Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Artan kan hacmi kalp yetişmeye calisiyor progestwron etkileri tüm vücut topyekun calisiyor . Mineral vitamin stoğu inceliyor derken bir dra git de kuzum minerallerine de baksınlar. Ama orada zor mu zırt diye gidip ben şu testi istiyorum diyemiyorsun sanırım.

Yok yapamıyorsun ama 2. Trimestera girdiğim için vitamin değiştireceğim daha fazla vitamin kullanacağım aslında acil kadın doktoru bana magnezyum iç dedi ama düzenli kullanmadım. 7 Ağustosu bekliyorum hepsi için mecbur Doktor tatilde şu an

İyi az kalmış canım. En iyisi kemik suyuna sirkeli sarımsaklı terbiyeli çorba. Böbrek sıkıntın yok di mi

İyi az kalmış canım. En iyisi kemik suyuna sirkeli sarımsaklı terbiyeli çorba. Böbrek sıkıntın yok di mi
Yok böbreklerim taş gibi içeyim de yapacak insan lazım resmen ayakta fazla kalınca bi de bayıl istersen feriha gibi oluyorum Ya ben kızımda kustum uyudum falan ama böyle ayılıp bayılmamıştım ya 12 haftadayız alooo orta kat

Merhabalar, ben de 10 haftalık hamileyim. Şubat görünüyor doğum. Ankara'da hastaneye karar vermeye çalışıyorum. Liv ile Acıbadem arasında kaldım tecrübesi olan var mı?

Kızlar selam, folik asiti kaç aya kadar kullanacağız 10+4 de kontrole gittik doktorumuz bir şey söylemedi. Ayrıca multivitamin (omega3, iyot, d vitamini) ilaçlarını hamile olan her anne kullanmalı mıdır

Kızlar selam, folik asiti kaç aya kadar kullanacağız 10+4 de kontrole gittik doktorumuz bir şey söylemedi. Ayrıca multivitamin (omega3, iyot, d vitamini) ilaçlarını hamile olan her anne kullanmalı mıdır
Merhaba, folik asidi genelde 12.haftaya kadar kullanılıyor. D vitaminini hakkında da benim doktorum ilk üç ayda tavsiye etmiyorum sonrasında kullanılır dedi ama diğerleri hakkında bir bilgim yok

Kızlar merhaba uzun zamandır yazmıyordum her şey yolundadır umarım minik bebişler nasıl annelerini üzmüyorlardır inşallah

Kızlar merhaba uzun zamandır yazmıyordum her şey yolundadır umarım minik bebişler nasıl annelerini üzmüyorlardır inşallah
Merhaba cnm evet yazmiyordun bi süredir senin nasıl gidiyor kaç haftalık oldun benim yarın kontrol var çok heyecanlıyım grup topik bugün bayağı sessiz nedenli acaba?

Kizzlarr sesiniz çıkmıyor bugün hayırdır inşallah yokmu doktora giden güzel haberlerle gelen?

Ben perşembe günü gitcem kontrole şu an 10+2 yim çok şükür halsizlik dışında başka bir sıkıntım yok. Bence herkes kontrol gününü bekliyor o yüzden ses yok kimsede

Selam kızlar ben de haftaya Cuma’yı dört gözle bekliyorum, 12.hafta kontrolü olacak :)
Onun dışında klima karşısında hayata tutunmaya devam çok su içmeme rağmen çok susuyorum, yetmiyor içtiğim su gibi geliyor, yeni update bu geldi bana dünden beri. Sizde ne durumda belirtiler?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…