Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Va
Valla özelde de kontrol süresi var mı onu bilmiyorum keşke olsa bir de muayene ücreti aşırı uçuk 🥹 bu fiyata cinsiyeti söylemesi lazımdı😂😂 zaman ne hızlı geçti değil mi cinsiyet bekliyoruz artık ahh ahhh🥰
Var tabi kontrol süresi olmazmi ben öyle yapmıştım

Kızlar bu arada benim mi sinirimi bozuyor bu durum bilmiyorum ama kayınvalidem bana sürekli şunun da bebeği vardı öldü bunun da böyleydi yaşamadı gibi örnekler veriyor aşırı sinirim bozuluyor ve asla iyi niyetli gelmiyor. Ne konu olursa olsun milletin ya kötü geçen gebeliklerini ya da kaybettikleri bebeklerini örnek gösteriyor. Beğendiğim bir isim söylüyorum ona bile hımm evet bizim şu akrabanın ismiydi ama öldü diyor bana mı batıyor dedikleri yoksa cidden saçmalıyor mu sizce de
Tam çıldırmalık . Sözde babaanne olacak gerçekten bu tarz şeylere gelemiyorum. Hadi diyelim ki söyledikleri olağan şeyler karşısında psikolojisi hassas bi gebe var. Çok fazla yan yana gelmemeye çalış canım ve asla cevap verme. Şu süreçte kim negatiflik saçıyorsa ondan uzaklaş şahsen ben öyle yapıyorum

Kızlar bu arada benim mi sinirimi bozuyor bu durum bilmiyorum ama kayınvalidem bana sürekli şunun da bebeği vardı öldü bunun da böyleydi yaşamadı gibi örnekler veriyor aşırı sinirim bozuluyor ve asla iyi niyetli gelmiyor. Ne konu olursa olsun milletin ya kötü geçen gebeliklerini ya da kaybettikleri bebeklerini örnek gösteriyor. Beğendiğim bir isim söylüyorum ona bile hımm evet bizim şu akrabanın ismiydi ama öldü diyor bana mı batıyor dedikleri yoksa cidden saçmalıyor mu sizce de
aaa manyak mı ne . neyse kayınvalıden kötü bir şey demeyeyim de sen tanıyorsun normalde böyle yılanlıkları var mıdır baskalarına karşı? patavatsız bir şom ağızlı da olabilir nıyetı kötu olmasa bıle. hamileye böyle örnekler verılır mı yaaa

Erkek olduğunu ekleyim mi tabloya kesinleşmesini mi bekleyelim ☺️ Hayırlı olsun 😊
yaa önceki gebeliklerımde hep cinsiyeti merak etmiştim butun hurafeleri denemiştim. millet öğrenmişti ben öğrenememiştim. bu sefer çok garip oldu yaa o bekleyiş de güzelmiş :emir_bebek::anneadayı:

Ben de 13+1 im ultrasonda öyle görünüyor doktor göremedi bir de güya ultrasonu son teknoloji😂😂 yüzde bile vermedi şaka gibi. Sırf tekrar para almak için gelmemiz için söylemediğini düşünüyorum. Diyor ki daha oluşmamış. Allah aşkına 13 haftalık çocuğun cinsel organı nasıl oluşmaz. Çocuğun bacak arasını bulup bakmadı bile. Bizimki de zaten sürekli yan durdu hiç bacağını ayırmadı sağolsun😂😂
Bende özel doktora gidiyorum kendi kliniği var, 15 gün içerisinde ödediğim ücret geçerli oluyor hatta bazen 16-17 güne kadar yardımcı oluyoruz dediler. Siz sorun bence, yardımcı olacaklardır elbet ☺️

yaa önceki gebeliklerımde hep cinsiyeti merak etmiştim butun hurafeleri denemiştim. millet öğrenmişti ben öğrenememiştim. bu sefer çok garip oldu yaa o bekleyiş de güzelmiş :emir_bebek::anneadayı:
benim aklımda hiç cinsiyet sormak yoktu. yaşımdan dolayı hep sağlıklı olsun yeter diye odaklandım. eşim bir anda soruverdi doktorumda görmüş meğer. oğluma sordu sen ne hissediyorsun diye o kız dedi. ee erkek olursa top oynarsınız artık dedi.Çok şaşırdım hala inanamıyorum. 🥰bu arada çin takvimi filan hiçbiri bana uymadı🙈

Valla özelde de kontrol süresi var mı onu bilmiyorum keşke olsa bir de muayene ücreti aşırı uçuk 🥹 bu fiyata cinsiyeti söylemesi lazımdı😂😂 zaman ne hızlı geçti değil mi cinsiyet bekliyoruz artık ahh ahhh🥰
Evet evet özelde de kontrol süresi var en az on gün bazı yerler onbeş gün yapıyor

Evet evet özelde de kontrol süresi var en az on gün bazı yerler onbeş gün yapıyor
Bende özel doktora gidiyorum kendi kliniği var, 15 gün içerisinde ödediğim ücret geçerli oluyor hatta bazen 16-17 güne kadar yardımcı oluyoruz dediler. Siz sorun bence, yardımcı olacaklardır elbet
Valla çok sağolun arkadaşlar bilmiyordum öğrendiğim çok iyi oldu 😍🥰🎈

Evet bu sefer ben de çok merak ediyorum ama her ne olursa başım üstüne ama çok merak ediyorum içimden de bir de oğlum olsun diye geçiriyorum yalan yok.

Tam çıldırmalık . Sözde babaanne olacak gerçekten bu tarz şeylere gelemiyorum. Hadi diyelim ki söyledikleri olağan şeyler karşısında psikolojisi hassas bi gebe var. Çok fazla yan yana gelmemeye çalış canım ve asla cevap verme. Şu süreçte kim negatiflik saçıyorsa ondan uzaklaş şahsen ben öyle yapıyorum
Eşime anlatabilsem en son evlerine gittiğimizde kayınvalidem yine tartışma çıkardı bağırıp çağırdı ve ben eve ağlayarak geldim ertesi gün tekrar lekelenmelerim başladı. Eşime bu süreçte görüşmek istemiyorum stres ve üzüntüden başka yaptıkları yok dedim o da ayrı tartıştı benimle görüşmek zorundayız diye gerçekten ya benim tahammülüm kalmadı hiçbirine ya onlar düşüncesiz

aaa manyak mı ne . neyse kayınvalıden kötü bir şey demeyeyim de sen tanıyorsun normalde böyle yılanlıkları var mıdır baskalarına karşı? patavatsız bir şom ağızlı da olabilir nıyetı kötu olmasa bıle. hamileye böyle örnekler verılır mı yaaa
Canım sorsan hep patavatsızlıktan ama kusura bakmasınlar bunlar sadece düşüncesizlik ve kötü niyet bana göre

Ya bi şey soracağım kızlar. Benim tansiyonum normalde 10-7 10-6 şimdi ölçtüm 11.5-7.5 tansiyonum çıkmış. Bu aralar gün içinde ara ara bayılacak gibi oluyorum ve ayakta duramıyorum çünkü sanki bacaklarımın gücü gidiyor. Bayılacak gibi olmasam da bacaklarım tutmuyor oturmak zorunda kalıyorum. Bel ağrım var arada da kasıklarıma böyle nokta gibi ağrı girip çıkıyor. Sürekli halsizim yorgunum sandalyede bile oturunca belim ağrıyor yatma isteği geliyor. Enerjim yok. Bunlar normal mi? Özellikle bacağımdan güç gitmesi kafama takılıyor

X