Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar sizce benim bebis kiz mi erkek mi. Paylaşmıcaktim ama dayanamadım

Eklentiler

• 1000029998.jpg
    142,2 KB · Görüntüleme: 42
Arkadaşlar fetal DNA testin çarşamba yapılacak,kaç gün önce kan sulandırıcı kesilmeli tam bilen varmı

Dediğim gibi kişiden kişiye değişen bir şey.

Bizim de cybex anakucağımız var eltim verdi, ona uygun araba almamız lazım. Aparatlarını da verdi de her markaya uyumlu olur mu acaba kızlar bilginiz var mı?

Merhabalar ben geldim. Ama yeniyim takip ediyordum. Kısmet olursa şubat sonu mart başı görünüyorum. Sezaryen olacağı için şubatta gelir benim minik. Bakıyorum ocak grubu erkek ağırlılı şubat kız ağırlıklı .

hosgeldin canım. evet burada kuzlarimiz bol.bol masallah bereketli. Ben de hep buradayım ama ocak annesi olacağım. 5 şubat görünüyor en son 2 şubat çıktı.

hosgeldin canım. evet burada kuzlarimiz bol.bol masallah bereketli. Ben de hep buradayım ama ocak annesi olacağım. 5 şubat görünüyor en son 2 şubat çıktı.
Hayırlısı olsun . Rabbım sağlıkla herkesin evladını kucağına almasını nasip etsin. Sonrada kimin gönlü neydeyse o olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…