Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bende bu hafta sanki biraz daha iyiyim bulantılar im azaldı çok şükür enerji geldi sankii

Çok guzrl olmuş giydirmek nasip olsun inşallah cidden senmi yaptın kaç günde bitti çok beceriklisin
işte 26 sında akşam cınsıyeti ögrendik ya cumartesi başladım. gec bile kaldı. 4 gun durmus elımde dün biterdi ama dun hep hastanede geçti . şimdi yeni model arıyorum

işte 26 sında akşam cınsıyeti ögrendik ya cumartesi başladım. gec bile kaldı. 4 gun durmus elımde dün biterdi ama dun hep hastanede geçti . şimdi yeni model arıyorum
4gun de bitmiş çok muhteşem ya bende öğrenip yapsam aslında hatıra kalır buyunce cok güzel el emeği zaten kis bebegi olacaklar

4gun de bitmiş çok muhteşem ya bende öğrenip yapsam aslında hatıra kalır buyunce cok güzel el emeği zaten kis bebegi olacaklar
Evet canım yani hadi erkenler filan derken 20 ocaktan sonra doğurmaya başlarız. O zamanlar soğuk olacak. Giyecekler bunları. Tulum örecegim. Bir de suveter battaniye filan.

Evet canım yani hadi erkenler filan derken 20 ocaktan sonra doğurmaya başlarız. O zamanlar soğuk olacak. Gidecekler bunları. Tulum örecegim. Bir de suveter battaniye filan.
Aynen bende inşallah alışverişimi o yüzden bir ay sonra yapmaya başlayacağım bir aya sezonluk hafif kalın zibinlar vs gelir onlardan almaya başlarım bide penye yelekler ve çok lazım oluyo geçen baktım yoktu bir aya gelir mağazalara onlardan da alcam bolca

ben şimdi hevesimden 3 alt ust takım , bır zıbın takımı hastane çıkışlık , ıkı tulum 4 tane zıbın 2 tane pijama aldım. arabası puseti var yatak alıcam ama onun ıcın acele etmıyce ufak tefek seylerını valızı hazırkama zamanında tamamlıycam .o gunlerı saglıkla görelim ınsallah.

Evet inşallah ya.ben cinsiyeti öğrendiğim gibi başlayacağım her ay düzenli alışveriş yapacağım bu şekilde hem kolay oluyo hemde tam toparlanmış oluyo hepsini son zamana birakincada aceleye geliyo bazi şeyler unutuluyor vs

şimdi gidip çekmeceye baktım baya da bir şey olmus . yeleği de koydum yanına ayy çok heyecanlı ve baya mutlu da oldum.

Valla ben daha cinsiyet belli olmadığı için hiçbir şey almak istemiyorum bebek arabasına baktım modeli karar verdik eşimle yarın ya da sonraki gün alacağız inşallah daha fazla pahalanmadan kaba eşyaları almak daha mantıklı geliyor şimdilik

Ayy kızlar göbeğim çok rahatsız ediyor beni ya Kilom aynı 56 yım, ama göbeğim çıkıyor böyle kilo göbeği gibi. Gergin değil. Eşim de şimdiden kilo aldın diye baskı kuruyor üzerimde, halbuki aynı kilom anlamadım ya

Selaaammm kızlar nazar nasilsiniz. Bakın ne yaptım ben.
Ayyy çok tatlııııı Ben de örgü örmeyi çok severim. Instagramda kaydettiğim birkaç parça var, birbirimize model de paslaşalım Bizim daha cinsiyet belli olmadığı için girişmedim hiçbir şeye. Ama ben de büyük şeyleri son aylara bırakmadan alma taraftarıyım da karar vermesi çok zor yaaaaa. Bebek arabası bakarken kayboluyorum seçenekler arasında. Kendi arabamı alırken bu kadar zorlanmadım

Paylaşalım ben şimdi bu örneğe başladım. Bunu bitirecek kadar ipim var. Bakalim sonrasinda battaniye ornegi bakicam. Patikdi bereydi. Onlara bakarim.

Rapor sağlıklı gelince cinsiyeti de öğrenince ben başladım valla. Her hafta ufak ufak bir şeyler alırım.

Eklentiler

• 1000011596.jpg
    203,3 KB · Görüntüleme: 27
Selamlar bugün doktor kontrolüm vardı, 13 haftalık olduk doktorum ense kalınlığı ve burun kemiğine baktı gayet iyi dedi, 2 hafta sonra cinsiyet için gideceğiz tecrübeli anneler NT 1.20mm NBL 4.34mm nasıl sizce benim ilk gebeliğim bu rakamları yeni öğreniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…