Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Nitro ve brisk modeline puset uyumlu deniyor. İçinde kemer varmış puseti tutturmak için.
Yani canım busra gibi sen de kabin boya puset takılan alabilirsin o da mantıklı. Ama bi bak bakalım mağazada hangisi daha rahat hangisi işine yarayacak. İnternetten anlaşılması zor

Ben kabin boy almayı düşünüyorum aracımız yok, tek elle açıp kapanabilen tek başıma dışarı çıktığımda rahatlıkla kullanabileceğim bir ürün istiyorum. Kabin boy yenidoğana olmuyor mu netten okuduğumda kullanılabilir yazıyordu 🙃
Kullanılır diyor ama çocuk öyle sever mi bilemedim bir de aileden aileye yaşam tarzına ihtiyaca göre çok değişiyor bence bebek arabası durumu , örneğin ben karstaym mayısa kadar belki sokakta gezdiremem pusetle misafirliğe hastaneye vs giderim sonra zaten kabin boya geçerim gibi

Canım 0-1 ay kıyafet alma. 0-3 ay al yenidoğan kıyafetlerini şubat mart Nisan yenidoğan uzun kollu giyecek 3 ay. 3-6 arasını bol bol yarım kol zıbın al. Zaten yaza denk geleceği için zıbın kurtarır bebekleri çok sıcak bebekler için iyi değil. 24 derece ideal çocuklar için. 6-9 ay mevsimlik kıyafetler alacaksın onları sonraya bırak çünkü çocuğun kilolu mu olacak uzun boylu mu olacak bilemezsin ve 6-9 arası ek gıda dönemi olacak o yüzden şimdiden 6-9 alma.
0-3 62 cm oluyor değil mi? 56 çok almayayım o zaman, çok teşekkür ederim

Kullanılır diyor ama çocuk öyle sever mi bilemedim bir de aileden aileye yaşam tarzına ihtiyaca göre çok değişiyor bence bebek arabası durumu , örneğin ben karstaym mayısa kadar belki sokakta gezdiremem pusetle misafirliğe hastaneye vs giderim sonra zaten kabin boya geçerim gibi
Evet yaşam tarzı,yaşadığın şehirde etken olabilir. Karsın kışı soğuk geçer değil mi, ben Hakkarideyken kışın dizime kadar kar olurdu. Şimdi denizlideyiz,benim yaşadığım ilçede yeraltından sıcak su kaynağı çıkıyor o sebeple kışın ılık geçiyor kar yağmıyor ☺️

ben de travel sistem arabalar yorucu oluyor diye düşünüp doona aldım, 7-8 aylık olunca da kabin boy bir arabaya geçerim diye düşünüyorum

Evet yaşam tarzı,yaşadığın şehirde etken olabilir. Karsın kışı soğuk geçer değil mi, ben Hakkarideyken kışın dizime kadar kar olurdu. Şimdi denizlideyiz,benim yaşadığım ilçede yeraltından sıcak su kaynağı çıkıyor o sebeple kışın ılık geçiyor kar yağmıyor ☺️
Çok güzel evet çok soğuk olduğu kış da oldu biraz daha az soğuk olduğu kış da oldu , Denizli'nin de bazen ayazı oluyor inşallah sizin ilçe durgundur 😊

Çok güzel evet çok soğuk olduğu kış da oldu biraz daha az soğuk olduğu kış da oldu , Denizli'nin de bazen ayazı oluyor inşallah sizin ilçe durgundur 😊
Baya durgun, kışın öyle aman aman mont giymedim trençkot hırka ☺️ buranında yazı çok sıcak. Deniz varmış gibi nem oluyor Allahtan hamileliğin son ayları kışa geliyor yaz mevsimine denk gelseydi zorlanacaktım 😅

Kızlar anneme şu şekil haftalık liste yaptım buradan 1000 kg olup gideceksin dedi 😂 Dedim çocuk 4.5kg doğacak e nasıl doğacak dedi dedim takılırsa lahmacuna takılmıştır çekin derim 😂😂 yemin ediyorum kızımda böyle yemedim ya sürekli yiyorum bunun sonu nereye gidiyor 😅

Eklentiler

• IMG_6429.png
    IMG_6429.png
    81,3 KB · Görüntüleme: 51
X