Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar fetal DNA testin çarşamba yapılacak,kaç gün önce kan sulandırıcı kesilmeli tam bilen varmı
Merhaba, ben 1 ağustosta yaptım ve o güne kadar hem karından iğne kan sulandirici kullandım hem de gece uyumadan coraspin kullandım. İki doktora gittiğim için karıştı biraz ilaclar bende. Ancak fetal fraksiyon oranı %7 çıktı. İyiydi yani. Çok şükür sonuçlar da temiz çıktı.

Nipt testi için kan verdim bugün.. inşallah hayırlı sonuçlar ile karsilasirim🙏🙏🙏 5 iş günü dediler.. genoks ile test yaptıran sonuç alan oldu mu?
Ben de Genoks’ta yaptırdım, geçen hafta salı vermiştim kanı cmt günü sonuçlandı. İnşallah seninki de güzel sonuçlanır 🙏🏻🙏🏻 Bir sürü şey söylediler testi yaparken ama sonucu gönderdiklerinde hiçbir açıklama olmadı, cinsiyet bile yazmıyordu, mesaj attık ona da cevap vermediler ama takılmıyorum artık önemli olan sonuçtu. Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah bebişlerimizi 🙏🏻🐣

Ben de Genoks’ta yaptırdım, geçen hafta salı vermiştim kanı cmt günü sonuçlandı. İnşallah seninki de güzel sonuçlanır 🙏🏻🙏🏻 Bir sürü şey söylediler testi yaparken ama sonucu gönderdiklerinde hiçbir açıklama olmadı, cinsiyet bile yazmıyordu, mesaj attık ona da cevap vermediler ama takılmıyorum artık önemli olan sonuçtu. Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah bebişlerimizi 🙏🏻🐣
Sonrasında ilgi yok mu çok üzüldüm.. cinsiyeti söylemiyoruz raporda da yazmıyor demişti sanki.. Amin canım inşallah 🙏🙏🙏

Arkadaşlar merhaba ben 11+4 de Dr uma gityim.ense kalınlığına ve işte bazı seylere baktı.ikili yaptırmadım fetal DNA konusunda kararsiziim.13+3 de tekrar gidicem Dr a..yalnız bazı yorumlarda bu haftalarda detaylıya gidicem diyen arkadaşlar var.bana Dr um bu haftalarda detaylı olmaz.perinatologa da gitsen bu baktiklarima bakar dedi...siz de nasıl durum

Arkadaşlar merhaba ben 11+4 de Dr uma gityim.ense kalınlığına ve işte bazı seylere baktı.ikili yaptırmadım fetal DNA konusunda kararsiziim.13+3 de tekrar gidicem Dr a..yalnız bazı yorumlarda bu haftalarda detaylıya gidicem diyen arkadaşlar var.bana Dr um bu haftalarda detaylı olmaz.perinatologa da gitsen bu baktiklarima bakar dedi...siz de nasıl durum
Doktorun doğru demiş boşuna para tuzağı bence. Deneyimli kafın doğum doktoru da aynı şeye bakıyor zaten. Ben gittim 15 dk baktı ölçümler yaptı onu kadın dogumcum da yapıyordu zaten boşuna para verdik. Ama doktor aynı hastanede önerince mecburen gittik. Anlaşmalrı öyle yani. Ücreti 15-16 bindi indirimli 8bin verdik. Eğer doktor risk görmüyorsa hiç gerek yok. Enseyi organları vs zaten kadın doğum doktoru ölçüyor bakıyor.

Normaldir diye düşünüyorum zaten ikizler genel riskli ben de fırsat buldukça perinatologa gitmeye çalışıyorum yaşadığım şehirde yok da. Kaçıncı haftadaydınız siz 🥰
Ben şu an 13+2 deyim siz kaçıncı haftadasınız 🍀 Perinatoloğa 1 kez gittim ama sadece muayene fiyatları bile aşırı yüksek en son 6 bin olmuştu sanırım

Merhaba benimde ikiz inşallah nasip olursa adet tarihim 24 Mayıs
İkiz olanların cinsiyetleri belli mi acaba.🤭 benimde bir kızım var 3 yaşında ilk başta korkmuştum ikizlerden ama zamanla sevgim çoğaldı artık çok istiyorum ❤️ sizinkiler nasıl ailede ikiz varmıydı
Benim ikizim var yani nasıl denir ikiz olarak dünyaya geldim 😂 maalesef henüz cinsiyetlerimiz belli olmadı bizim

Cinsiyeti sizi yonlendiren doktorunuza bildiriyorlar. Kanunen bu tip testlerde cinsiyet bildirmek yasak oldugu icin 💙

Ooo millet erkenci ne güzel :) kızlar yatak olayını ne yapmayı düşünüyorsunuz? şu park yataklar çok kullanışlı ama çok çirkinler :) aşırı kararsızım karyola mı yoksa beşik mi park yatak mı yoksa direkt tek kişilik yetişkin yatağı mı koysam bilemiyorum

Bu arada benim gibi kilolu hamile kalan var mı? 87 kg hamile kaldım doktorum çok sıkıntılı diyor..

Ooo millet erkenci ne güzel :) kızlar yatak olayını ne yapmayı düşünüyorsunuz? şu park yataklar çok kullanışlı ama çok çirkinler :) aşırı kararsızım karyola mı yoksa beşik mi park yatak mı yoksa direkt tek kişilik yetişkin yatağı mı koysam bilemiyorum
Ben anne yanı beşik almayı düşünüyorum. Büyüyebilenlerden ve kademeli olanlardan. 3-4 yaşına kadar rahat kullanılabiliyor, sonrasında da 1,5 kişilik montessori yatak alırım

Bu arada benim gibi kilolu hamile kalan var mı? 87 kg hamile kaldım doktorum çok sıkıntılı diyor..
101 kg ile hamile kaldım 14. Haftadayım 103 kiloyum şuan. Sıkıntı diyorlar ama ille bi sıkıntı olacak diye bir şey yok içini ferah tut. Elimizden geldiği kadar az kilo almaya çalışmalıyız 🙏🏻 tansiyon şeker takibi önemli.

Ben beşik aldım kademeli tekerlekleri var ,park yatak kuzenimde vardı o verdi lazım olursa dursun diye sizin de etrafta çocuğu olan tanıdığıniz varsa verebilir 😊

X