi

Merhaba benimde ikiz inşallah nasip olursa adet tarihim 24 Mayıs
İkiz olanların cinsiyetleri belli mi acaba.🤭 benimde bir kızım var 3 yaşında ilk başta korkmuştum ikizlerden ama zamanla sevgim çoğaldı artık çok istiyorum ❤️ sizinkiler nasıl ailede ikiz varmıydı
Öncelikle hayırlı olsunnn çok sevindim 😍😍 ben ilk başta şok oldum ailede hiç yoktu bildiğim kadarıyla sonradan öğrendim ki çoooook uzaklarda bana vurdu üstelik ben tek çocuğum 🫣 baya bi üzüntü geçirdim hazır değilken ne olacak nasıl olacak diye ama şimdi alıştım şükür ediyorum 🌸 benzer şeyleri yaşamışız 🤗 benim cinsiyet fetal dna sonucu belli oldu nasipse iki kızım olacak 🥰

Öncelikle hayırlı olsunnn çok sevindim 😍😍 ben ilk başta şok oldum ailede hiç yoktu bildiğim kadarıyla sonradan öğrendim ki çoooook uzaklarda bana vurdu üstelik ben tek çocuğum 🫣 baya bi üzüntü geçirdim hazır değilken ne olacak nasıl olacak diye ama şimdi alıştım şükür ediyorum 🌸 benzer şeyleri yaşamışız 🤗 benim cinsiyet fetal dna sonucu belli oldu nasipse iki kızım olacak 🥰
Benimde annem de ikiz babam da ikiz 🤭 ben yaptırmadım daha hiç bir şey yarın doktorum bakıcak eğer ense de burun da sorun görürsem ona göre testler isterim dedi rabbim bilir inşallah sağlıklı sıhhatli gelirler herkesin bebeğin kucağına alsın. Çok sevindim grupta ikiz olduğuna.

Benimde annem de ikiz babam da ikiz 🤭 ben yaptırmadım daha hiç bir şey yarın doktorum bakıcak eğer ense de burun da sorun görürsem ona göre testler isterim dedi rabbim bilir inşallah sağlıklı sıhhatli gelirler herkesin bebeğin kucağına alsın. Çok sevindim grupta ikiz olduğuna.
Amiiiin inşallah 🌸 ben ne bileyim o aralar çok sağlıklı düşünemiyordum böylr bişey duyunca yaptırmak istedim ama şimdi düşünüyorum gerçekten gerek yokmuş önce dediğiniz gibi doktorun bakıp risk görmesi gerek. Ben de duydukça çok seviniyorum 🌸

X